• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brakujące Przygody Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

Ethel

Rozbójnik
nie wiem... na razie to dowiedziałam się, że sandvinik dobrze się bawi.... reszta wypowiedzi na forum była w stylu- "mnie nie bawi, ale jak jest jakaś grupa graczy która ma z tego fan- to niech będą te pb".
 

DeletedUser1775

Guest
no widzisz, u nas 75% stanu to ludzie którzy pracują więc ciężko żeby grali regularnie ale właśnie PB zbiera wszystkich na maxa, turnieje czy eventy są bo są, rozmowy też i to nawet fajne ale jak masz od 8 rano do 16 popołudniu prace to zapomnij o wbiciu 6 gwiazdek na prowincji.
no i ja gram tylko na jednym świecie na jednym mieście,
pytanie-te farmy diaxów są pod ekspansje, pod kolejne rasy czy pod co? bo sama piszesz że jesteś po konstruktach więc w zasadzie miasto masz wymaksowane
mam pracę od 7 do 15, w bractwach też pracują - nie ma tam nolifeów, co jedynie grą żyją, normalni jesteśmy ;) 6 jest możliwe, choć trudne - trzeba sobie zaplanować 4tą na rano w piątek i 5tą wieczorem późnym bardzo, nawet po północy, ale jednak ;)
diaksy? będę wymieniać zwykłe warsztaty na niebieskie - taniej mi to wyjdzie niż kolejne ekspansje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4063

Guest
a na powaznie
1/ nadal nie wyjaśniłeś celu robienia PB

kurde, jak ma napisać że gram dla zabawy, poza tym sama się chwalisz że zrobiłaś w turnieju 3 miejsce, a ja Ci któryś raz pisze że jak mamy w bractwie 19 osób z czego ja mam 130k pkt rozwoju a reszta nie ma nawet 100k to w turnieju możemy sobie pomażyć o medalach

za to napisałaś co Wam nie leży w PB-bo jak się ktoś wyłamie to są "niezdrowe emocje"; a tutaj Was boli, no sorry są bractwa które nie planują stosować ortodoksyjnych "łapki 5/7 minimum, nieobecność powyżej 3 dni skutkuje wywaleniem, urlop wpisywać..." starczy tego cytatu

faktem jest że takich bractw jak Twoje Kiki jest mało, niestety sporo graczy z tych bractw jest obecnych na forum więc wydaje się że są reprezentatywną większością, a jak się policzy forumowiczów to nagle wychodzi że aktywnych na forum jest kilkadziesiąt osób? dobrze licze?
 

DeletedUser1775

Guest
eee, ok, inne pytanie, a nie można grać bez warsztatów? ja nie mam ani jednego od paru ładnych miesięcy :)
można i bez, ale jak się gra w turniejach wojskiem, to się nie da :p zwłaszcza jak się nie ogranicza do marnych 1600p teoretycznych do 10 skrzynek, bo zyski z turnieju solo, co tydzień też są większe niż z PB ;)
 

DeletedUser4063

Guest
wyrabiam ciut ponad 1000 pkt w turnieju, przy marmurze, kryształach i klejnotach dociągam poza 2000 pkt, za to z akademii ciągle jade na produkcji 50% lub 100% młotków i nie ma kłopotu, i tak produkcja wojska idzie na okragło
 

Nusion

Kapłan
3 miejsca w rankingu turniejowym na s1
Gratki Kiki :) Z fajnym bractwem to można WSZYSTKO! No prawie wszystko. Bo na przygody z moimi fajnymi bractwami to też ciśnienia nie mamy. Coś tam robią, a ja albo zupełnie nic albo po drodze jakieś minimum. Wiem, złą matką jestem :cool:
 

DeletedUser1775

Guest
wyrabiam ciut ponad 1000 pkt w turnieju, przy marmurze, kryształach i klejnotach dociągam poza 2000 pkt, za to z akademii ciągle jade na produkcji 50% lub 100% młotków i nie ma kłopotu, i tak produkcja wojska idzie na okragło

ciut ponad 1k... już rozumiem... sorki, ale póki sam nie zrozumiesz, czym są turnieje i ile dają powyżej ciut 1k, to ta dyskusja jest bez sensu ;)
natomiast w akademii jest wiele innych lepszych gadżetów niż młotki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
trzeba sobie zaplanować 4tą na rano w piątek i 5tą wieczorem późnym bardzo, nawet po północy, ale jednak
Jagienka u nas robi 10 skrzynek tak przy okazji, wiadomo :D
Ale jakby ktoś widział problem bo praca czy coś...
Można też spokojnie zrobić w bractwie 10 skrzynek nie wyrabiając 6 gwiazdek!!!
Można zrobić pomalutku i mniej i da się :)
Żeby wyrobić średnią normę w bractwie 25 osób na 10 skrzynek (czyli 1600 na łebka) wystarczy zrobić:
6 prowincji na 6 gwiazdek daje 1620 punktów.
8 prowincji na 5 gwiazdek daje 1680
(10 prowincji na 4 gwiazdki daje 1560) - cosik do doklikania
11 prowincji na 4 gwiazdki daje 1716
15 prowincji na 3 gwiazdki daje 1620
KAŻDY znajdzie coś dla siebie, jeśli chce oczywiście
To tak pod rozwagę dla tych, którzy myślą, że na 10 skrzynek to już trzeba chyba system rozwalić
 

DeletedUser4063

Guest
ciut ponad 1k... już rozumiem... sorki, ale póki sam nie zrozumiesz, czym są turnieje i ile dają powyżej ciut 1k, to ta dyskusja jest bez sensu
rozumiem czym są turnieje i że można z nich zgarnąć kilkaset PW nie licząc pkt rozwoju, zaklęć i reszty
sorki, ale Ty nie rozumiesz że ja jestem dużo niżej w rozwoju i dla mnie poziom 2k pkt turnieju to cała armia jaką mogę wyprodukować przy założeniu że produkcja idzie prawie cały czas a armia idzie też na ekspansje.

swoją drogą ciekawe czemu jest tak mało ludzi na forum? na samym jednym świecie 20.000 miast a tutaj na forum prawie nikogo nie ma

//

KAŻDY znajdzie coś dla siebie, jeśli chce oczywiście
To tak pod rozwagę dla tych, którzy myślą, że na 10 skrzynek to już trzeba chyba system rozwalić

ile pkt turnieju może zrobić gracz mający 10.000 pkt rozwoju? ile da rade gracz z 40.000 pkt rozwoju który właśnie zaczyna krasnoludy?
macie kogoś takiego w bractwie? czy może poniżej 100k nie przyjmujemy?

ile razy mam Wam tłumaczyć że to dyskusja pomiędzy dwoma światami? Nusion-jesteś na forum od paxdziernika 2016r, ja od marca 2019, wiesz co to jest DWA LATA RÓŻNICY ROZWOJU??

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4063

Guest
@tajniakos jak jest PB to stawiam warsztaty 1 lvl, ostatnio było tego koło 100 szt, plus z 30-40 kompletów tier 1. od chyba wróżek nie mam żadnego warsztatu poza tymi pod PB czy eventy, mam księgę, mam wykopaliska, mam ten cud z wróżek co daje młotki i mam akademie plus młyny, tak to wygląda-obecnie pewnie bym postawił do 120-150 warsztatów pod PB zależnie od zapotrzebowania pod tier I. ;-)
 

DeletedUser1775

Guest
@Nusion ja to wiem i wielu innych też :)
@sandvinik jeśli mając 130k w rankingu 2k w turnieju jest dla Ciebie okazyjne, to faktycznie się nie rozumiemy, ale to Ty mnie nie rozumiesz :) mam miasteczko na s3, 19k punktów, w sumie prawie farma, a i tak 1200 co tydzień to nie problem, a jak zarządzą turniej na 10 skrzynek to 2k+ ;) turnieje są socjalistyczne - mały może prawe tyle samo, co duży - granicą są tylko odkryte prowncje ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4063

Guest
@jagienkaa zapominasz że to Twoje kolejne miasto i dla Ciebie dobór oddziałów to zwykła rutyna a dla kogoś kto zaczyna gre i jest na pierwszym mieście straty mogą być dużo większe bo nie wie co wybrać, ja czasami nadal mam problem z ustaleniem jakie wojska wystawić, to co mówić bardziej zieloni ode mnie. ok, nie mam zamiaru Cie przekonywać,

zaznacze tylko jeszcze raz-prawie wszyscy z Was to weterani tej gry i rozwój tej gry powoli ustawia się pod Was, bo iglica jest własnie dla takich "wymiataczy" jak Nusion i jego bractwo, ale to oznacza coś jeszcze-spadek grywalności bo dostosowywanie gry do Was oznacza że ma być trudna, a dla nowych może się zrobić za trudna i niestrawna.
pozdrawiam
 

Nusion

Kapłan
ile pkt turnieju może zrobić gracz mający 10.000 pkt rozwoju? ile da rade gracz z 40.000 pkt rozwoju który właśnie zaczyna krasnoludy?
macie kogoś takiego w bractwie? czy może poniżej 100k nie przyjmujemy?

ile razy mam Wam tłumaczyć że to dyskusja pomiędzy dwoma światami? Nusion-jesteś na forum od paxdziernika 2016r, ja od marca 2019, wiesz co to jest DWA LATA RÓŻNICY ROZWOJU??
To nie punkty rankingowe wyznaczają możliwości gracza, ograniczają go tylko zdobyte prowincje i kierunek rozwoju w mieście. Przyjmujemy maluszków, jeśli dobrze rokują i nawet nie wiesz, jak szybko dają czadu :)
Jeśli nie wyrabiacie 10 skrzynek to może 8 na początek? Wiesz, jak się fajnie walczy o skrzynkę? Warto posmakować tych emocji :)
A 2 lata różnicy? No jakoś od 2 lat prawie robimy 10 skrzynek i na początku właśnie z maluszkami :)
 

DeletedUser1775

Guest
@jagienkaa zapominasz że to Twoje kolejne miasto i dla Ciebie dobór oddziałów to zwykła rutyna a dla kogoś kto zaczyna gre i jest na pierwszym mieście straty mogą być dużo większe bo nie wie co wybrać
właśnie od tego jest bractwo i gracze bardziej doświadczeni, żeby pokierować :) a jak nie są doświadczeni to polecam elvengems - na każdy turniej są podane kombinacje wojsk ;)
edt: Twoja argumentacja byłaby uzasadniona, gdyby to były jakieś arkana i wiedza tajemna dostępna dla wtajemniczonych, ale... nie jest - wszystkiego można się dowiedzieć i wykorzystać małym nakładem sił i czasu, wystarczy chcieć ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4063

Guest
@kikimora @jagienkaa @PMprzemek @chris07070707 @Ethel
no prosze-to ja tu w zasadzie prowadze rozmowe z bractwem "czarne owce" może zaproście reszte swojego teamu żeby napisali po co się wyrywam i że się nie znam, nic dziwnego że wszyscy na jednego ;-)

@Nusion
powoli się to rozkręca, pewnie jeszcze z kilka miesięcy i mogłoby tak być ale nasza grupa nie jest turniejowa sensu strikte
 

Koval92

Kapłan
Ja nie czekam bo moje bractwo nie ma szansy na nagrody za top 5 w chwili obecnej a ciągle te same bractwa zgarniają czołowe lokaty.
Poza tym nie wiem, czy ktoś z was przeliczył, ale nagroda za 2-3 miejsce w przygodzie bractw daje na 1x1 więcej, niż nagroda za 1 miejsce.
Całe te przygody są wg mnie do skasowania na pół roku minimum i gruntownego przerobienia.
 
@kikimora @jagienkaa @PMprzemek @chris07070707 @Ethel
no prosze-to ja tu w zasadzie prowadze rozmowe z bractwem "czarne owce" może zaproście reszte swojego teamu żeby napisali po co się wyrywam i że się nie znam, nic dziwnego że wszyscy na jednego ;-)
Chwila, chwila, powoli... czy ja cokolwiek napisalem o Tobie, co moglbys odebrac
jako krytyke Twojego stylu gry ? Poprosze o cytat, bo jakos sobie nie przypominam ;)
Poza tym wyobraz sobie, ze kazdy z nas rejestrowal sie i zaczal sie udzielac na forum
zanim trafilismy do jednego bractwa, wiec prosze bez takich uogolnien, bo to nie
klub sejmowy z dyscyplina klubowa.
zaznacze tylko jeszcze raz-prawie wszyscy z Was to weterani tej gry i rozwój tej gry powoli ustawia się pod Was, bo iglica jest własnie dla takich "wymiataczy" jak Nusion i jego bractwo, ale to oznacza coś jeszcze-spadek grywalności bo dostosowywanie gry do Was oznacza że ma być trudna, a dla nowych może się zrobić za trudna i niestrawna.
Gram troche ponad rok, weteranem nie jestem. Mylisz sie bardzo co do kierunku
zmian w grze. Wierz mi, ze zmierzaja one w tym kierunku, by to wlasnie tym "mlodszym"
graczom jak najbardziej wszystko ulatwic, a tych "starszych" jak najbardziej spowolnic
w rozwoju. To tak tylko w trybie sprostowania ;) Chcesz - wierz, nie chcesz- nie wierz,
ale tak wlasnie jest.

A tak ogolnie do prawie wszystkich innych uczestnikow tej dziwnej dyskusji: no coscie sie
tak goscia uczepili ?? Gra jak chce, on i jego bractwo maja fun i radoche akurat wlasnie z
Przygod, co komu do tego ? Mam wrazenie, ze wszyscy tu probuja go na sile przekonac
ze PB sa be, a turnieje sa cacy i ze w sumie to nie ma prawa lubic PB, bo wiekszosc
nie lubi PB. Dajcie czlowiekowi zyc i oddychac :) I bawic sie takimi aspektami gry, jakie
mu sie podobaja. Wyrazenie swojego ogolnego zdania na temat samych PB to jedno,
ale taka krytyka czyjegos stylu gry, bo samemu czerpie sie satysfakcje z innych jej
aspektow to juz chyba gruba przesada...
 

Nusion

Kapłan
A tak ogolnie do prawie wszystkich innych uczestnikow tej dziwnej dyskusji: no coscie sie
tak goscia uczepili ?? Gra jak chce, on i jego bractwo maja fun i radoche akurat wlasnie z
Przygod, co komu do tego ? Mam wrazenie, ze wszyscy tu probuja go na sile przekonac
ze PB sa be, a turnieje sa cacy i ze w sumie to nie ma prawa lubic PB, bo wiekszosc
nie lubi PB. Dajcie czlowiekowi zyc i oddychac :) I bawic sie takimi aspektami gry, jakie
mu sie podobaja. Wyrazenie swojego ogolnego zdania na temat samych PB to jedno,
ale taka krytyka czyjegos stylu gry, bo samemu czerpie sie satysfakcje z innych jej
aspektow to juz chyba gruba przesada...
Ale potrafisz sprowadzić na ziemię!!!
 
Do góry