• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja w sumie też nie rozumiem tej nagonki na pw do antyków - są fajne a jak ma być ich "prawie 2x więcej" to tylko przyklasnąć -weźcie pod uwagę że w ten sposób antyki będą szybciej levelować a przecież tam też są bonusy dla darczyńców ;). Z informacji jasno wynika że to dotyczy tylko nagród ze skrzyni czyli końcowej! a przecież "robiąc" prowincje do turnieju można zdobyć normalne pw - ja tu nie widzę powodu by kruszyć kopie

Ale znając IG to się boję :) nic nie piszą o rozkładzie nagród (a są skrzynie 1-10), oby nie wyszło by je zdobyć to trzeba robić 10 skrzynek :p

Studnia, hmm w sumie interesujący pomysł aby przykuć graczał przez 3 miesiące codziennie :) - mam tylko nadzieję że licznik ustawiony na północ (zerowanie) lub maksimum co 23h albo sto "pobrań" inaczej to troche masakra

Ogólnie od dawna pierwszy raz patrzę na aktualizację pozytywnie (tak od aktualizacji 1.42 - wcześniej mnie tu nie było :p), ale ale by nie było że jedna jaskółka wiosny nie czyni IG jak na razie za dużo nagrabiło by zostało to ot tak wybaczone tym niemniej doceniam pierwsze kroki na drodze pokuty :D

@kikimora jak widać też potrafię lać tęczę :p

@katiam nie bluźnij budynek który moze dać walutę premium na stałe??? Toż to księgowy już się łapie za serce
 

Deleted User - 178619

Guest
Wszytko fajnie tylko jak mam na aplikacji dodawać do cudów PW ????? kiedy to zrobicie że będzie możliwe rozdawanie PW w cuda chociaż własne nie liczę ze będę mógł komuś z bractwa dodawać bo to już był była rozpusta : XD . Mógł bym rozdac pw zeby nie tracić przy 20+pw na aplikacji ale nie działa :(
 

DeletedUser2017

Guest
Tak sobie czytam i ta gra staję się coraz bardziej dla nas graczy zniechęcająca, pomysły IG zamiast iść ku dobremu czyli poprawieniu jakości to idą w kierunku " lepiej zrezygnuj bo i tak wymyślimy jak utrudnić Tobie grę".
Wiele błędów sygnalizowanych wielokrotnie na forum i do supportu nie przynosi efektu. To się zapytuję: Po co wam InnoGames ten cały support, beta i to forum skoro i tak macie gdzieś co do was ludzie piszą ? Tak wiem firma IG ma swoją wizję gry która w żaden sposób nie patrzy na zdanie graczy w niej uczestniczących. Jednak to my stanowimy tą grę i wasze wynagrodzenie no chyba że pracujecie charytatywnie a wszystko to jest dla jaj jak kogut z kurą :D
 

misia111

Wędrowiec
Witajcie :)
Powiem tak ja się czasem aż boje tych aktualizacji bo wiecznie są zmiany ale czy na lepsze no wątpię :(. Dlaczego jeszcze nie
zostały wprowadzone turnieje na aplikacji wydaje mi się ,że są bardzo przydatne .
A jeśli chodzi o pukty Pw z turniejów to nie wydaje mi się dobrym pomysłem bo według mnie jest to narzucane z góry ,że trzeba wkładać Pw w cudaki a może ja wole wkładac w badania. Może ja nie chce rozbudowywać sobie cudaków.
Mój wniosek jest jeden... chcecie spowolnić graczy jeśli chodzi o badania.:mad:
 

Osteres

Zwiadowca
Z każdej skrzyni wpadają.
z pierwszej 3, z drugiej 5, z trzeciej 7 itd, w sumie 120
A nam wpada co turniej ze skrzyń 75 PW za każdym razem pomimo iż pełną 10 robimy... Czyżbym o czymś nie wiedział?

Co do aktualizacji to w końcu coś dobrego.
PW w paczkach - już dawno powinno to być zrobione.
Kto nie ma cudów - niech żałuje bo mają je rozwinięte można nieźle mieć bonusów różnych co ułatwia znacznie grę...
Można się tu o to spierać jednak Ci co nie mają żadnych postawionych - niech lepiej zaczną je stawiać bo gra idzie w tym kierunku :)
Ja swoje dopiero rozwijam ale widzę same plusy takiego rozwiązania.
 

DeletedUser3033

Guest
Mam wiele gier za sobą więcej niż ta firma wyprodukowała i wyprodukuje kiedykolwiek . I też z tego doświadczenia wiem że już wystartowało odliczanie do końca ale to już dla mnie nie istotne . Tylko czasami jak czytam niektóre wypowiedzi na forum donoszę wrażenie że że gram w inną grę niż inni :oops:
 

AdamsObbl

Wędrowiec
Brak w APLIKACJI TURNIEJÓW. Zamiast ułatwić rozwijanie się w grze to utrudnienia. PW jest potrzebne do badań i cudów. Mi się podobało Że wrzucam moje PW tam gdzie chcę. Po raz enty się k u ź w a pytam jakie inne błedy są naprawione. Bo główny błąd do tej pory nie jest zrobiony tj: Nie aktywni gracze oraz Gra nie odpala na Linuxach. @Dragomira czekam na odpowiedź....

ThomASBBor89, stwierdzenie "Gra nie odpala na Linuxach", nie jest prawdziwe.
Być może na firefoxie na doinstalowanym flash pluginie nie zadziała.
Ale wystarczy już zwykłe Chromium wraz z pepper flash aby gra zadziała.
Z tego co się orientuję, aktualnie obie paczki są dostępne dla większości dystrybucji linuxa, więc obejdzie się bez kompilowania.
Sam gram w Elvenar na różnych wersjach dystrybucji Ubuntu używając tych dwóch paczek i jakoś nie narzekam na brak działania.
Polecam sprawdzić :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Tak, o czym mowa.
Te 120 PW to po zmianie na testowym (czyli tyle będzie wpadać po aktualizacji).

Czyli to jest to niemal 2x (75 -> 120) ale nie będę wybrzydzał, szkoda tylko że by cokolwiek dostać od IG to trzeba się naszarpać. I nie rozumiem tej "tajemnicy" przecież można od razu napisać "zwiększamy ilość pw w skrzyniach z 75 (max) do 120" a ie jakieś niejasne "niemal", ale to normalna tutaj bolączka z komunikacją


Swoją drogą naprawdę taki jest problem z drzewkiem badań? Jestem na początku orków i nadal mam problem co robić z pw bo drzewko zapchane. Może to dlatego że regularnie robię turnieje, gdzie tak naprawdę nagroda główna to jakieś 1/3 wszystki pw zdobytych... gdyby nie antyki (własne) to nie miałbym co z pw robić. Aha nawet pw nie kupuję poza zadaniami
 

DeletedUser2868

Guest
Jak dla mnie to naprawdę dużo wnosząca aktualizacja, szczególnie zwiększenie PW z turniejów i zastąpienie ich szybkimi, jeszcze żeby te za robienie prowincji w turnieju zamienili na szybkie to było by całkiem ok(przynajmniej tam gdzie jest 5+PW jako nagroda)
 

Deleted User - 172852

Guest
Fajnie, że jakieś aktualki są, ale może by tak zrobiono coś naprawdę ważnego.
Kłopoty z mapą i nieaktywnymi kontami są zgłaszane odkąd tu gram czyli od dwóch lat. W związku z martwą mapą handel praktycznie nie istnieje.
Zaprezentuję tu ikonograficznie moją sytuację :)
Szukam stali i nie ma ofert. Szukam drewna i zero ofert. A moje eliksiry wiszą już trzeci dzień i też jakoś chętnych na nie nie widzę.
Ciągle czytam na forum o tym, że prace nad mapą trwają. A moje pytanie brzmi: czy moje wnuki doczekają się zmian w tej materii? :)
W załączeniu materiał dowodowy, żeby nie było, że wyolbrzymiam, koloryzuję czy jak to tam zwał:)
 

Załączniki

  • Elvenar kupiec 01.jpg
    Elvenar kupiec 01.jpg
    795,3 KB · Wyświetlenia: 29
  • Elvenar kupiec 02.jpg
    Elvenar kupiec 02.jpg
    793,9 KB · Wyświetlenia: 25
  • Elvenar kupiec 03.jpg
    Elvenar kupiec 03.jpg
    772,7 KB · Wyświetlenia: 27

misia111

Wędrowiec
Fajnie, że jakieś aktualki są, ale może by tak zrobiono coś naprawdę ważnego.
Kłopoty z mapą i nieaktywnymi kontami są zgłaszane odkąd tu gram czyli od dwóch lat. W związku z martwą mapą handel praktycznie nie istnieje.
Zaprezentuję tu ikonograficznie moją sytuację :)
Szukam stali i nie ma ofert. Szukam drewna i zero ofert. A moje eliksiry wiszą już trzeci dzień i też jakoś chętnych na nie nie widzę.
Ciągle czytam na forum o tym, że prace nad mapą trwają. A moje pytanie brzmi: czy moje wnuki doczekają się zmian w tej materii? :)
W załączeniu materiał dowodowy, żeby nie było, że wyolbrzymiam, koloryzuję czy jak to tam zwał:)



Witaj
Ja również mam taki sam problem nie mam z kim handlowac na mapce ,wiec Ciebie bardzo dobrze rozumiem.
Dla mnie powienno być tak ,że skoro są gracze nie aktywni na mapce powinni zostać usunieci i wstawieni aktywni gracze z którymi można by było handlować towarami. Ale jak widać liczą się statystyki a nie aktywni....
 

DeletedUser1931

Guest
A drzewko badań jak zmieniało układ po każdym wejściu w nie, tak dalej to robi. Naprawa coś nie wyszła.:D
 

DeletedUser626

Guest
  • Zmiana dotyczy tylko nagród z końcowych skrzyń, tak jak napisałam w ogłoszeniu. PW z prowincji turniejowych nadal wpadają na pasek.
  • W sumie za 10 skrzyń będzie 135 PW do Cudów. :) (Będą to paczki: 30,20,20,15,15,10,10,7,5,3 PW)
  • Studnia zmienia wartości zależnie od rozdziałów jeśli chodzi o towary, Diamentów jest zawsze tyle samo. Niestety, dokładnych szans/ilości podać nie mogę, ale jestem pewna, że Gracze bety szybko je wyciągną z serwerów i się nimi podzielą.
  • W sprawie zmian w aplikacji - Antyczne Cuda są teraz następne w kolejce, spora część prac została już wykonana, kolejny zespół pracuje też już nad Turniejami, więc wszystko będzie w swoim czasie.
  • System usuwania nieaktywnych kont sprawia nieco problemów, ale nie zamierzamy z niego rezygnować. Dziękuję za Waszą cierpliwość i zapewniam, że też nie mogę się go doczekać.
 

DeletedUser3092

Guest
Oh please, antyczne cuda są bezużyteczne do co najmniej 4 rozdziału, a teraz rozwój będzie zabierał więcej czasu, jako że odebrali główne źródło dodatkowych PW... Bez sensu i jeszcze raz bez sensu.

"Co do aktualizacji to w końcu coś dobrego.
PW w paczkach - już dawno powinno to być zrobione."
Owszem, tylko czemu nie zrobili tego jak w FoE, gdzie puntky rozwoju (tu wiedzy) z paczek można dawać w co się chce, w tym w drzewko rozwoju.

Akurat jeszcze teraz, kiedy jest event, gdzie szybko pojawiają się zadania na wydanie 20+ punktów wiedzy oni je zabierają. Użycie pw z paczek do cudu nie będzie się liczyło jako wydanie punktów wiedzy, bo te de facto nimi nie są.

Takie durne rozwiązanie, jakie IG nam tu przedstawiło, tylko zniechęci nowych graczy... Może i dobrze. Może czegoś się w końcu nauczą.
 

DeletedUser

Guest
@up

do rozdziału czwartego to i tak ma się nadmiar pw, zresztą ja jeszcze nie spotkałem gracza poniżej 4 rozdziału którego głównym sposobem na pw jest turniej - trochę realizmu. Przy okazji może wiesz że paczki pw nie mają terminu ważności? Prędzej czy później się przydadzą.
I na koniec to dotyczy tylko nagrody głównej, na obecną chwilę to dla mnie mniej więcej tylko 1/3 zdobytych pw w turnieju a nie gram "wysiłkowo" tak to dystans byłby jeszcze większy. @Dragomira dziękuję za konkrety czyli teraz w każdej skrzynce będzie pw to bardzo miło

Ja się tylko cieszę że IG nie zamierza zrezygnować z usuwania nieaktywnych kont, kibicuje im aby w końcu to posprzątali :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry