• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.
Swietny, przydaloby mi sie ze 20 takich budyneczkow ;)

Wedlug tego samego zrodla w Letnim Przesileniu powinna sie pojawic Skala Venara III,
bardzo silny budynek pop/kul o wielkosci 5x4..Przykladowo w Lesnych Elfach daje po
3000 populacji i kultury, w Konstruktach juz po 8200. To o 25% populacji wiecej z tej samej
powierzchni niz daje Kult Feniksa z poprzedniego eventu.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
No powiem wam ze ten budyneczek z wiezy, palce lizac, tylko cholera gdzie ja to upchne:D, plan na wstrzymanie sie z odbiorem nagrod w akademii, srednio wypalil bo na 3 zbiory tylko raz 150 tych slonecznych, diamentow nie stwierdzono. Podoba mi sie ze gra sie rozwija ze cos sie dzieje, ze jest tzw endgame, Bo same turnieje i eventy to moga sie przejesc
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2264

Guest
@jarq czy te powitalne flary pojawią się i tym razem w naszych skrzynkach mailowych?
 

DeletedUser1443

Guest
w 37 zadaniu Przesilenia dodano wizje
Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB opracuj 1 technologię LUB zdobądź 15 Wizji Mgły
można zaktualizować rozpiskę
 

DeletedUser3983

Guest
W Iglicy do wygrania magiczna rezydencja i warsztat,oraz zestaw.
//
dziś akademia uraczyła mnie 500 diamentów,wszystkim tak życzę.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to też siepochwalę nazbierałem dwie skrzynie w Akademii jedna dała 500 diaxów druga 160 błysków :) więc nawet mi nie przeszkadza brak maila z darowizną
 

visit0r

Paladyn
to też siepochwalę nazbierałem dwie skrzynie w Akademii jedna dała 500 diaxów druga 160 błysków :) więc nawet mi nie przeszkadza brak maila z darowizną
wiec pora odgrzac kotlet z pytaniem jak to jest z tymi mailami, wszystko dobrze jest ustawione, sa losowo rozsylane czy do wszystkich ktorzy ustawili zgode
 

DeletedUser1443

Guest
w 57 zadaniu Przesilenia dodano wizje
57. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB opracuj 1 technologię LUB zdobądź 15 Wizji Mgły

można zaktualizować rozpiskę
 

Azulena

Rozbójnik
Gdzieś sporo wcześniej tu czytałam, że w nagrodach będą ulepszenia do Feniksa.

Teraz nie mogę tego odszukać - a bardzo mnie interesuje, GDZIE one będą - w nagrodach dziennych, czy w nagrodach głównych.

Weszłam na stronę "Elvenar Gems od Knowledge" ale nic nie znalazłam tam...
Nieznajomość języka angielskiego nie pomaga w szukaniu, ale są obrazki. ;)
No i nie widzę tego upragnionego obrazka.....
btn-phoenix-evolving.png

.
 

DeletedUser2262

Guest
Gdzieś sporo wcześniej tu czytałam, że w nagrodach będą ulepszenia do Feniksa.[...]
Ostatnio artefakt feniksa pojawił się w wyzwaniach.
[...] Nieznajomość języka angielskiego nie pomaga w szukaniu, ale są obrazki. ;) [...]
W przeglądarce jest taka opcja że jak klikniesz prawym przyciskiem myszy na tekst pojawia się lista rozwijana z możliwością przetłumaczenia tekstu.
[...] GDZIE one będą - w nagrodach dziennych, czy w nagrodach głównych.[...]
[...] Artefaktów Feniksa nie jest wiele i poza tym wydarzeniem będą pojawiać się bardzo sporadycznie [...]
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/ewolucja-feniksa.3915/
 

DeletedUser

Guest
W przeglądarce jest taka opcja że jak klikniesz prawym przyciskiem myszy na tekst pojawia się lista rozwijana z możliwością przetłumaczenia tekstu.

Oj oj ja wiem że jedna firma chce mieć monopol tak jak kiedyś Netscape równało się internet, jak widać firma przepadła w odmętach historii kolejną też to może spotkać. W każdym razie to akurat zależy od przeglądarki użytkownika(-czki) chromik tak, lisek nie, opery i ie/edge nie używam, więc luzik

Reszta ok :)
 

visit0r

Paladyn
Oj oj ja wiem że jedna firma chce mieć monopol tak jak kiedyś Netscape równało się internet, jak widać firma przepadła w odmętach historii kolejną też to może spotkać. W każdym razie to akurat zależy od przeglądarki użytkownika(-czki) chromik tak, lisek nie, opery i ie/edge nie używam, więc luzik

Reszta ok :)
na linux jakakolwiek ma wszystkie opcje z tłumaczem ?
 

Azulena

Rozbójnik
Ostatnio artefakt feniksa pojawił się w wyzwaniach.

W przeglądarce jest taka opcja że jak klikniesz prawym przyciskiem myszy na tekst pojawia się lista rozwijana z możliwością przetłumaczenia tekstu.

[...] Artefaktów Feniksa nie jest wiele i poza tym wydarzeniem będą pojawiać się bardzo sporadycznie [...]
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/ewolucja-feniksa.3915/
Dzięki,
wiem, że był w Wyzwaniach, skorzystałam z tego. :)

Ale tu na Forum była dyskusja o tym, że będą w TYM evencie - nawet niektórym się to nie podobało, a innym podobało i uważali to za dobre dla tych, co nie mają w pełni rozwiniętego Feniksa. ;)
 

DeletedUser3251

Guest
Ja też skorzystałem na Wyzwaniach i rozbudowałem swojego na maksa, ale przydałoby się jeszcze kilka Artefaktów Feniksa, bo przecież mamy aż trzy Feniksy, o czym niektórzy zdają się zapominać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry