• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
@jarq piłeś nie wchodź na forum

Żegnamy powoli rok 2018, z tej okazji chlelibyśmy podziękować Wam wszystkim za to, że jesteście z nami.
yyy... chlelibyśmy? hm powinno być chlalibyśmy chyba... chlać nie chleć
To był pracowity rok,
a przepraszam dla kogo? naprawa dziur w drogach była zbyt wyczerpująca? cm nawet nie mamy (jarq jest na "zastepstwie" więc i tak leje na nas)
już niebawem przerwa świąteczna, czas na odpoczynek i spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, dlatego też nie będzie już aktualizacji w tym roku,
a co ma aktu do czasu wolnego?
następna w okolicach 10 stycznia.
prezent na święta? chociaż tyle... i tak kazda aktualka jest gorsza od poprzedniej. Możemy spać spokojnie - nie będzie gorzej
Dziękujemy Wam za wszystkie sugestie, komentarze i zgłoszenia błędów, za wspólną zabawę, pomysły, propozycje i pytania, za czas jaki z nami spędzacie i emocje, które z nami dzielicie.
yhy... że też ci się klawiatura nie zacięła pisząc te bzdury
Wiele to dla nas znaczy w InnoGames.
taaa... a Mikołaj włamuje sie przez komin i zostawia prezenty pod choinką... albo kradnie choinkę zależy ile wypił
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!
Nowego Roku jak już

nasz zastępowy cm jest chyba analfabetą. sapcie są wsród nas ...
 
Ech Kiki, Kiki ;)
@jarq zlozyl zyczenia graczom - to znaczy pisze bzdury.
Jest "pelniacym obowiazki" - to znaczy leje na nas.
A gdyby nie zlozyl zyczen ? Aaa czekaj, juz wiem...
"Zastepowy nie sklada zyczen" - znaczy leje na nas...
Daj czlowiekowi zyc :)

Ja ze swojej strony rowniez zycze wszystkim zdrowych, pogodnych
i rodzinnych Swiat, a w nadchodzacym nowym roku zycze wszystkim
troche wiecej luzu, pozytywnego nastawienia i poczucia humoru :)

P.S. Jutro o polnocy warto wejsc na forum. Podobno
@kikimora bedzie w koncu przemawiac ludzkim glosem ;)
(Sorki Kiki, nie moglem sie powstrzymac ;) )
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
"Zastepowy nie sklada zyczen" -
hm... czyli jednak uważasz naszego CM za zastępowego... nie obrazi sie?

Drago jakoś umiała złożyć życzenia... i co do samych życzeń się nie czepiam. Co do ich treści już tak. Fałszywych komplementów też nie przyjmuję jeżeli to Cię pocieszy :p

dostalismy prezent od ig na święta... takie skarpetki w reniferki trochę, ale oj tam oj tam. Prezent to prezent cza się cieszyć. Kilka ogników z przepałki bedzie

też Wam zrobię prezent na święta :) zamknę sie w sobie. Cieszycie się? :)

wesołych i spokojnych Świąt :)))
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Drago nie wróci, a Shannqa ma chorobowe do odwołania. Cieszcie się Jarq. Śmiało możecie się do niego zwracać w CM-owych sprawach.
 

DeletedUser

Guest
@Urdur wiesz to bardziej chodzi o tą niejasność sytuacji. Nie ma CM jest jasno (aczkolwiek Moderatorzy zaczeli szaleć z nożyczkami :p), teraz jest CM a go jakby nie ma :). Swoją drogą nadal czekam na odpowiedź @jarq z tego wątku (chyba że mam otworzyć nowy o_O)
 

DeletedUser174

Guest
Jak nie ma CM jest źle, jak jest też źle. Trudno Was zadowolić :D
Jedyny plus to taki, ze bot nie drażni... ale czy to jest jakas realna różnica? A jedyna zmiana po pojawieniu się p.o.cm-a są regularnie pojawiające się trąbki... nie uważam aby to była zmiana na dobre. Nie wierzę w to że nagle wraz z odejściem Drago musiała wzrosnąć ilość komunikatów na trąbce. Czyli to świadczy o jednym: Drago umiała włączyć mózg i nie wypluwała komunikatów jak tresowana małpa. I to odróżnia CM-a od cm.

Być może jarq robi super krecią robotę, której nie widać. Tylko problem w tym, ze tego nie widać, efektów tez nie widać więc można domniemywać że i ta super krecia robota jest niczym yeti - wszyscy o nim mówią, ale nikt go nie widział

jarq wpadł na forum i zaczął odpowiadać na pytania zadane miesiące wcześniej. Życzenia świąteczne napisał na kolanie bez chwili refleksji. Zrobił głupkowaty błąd... bywa, oj każdemu się zdarza... ale jakoś nie umiał z tego wyjść z twarzą. Jego zainteresowania (o skuteczności działań nie mówimy, to zupełnie inna kategoria) wątkiem >pomysły< jakoś nie zauważyłam. Do odpowiedzi na pytania jakoś się nie kwapi. Szczerze >doceniam< taką sapciową robotę, więc od razu zaskarbił sobie moje bezkresne uznanie. I pewnie nie tylko ja mam tak wzniosłe zdanie o takim zachowaniu.

oczywiście rozumiem, ze ig ma w głębokim doopiu każdego cm-a i pewnie nie bardzo to komfortowa sytuacja. Tylko że sory, ale on za to bierze kasę. Taki ma job. A że to niewdzięczna robota... cóż nie kazdy nadaje się na cm-a. A sztuką jest być CM-em. I niewielu to potrafi. jarq chyba nie potrafi... a przynajmniej na ten moment nie pochwalił się tym
 

DeletedUser

Guest
@kikimora ale ta trąbka związana z reklamami ewentu to nie zasługa @jarq, sama sie o to pytałaś jakiś czas temu (jak znikneło info o Antycznej wiedzy) i wyszło że to prikaz z góry. Jak znajdę to przekleję posta
 

DeletedUser174

Guest
@BlossomValvi nie fatyguj sie. Pamiętam. Ale z drugiej strony pamietam też wypowiedź Drago o tym, że pewne infa musi wypuścić bo prikaz, inne może pominąć. Zakładam, ze tu opcja pominać nie działa. Przyszło... trza wysłać i z głowy. Odtrzaskane. Tresowana małpka tez nie mysli, ona ma tylko wykonać sztuczkę ... szkoda :(

@jarq z trąbki znowu! zniknęła wiadomość ze ściągą na cudy. Niby drobiazg... tylko że znowu to kolejny kamyczek do bezmyślnego wytresowania :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry