• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.133

Serengeti

Szef kuchni
Ja bym się nad tą aktualizacją tak bardzo nie pastwił, co najwyżej poprosił @jarq żeby dodał w opisie, że to jest właśnie ta aktualizacja która wprowadza teleport budynków ewolucyjnych (również na apce).

Może autorom tak bardzo spodobały się nowe drzewka, że zapomnieli podać ten drobny szczegół?

Oj, taki tam drobiazg, niewart wzmianki :p
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Zgadzam się z @Ovocko i prosba do @jarq że w miarę możliwości proszę o pisanie sensownych rzeczy w aktualizacji bo o teleporcie budynków ewoluowacyjnych ani słowa w poście ☹
 

kikimora

Rozbójnik
Problem w tym, że jarq ma tyle do powiedzenia w kwestii ogłoszenia co żyd za okupacji. Dostaje gotowca i musi go zamieścić z dokładnością co do przecinka.
 

Charlene

Szef kuchni
Weszła aktualizacja na apce i mogę używać teleportów na ewolucyjnych - fajnieee:D mam też na mieście te nowe drzewka i szczerze mówiąc po co one komu?xD takie badyle odróżniające się od otoczenia. Wolałabym widzieć na skale grafiki od cudów, tak jak jest na przeglądarce niż te drzewka.
 

Magyrna

Zwiadowca
Wolałabym widzieć na skale grafiki od cudów, tak jak jest na przeglądarce niż te drzewka.

Popieram! Jakież było moje zdziwienie, gdy się pierwszy raz zalogowałam na przeglądarce, patrzę - a tam mój klasztor w górach O_O apkowicze nawet nie wiedzą co tracą, dodanie cudaków na skałach do apki byłoby dużo fajniejsze niż te drzewka :)

Teleport na apce jest super... @jarq a czy może mógłbyś gdzieś w innym miejscu nam dawać takie informacje istotne których nie masz na gotowcu, a wiesz, że będziemy za nie wdzięczni? Bo rozumiem, że gotowiec, struktura forum musi zostać i w ogóle, ale podejrzewam, że Ty wiesz i możesz nam takie newsy dać wcześniej zanim ktoś z bety napisze i znów będzie, że istotnych informacji nie ma :/
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Teleport na apce jest super... @jarq a czy może mógłbyś gdzieś w innym miejscu nam dawać takie informacje istotne których nie masz na gotowcu, a wiesz, że będziemy za nie wdzięczni? Bo rozumiem, że gotowiec, struktura forum musi zostać i w ogóle, ale podejrzewam, że Ty wiesz i możesz nam takie newsy dać wcześniej zanim ktoś z bety napisze i znów będzie, że istotnych informacji nie ma :/
Niestety z przyczyn technicznych nie jest to możliwe.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Problem w tym że każda aktualizacja składa się z kilkudziesięciu zgłoszeń, a każde zgłoszenie to kilka stron dokumentacji i musiałbym się przez to wszystko przedrzeć. Niestety nie dam rady co dwa tygodnie przedzierać się przez kilkadziesiąt jak nie kilkaset stron dokumentacji, po prostu jest to nie możliwe, mam też inne obowiązki które musze wykonywać.

Ale już dyskutowaliśmy z CM'ami o tym problemie, że ważne rzeczy nie są ujęte w aktualizacjach i to nie pierwszy raz, mam nadzieję że opisy tych aktualizacji poprawią się na przyszłość.
 

BlossomValvi

Łucznik
Problem w tym że każda aktualizacja składa się z kilkudziesięciu zgłoszeń, a każde zgłoszenie to kilka stron dokumentacji i musiałbym się przez to wszystko przedrzeć. Niestety nie dam rady co dwa tygodnie przedzierać się przez kilkadziesiąt jak nie kilkaset stron dokumentacji, po prostu jest to nie możliwe, mam też inne obowiązki które musze wykonywać.

Ale już dyskutowaliśmy z CM'ami o tym problemie, że ważne rzeczy nie są ujęte w aktualizacjach i to nie pierwszy raz, mam nadzieję że opisy tych aktualizacji poprawią się na przyszłość.

@jarq chcesz powiedzieć ze to:
Ulepszenia

  • Produkcja zestawu - Obecny sposób wyświetlania bonusów produkcji (sumując niektóre z nich i wciąż wyświetlając je poniżej) może być dezorientujący. Poprawiliśmy wyświetlanie premii zestawu i wprowadziliśmy ujednolicenie między wersją przeglądarkową a aplikacją. Zakładki "Zbierz", "Informacje" oraz podpowiedzi do budynków zestawu będą bardziej czytelne.

Naprawione błędy

Jak w przypadku każdej aktualizacji, naprawiliśmy szereg błędów, między innymi poniższe:
  • Rozmiar oddziału - Poprawiono kilka niezgodności między ikonami a podpowiedzią do potencjalnych nagród za powiększenia Rozmiaru oddziału.
  • Tłumaczenie - Poprawiono błędne tłumaczenia dla rozdziału Konstruktów.
  • Złoty Feniks - Podpowiedzi oraz ikony Złotego Feniksa zostały naprawione.


Aplikacja

  • Przenoszenie - Budynek przeniesiony w miejsce innego istniejącego budynku zostawał w nim aż do kolejnego logowania. Nie będzie się to już zdarzało.
  • Dodaliśmy grafiki nowych, tętniących życiem drzew, które będą się pojawiać w nowo rozpoczętych grach zamiast szerokiego, pustego pola. Ta funkcja nie będzie dostępna od razu po aktualizacji. Zostanie ona najpierw przetestowana u pewnej liczby Graczy, zanim zostanie udostępniona wszystkim kontom

To kilkadziesiąt stron dokumentacji? Z doświadczenia wiem, ze opis często to więcej treści niż sam kod, ale bez przesady. Chyba ze firma za każdym razem rozsyła pełna dokumentacje produktu do CMow i sam znajdz różnice w stosunku poprzedniej ;)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Wracając do tych drzewek....
Skoro już tfurcy uparli się o takie coś uzupełnić plansze, to czemu zamiast współgrać z resztą grafiki owo " coś" wali po oczach i wywołuje ochotę użycia chwastoxu ? Do tej pory grafika była bardzo ładnie skomponowana , a teraz mamy zaniedbany ugór wokół miasta:mad: ani to kolorystycznie ani nijak nie pasuje do reszty:(
 

kikimora

Rozbójnik
Jednym słowem udała się im aktualizacja. Może śmiało konkurować z wpadajacymi na siebie ludzikami... Dobrze, że w tej dodali ten Teleport ewolucyjnych chociaż, to pozycja "ludzikowej aktu" jest niezagrożona
 
Do góry