• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Nie ma CM.
Gra jest pozostawiona sama sobie.
Rażące zaniedbanie i niekompetencja. Piszę do Inno w tej sprawie.
 

DeletedUser32

Guest
do tej pory było 3CM
@Reynevan
@Dragomira
i @Shannqa

to że Drago nie wróci jest pewne i oczywiste. a ta pozostała dwójka jest do wywiezienia na taczkach nawet jakby przyszedł im do głowy taki kretyński pomysł o powrocie
Również nie wróci Reynevan.


Nie ma CM.
Gra jest pozostawiona sama sobie.
Rażące zaniedbanie i niekompetencja. Piszę do Inno w tej sprawie.

Pisząc bezpośrednio do InnoGames proszę pamiętać o pisaniu w języku angielskim.
 

DeletedUser32

Guest
Preferowany jest język angielski i niemiecki. Jednak bardziej powszechnie jest używany język angielski i jest bardziej uniwersalny.
Cytując InnoGames:
Prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim.
(Źródło: https://www.innogames.com/).
Dotyczy to oczywiście spraw niezwiązanych z pytaniami i problemami dotyczącymi gry czy forum.
 

DeletedUser174

Guest
można do nich (ig) napisać w dowolnym języku i tak skutek będzie taki sam. Przez przypadek może ktoś otworzy maila. Na przeczytanie choć jednego zdania nie liczę. No chyba ze bedę mieć zły dzień to losowo sobie takiego maila otworzą "na poprawę humoru" bo beda miec bekę z autora

Również nie wróci Reynevan.

.
@Shannqa też nie wróci. A przynajmniej nie powinna. No ja na jej miejscu bym sie bała nawet wracać. O ile nie jest skończoną kretynką to nie wróci. Geniuszem nie świeci, ale ostatnia idiotką chyba raczej nie jest. Aczkolwiek...
po odejściu Rey`a zostało kilka jego pociotków, ale Drago szybko wymiotła śmieci z ekipy. Liczę na szybki powrót CM... chyba że gra jest już do zamknięcia to wtedy CM nie bedzie
 

DeletedUser32

Guest
Obecnie nie ma w planach zamknięcia gry.
Wszelkie e-maile napisane zgodnie z wytycznymi są rozpatrywane.
 

visit0r

Paladyn
można do nich (ig) napisać w dowolnym języku i tak skutek będzie taki sam. Przez przypadek może ktoś otworzy maila. Na przeczytanie choć jednego zdania nie liczę. No chyba ze bedę mieć zły dzień to losowo sobie takiego maila otworzą "na poprawę humoru" bo beda miec bekę z autora
mnie kiedys rozwalil webzen, napisalem po polsku, odpisali po polsku ze nie rozumieja pytania ^_^
 

DeletedUser174

Guest
czy to CM to sie okaże... jak na ten moment to nawet sie toto nie przedstawiło... to nie wiem czy to jednak CM
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Witam witam, bardzo przepraszam że się jeszcze nie przedstawiłem ale ogarniam tutaj sytuację i tak to mnie wciągnęło że zapomniałem napisać coś o sobie.
Jestem tutaj na zastępstwo na czas choroby obecnej CM, więc mam nadzieję że szybko wróci. Nie żebym nie chciał z wami przebywać, ale życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Coś o sobie napisałem w temacie przedstaw się.
 

DeletedUser174

Guest
Jestem tutaj na zastępstwo na czas choroby obecnej CM, więc mam nadzieję że szybko wróci.
do zdrowia może wracać w dowolnie przez siebie wybranym tempie, ale na forum tutaj jako CM to już niech się nie fatyguje

dobrze, ze wreszcie mamy CM. chociaz tyle
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
To nie był niewygodny temat. Jeśli nadal jakieś błędy występują to proszę o napisanie nowego tematu z dokładnymi danymi dotyczącymi tego błędu. W tamtym temacie było wymienionych wiele rzeczy i mało danych, oczywiście sprawdziliśmy to tak jak tam pisałem.

Wiem że macie tutaj na forum więcej dowolności niż w innych grach i ja to szanuje, ale nie możemy zgłaszać kilku błędów w jednym temacie. Najlepiej jak będzie to jeden temat na jeden błąd, tak będzie się nam lepiej pracowało a i dla Was będzie to bardziej przejrzyste.
 

visit0r

Paladyn
To nie był niewygodny temat. Jeśli nadal jakieś błędy występują to proszę o napisanie nowego tematu z dokładnymi danymi dotyczącymi tego błędu. W tamtym temacie było wymienionych wiele rzeczy i mało danych, oczywiście sprawdziliśmy to tak jak tam pisałem.

Wiem że macie tutaj na forum więcej dowolności niż w innych grach i ja to szanuje, ale nie możemy zgłaszać kilku błędów w jednym temacie. Najlepiej jak będzie to jeden temat na jeden błąd, tak będzie się nam lepiej pracowało a i dla Was będzie to bardziej przejrzyste.
tematem było pomieszanie języków, reszta była dopisywana poźniej, dziś rano gdy rozdawałem motywki nadal języki były pomieszane więc trudno się zgodzić z wczorajszym twierdzeniem że zostało to sprawdzone i problem nie występuje
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
W tamtym temacie zrobił się bałagan i trzeba było go zamknąć. Robimy porządki i żeby to zadziałało, to trzymajmy się zakładania jednego tematu do jednego błędu. Jeśli jakiś nadal lub ponownie u Ciebie występuje @visit0r to proszę załóż nowy temat w dziale z błędami zgodnie z jego zasadami.
 

DeletedUser

Guest
(...)

Wiem że macie tutaj na forum więcej dowolności niż w innych grach i ja to szanuje, ale nie możemy zgłaszać kilku błędów w jednym temacie. Najlepiej jak będzie to jeden temat na jeden błąd, tak będzie się nam lepiej pracowało a i dla Was będzie to bardziej przejrzyste.

A z ciekawości mogę wiedzieć w których tytułach mam mniej dowolności na forach? Bo poza stajnią IG to raczej dowolność (rozumiem w sensie tematu dyskusji) jest dużo większa (tylko trzeba pilnować wątku) a i kontakt z graczem lepszy. Ja rzucę jako przykład choćby firmę Digital Extremes :)

W tamtym temacie zrobił się bałagan i trzeba było go zamknąć. Robimy porządki i żeby to zadziałało, to trzymajmy się zakładania jednego tematu do jednego błędu. Jeśli jakiś nadal lub ponownie u Ciebie występuje @visit0r to proszę załóż nowy temat w dziale z błędami zgodnie z jego zasadami.

Nie to żebym się czepiał, ale eufemistyczne "robiąc porządki" to mogliście sami poprzenosić posty do odpowiednich wątków a nie zrzucać tego na graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry