• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Opcja jest idealna. Każdy może mieć ognistego ma 10lvl

3 były z PB
3 są z questow
3 można w akademii zrobić wymieniając 9 artefaktów nowego.

Opcja uczciwa, zamiast nowego na 10lvl masz starego na 10lvl
Ale to by znaczyło że ktoś tam używa właściwej głowy do myślenia, ba że myślą o graczach. Dobrze wiemy że to nie ta firma. Więc możemy mieć tylko pobożne życzenia
 

visit0r

Paladyn
index.php


Ahahahahhahahahahahah
drobne ale
wg obrazka zupelnie odwrotnie to bedzie działało
z 3 starych sie zrobi 1 nowego
 

Koval92

Kapłan
Tylko 1 za 1 jest dobra opcja, niechcesz nowego. Robisz starego. Wilk syty i owca cała. Jednocześnie Ci co nie mają ognia mają szansę żeby go miec. Wszyscy zyskują. Ale to by było za proste i za łatwe dla IG

1 za 2 zrozumiem 1 za 3 to przesada

drobne ale
wg obrazka zupelnie odwrotnie to bedzie działało
z 3 starych sie zrobi 1 nowego

To bedzie w obie strony działać, jest w ogłoszeniu na becie. Ze starych nowe a z nowych stare, jak kto chce.
Screenshot dotyczy wyłącznie ilości 3 za 1
 

Sorcha

Rycerz
drobne ale
wg obrazka zupelnie odwrotnie to bedzie działało
z 3 starych sie zrobi 1 nowego
Też mam takie odczucie i raczej nie bardzo mi się to uśmiecha :(. Nie mam artefaktów ( z wyjątkiem może tych, które będzie podobno można zdobyć) więc raczej nie mam się czym przejmować:rolleyes:?
 

Koval92

Kapłan
Też mam takie odczucie i raczej nie bardzo mi się to uśmiecha :(. Nie mam artefaktów ( z wyjątkiem może tych, które będzie podobno można zdobyć) więc raczej nie mam się czym przejmować:rolleyes:?

Stare artefakty są z questów nr 61, 96 i z ostatniego (121).

Muszę sprawdzić w plikach jak to jest z tymi towarami, bo jeśli jedni będą mieli 15k platyny a drudzy 15k kauczuku to bedzie śmiesznie, tak by było jeśli by było wpisane sentient good +1.
Edit: Oczywiście, że jest sentient good+1. Czyli Ci, co mają kamień księżycowy (jak ja) będą mieć platynę, ci co mają platynę będą mieć z niego kauczuk a ci z kauczukiem będą mieć z niego kamień księżycowy.

Słyszałem, że rozdział 16 prawie gotowy a nazwa z tego się dowiedziałem to
Embassies (Ambasady)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
zmienia się IGLICA WIECZNOŚCI:
(na Becie wg najnowszej aktualizacji )

Brama 1: Pozostaje po 10 sekundach
Brama 2: Pozostaje po 3 godzinach
Brama 3: 7 godzin (było 9)
Brama 4: 9 godzin (było 12)
Brama 5: 7 godzin (było 9)
Brama 6: 7 godzin (było 9)
Brama 7: 7 godzin (było 9)
Brama 8: 12 godzin (było 24)
Brama 9: 9 godzin (było 12)
Brama 10: 9 godzin (było 12)
Brama 11: 9 godzin (było 12)

- Ilość Diamentów, które można wygrać podczas regularnych walk/negocjacji została zmniejszona.
- Zwiększono liczbę Diamentów, które można wygrać od ostatniego bossa w Iglicy.
- Zwiększono liczbę Diamentów, które można wygrać dzięki nagrodom Bractwa w Iglicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Była "miskonfiguracja" jak to Marindor określił, ma być zawsze z 3 starych artefaktów 1 nowy a z 2 nowych jeden stary.
Doszło w dzisiejszej poprawce razem ze zmianami w questach feniksa:
-niższą ilością questów na produkcje 3h/9h
-rozdzieleniem od siebie wymagań "ukończ prowincje" i "zbadaj technologie" (każde z nich to osobny quest z alternatywą "zbierz X mgły wizji"
-questy "zbierz wojsko" dostały alternatywny sposób ukończenia.
 

blazius1

Paladyn
Gdybym miał wziąć udział w konkursie "Napraw Bażanta w sposób prosty" to ustawiłbym dla XV epoki:
- z jednego starego zrobimy jednego nowego (chociaż artefakty Feniksów nie są równoważne, ale to jest jedyna rozsądna opcja bo starych nie da się przekroić na połówki)
- zero kultury i populacji (nie udajemy że Bażanta stawiamy dla kultury czy populacji, oszczedzamy renowację)
- jakaś kasa na dwie doby, (niespecjalnie to istotne ile)
- jakieś narzędzia na dwie doby,
- żywe 10400 sztuk ze zbiorem co 47h (kluczowa jest ta jedna godzina przy tym czasie zbioru)
- PW za zwiad prowincji 20 sztuk na dziesiątym poziomie
- czas efektu karmienia: przykładowo 80h

I średni gracze, o ile jeszcze nie mają Ognistego, mogliby zacząć się zastanawiać, czy stawiać inne Feniksy czy jednak Bażanta. Dalej obiektywnie byłby to najsłabszy Kurak w grze.
(aktualnie średni gracze mogą sobie podstawić na razie zamiast żywych właściwe im tymczasowo towary T3, ale istotne po prawdzie są tutaj jedynie ilości żywych właściwe dla graczy dużych - przy założeniu że Bażant przeżyje więcej niż dajmy na to rok czy dwa, a potem i tak nie pójdzie do odstrzału ).
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Widzieliście, jak bażantowi pop/kult zjechali? Oni sobie chyba żarty robią
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
TERENYTRENINGOWE
(25-28 lvl w XVI epoce)
tereny25.pngtereny26.png
tereny27.pngtereny28.png

REZYDENCJE
(36-37 lvl + magiczne w XVI epoce)
rezyd36e.pngrezyd37e.png
rezyd36h.pngrezyd37h.png
rezydXVIe.pngrezyd XVIh.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry