• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Niestety złoty nie dodaje do żywych towarów, więc na żywe towary jedyną opcją jest feniks burzy
Dlatego się zastanawiam, bo niektóre osoby postawiły złotego i słyszałem narzekanie, a na becie czuli się oszukani
 

blazius1

Paladyn
Obydwa mogą pochłaniać całą karmą, ale że nie są to najsilniejsze zwierzaki zasilane karmą, to mówimy właściwie o pochłanianiu nadwyżek karmy.
Ale jako jedyne mogą zjadać całą na bieżąco.

Czyli w tym względzie właściwie to stare Feniksy nie są wcale alternatywą dla Bażanta, bo ten aż tak zachłanny nie jest.
No ale wymyślili że jakimś cudem są i jest teoretycznie jakiś wybór pomiędzy starymi kurakami a nowym.
Wybór w istocie jest pozorny ale dla wielu graczy może być problemem.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Teoretycznie jak masz dopalone centrum handlowe, feniksa burzy, czasówki i brakuje ci żywych towarów, to czary na manufki, odpalasz feniksa i masz +100% z czaru i +100% do czaru z feniksa... A u złotego nie widzę takiej przydatności :/
 

Koval92

Kapłan
Ja nie postawię żadnego z pozostałych feniksów. Jedyny słuszny dla mnie to ognisty.
Szansa na dodatkowe artefakty 2019 nie oznacza, że trzeba je koniecznie wykorzystać ;)

A Coldfire? Też pomijasz? No raczej w przyszłości drugiego ognistego chyba nie dodadzą :/
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Niedobrze że dali kolejnego zwierzaka karmionego karmą. Jeszcze gorzej, że pozwolą mieć dwa Feniksy jednocześnie.
To jest powtórzenie trzeci raz tego samego błędu. Mogliśmy mieć kilka Syrenek, więcej niż po dwa miśki, a teraz będziemy mieć po dwa Feniksy.

Skutki różne, ale błąd wciąż ten sam.

Na przyklad Złoty dostawiony do miśka i Ognistego będzie szalenie podatny na manipulowanie ilością karmy w grze.
 

Nusion

Kapłan
A Coldfire? Też pomijasz? No raczej w przyszłości drugiego ognistego chyba nie dodadzą :/
Też pomijam, w każdym razie na tą chwilę na pewno.
Tak, raczej na pewno nie dadzą kolejnego ognistego, ale to przecież nie znaczy, że muszę koniecznie postawić coś za te artefakty.
Walentynkowego drzewka też nie postawiłam.
Tak, "marnuje" mi się drzewko w inwentarzu wraz z artefaktami. Bo na tą chwilę go do niczego nie potrzebuję.
Nie wiem, czy kiedyś zmienię zdanie, ale jeśli nie to nadal będzie się tam "marnować". Tak samo jak feniksowe artefakty.
To chyba lepsze, niż marnować miejsce w mieście na budynki, których nie potrzebuję :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli masz Centrum, to Burzy.
Jeśli masz po 8-10 manufaktur, to Złoty.
Jeśli masz tylko po jednej manufakturze do żywych, to Burzy.
Jeśli produkcję w Akademii masz zajęta katalizatorami i nie robisz Mg Produkcji, to Złoty.
Jeśli miasto masz wybitnie wojskowe to żaden.
Jeżeli masz problem z karmą to Burzy.

Ale jeśli Burzy wzmacnia Magiczną Produkcję tylko na 3h to on niestety w ogóle jest bez sensu i wtedy Złoty, bez względu na uwarunkowania co powyżej.
Nie ma tam nawet 3,5h?
ja bym brał pod uwagę tylko pasywne możliwości (bez karmienia) bo karma to leci w inne miejsca


Ja nie postawię żadnego z pozostałych feniksów. Jedyny słuszny dla mnie to ognisty.
Szansa na dodatkowe artefakty 2019 nie oznacza, że trzeba je koniecznie wykorzystać ;)

a kto wie co nie wymyślą później. Może warto potrzymać dużo niepotrzebnych artefaktów z nowego fenka by móc je wymienić.

Bo jeżeli już teraz jest taka opcja to kto wie czy nie rozszerzą jej na więcej artefaktów, na stałe. Może będzie nowy budynek - handlarz artefaktów. Spekuluję ale po pierwszej myśli: wymienię mam teraz drugą: zostawię w schowku.
 

Nusion

Kapłan
a kto wie co nie wymyślą później. Może warto potrzymać dużo niepotrzebnych artefaktów z nowego fenka by móc je wymienić.

Bo jeżeli już teraz jest taka opcja to kto wie czy nie rozszerzą jej na więcej artefaktów, na stałe. Może będzie nowy budynek - handlarz artefaktów. Spekuluję ale po pierwszej myśli: wymienię mam teraz drugą: zostawię w schowku.
Toteż trzymam przecież :)
Nie stawiam, nie szukam na siłę możliwości wykorzystania na już, ale też broń boże nie przepalam. Leżą sobie bezpiecznie w inwentarzu ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Cóż mogę powiedzieć, też mam sporo tego. trzeba się cieszyć że nie brakuje i wykorzystywać.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Cóż mogę powiedzieć, też mam sporo tego. trzeba się cieszyć że nie brakuje i wykorzystywać.
moze jakas podpowiedz zeby zwiekszyli cene tego a zmniejszyli katalizatorow? czy dali mozliwosc wymiany duzych ilosci wlasnie na katalizatory. To co dalem screena to nawet nie jest glowne miasto...
 

Sorcha

Rycerz
Nie odbierz tego źle bo tylko pytam, co ci to przeszkadza? Lepiej mieć spory zapas niż mieć niedobór na wypadek jakby IG miało jakiś genialny pomysł i wprowadziło coś co wymaga dużych ilości fragmentów.
Dokładnie, zgadzam się z @mayder. @SandDiuna czy ty latasz po Iglicy, naprzepalasz budynków i teraz pytasz co zrobić z fragmentami zaklęć? Pomyśl o tych co nie mają aż takich zapasów, a nie będziesz manipulował cenami!
Czy gracze z ostatniego rozdziału to chcą zmian, ale nie myślą o tych z rozdziałów wcześniejszych. Wcześniej było nie mamy co robić z tym, nie mamy co robić z tamtym, a teraz zobaczyli cuda z XVI rozdziału i już marnotrawstwo surowców. Może i tak, ale co to już nie macie tych nadmiarów, na który narzekaliście? Chętnie można by podyskutować na ten temat , ale przecież nie w spoilerach, to nie ten temat.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Ta ilość to jest z miasta w smokach A nie z końca gry. Nawet nie będę dawać screena z głównego miasta
 

Koval92

Kapłan
Ta ilość to jest z miasta w smokach A nie z końca gry. Nawet nie będę dawać screena z głównego miasta

Ja też uważam, że troszkę przesadzili z fragmentami zaklęć w iglicy, szczególnie ze skrzynkami, które dają ich 2000, mogło by być coś innego zamiast tego.
Jestem w stanie zrozumieć, że są osoby, które nie mają 5 zestawów bibliotek, nie robią każdej iglicy do 2-3 poziomu i nie mają aż takiego doładowania, natomiast też wiele osób jakby chociaż trochę się postarało, to by miało niedługo to samo, a z doświadczenia z niektórymi graczami to mają wąty, że muszą 500 punktów w turnieju zrobić po roku czasu gry, jednocześnie krytykując tych rozwiniętych, że "mają za dużo i by chcieli żreć, aż pękną".

Moim zdaniem bardzo fajna propozycja dla graczy tworzących miasta tematyczne, a którym nie udało się w trakcie Eventu zdobyć w Nagrodzie Dziennej któregoś z budynków.

Na pewno fajnie, że dodali opcję po jednym budynku chociaż kupić, ceny są zastanawiające ale jeżeli ktoś naprawdę bardzo by chciał mieć budynek z karnawału a nie zdążył, no to ma możliwość. Plus za to, że za 2000 diamentów a nie za 40 złotych.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem bardzo fajna propozycja dla graczy tworzących miasta tematyczne, a którym nie udało się w trakcie Eventu zdobyć w Nagrodzie Dziennej któregoś z budynków.
ok...ale ceny. Przecież jest koronawirus i panika na świecie. Spadki na giełdach historyczne. Mogliby się dostosować do obecnej sytuacji :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry