• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser1169

Guest
@tajniakos Tak wiem o tym, że każdy ma prawo się wypowiadać.. czy komuś zakazałem wypowiadać się? Uprzejmie zwróciłem się aby ode mnie się odczepił.
Mówisz o szacunku.. dlaczego nie zrobił tego samego? Idzie to w dwie strony. Pierwszy wykazał brak szacunku i nie mówię już tutaj o tym poście, bo to zaczęło się wcześniej. Uprzedzę kolejny post Nusion. Nie chce mi się bawić się w szukanie.
Prowokacje mówisz chris? Ty za to uwielbiasz to robić. Pokazałeś mi to kilka razy. Hipokryta. Oczywiście uprzedzę Nusion i innych. Nie chce mi się bawić w szukanie postów, czasu nie mam. I teraz najlepsze.. nie poparte żadnymi dowodami te moje zarzuty. A co mnie to?

Potraficie bronić tego człowieka własną piersią, ale hipokryzje to Wy macie we krwi. Jesteście jak IG.. ale nie dokończę, zostawię to dla siebie.

Po co w ogóle się wtrącacie do tej dyskusji? Tak macie prawo, ale ktoś Was prosił?

Nigdy nic nie miałem do chris i uważam, że jego wiele postów jest super napisach i ogólnie pomaga innym. To on zaczął sapać do mnie w którymś kiedyś poście, więc wybacz. Nie zmienię zdania na jego temat.

Nie wyjaśnił swoich argumentów, więc są nic nie warte. Mógłbym zrobić to samo, ale co to da? Nic. Więc dla mnie jego argumenty są śmieszne. I uwierz mi.. manipulacja nie była moim zamiarem.. to chris i jego podobni ludzie doszukują się wszystkiego na siłę.

Nie musicie odpowiadać. -< od razu Wam wyjaśnię te zdanie, bo zaraz się do mnie przyczepicie. Możecie, ale nie musicie. Tak? Wystarczająco zrozumiałe? Przepraszam za prowokację.

A nie było by bardziej z szacunkiem do innych graczy gdybyście OBAJ swoje prywatne waśnie załatwiali na PW zamiast prać je publicznie zaśmiecając temat który o ile mi wiadomo nie dotyczy niczyich prywatnych animozji?
 

DeletedUser174

Guest
@kikimora jeśli chodzi o tą mgłę to nie bardzo wiem co ci odpowiedzieć, po prostu tak został zaprojektowany event. Zrobienie technologi czy zwiadu wymaga trochę wysiłku, więc jeśli chodzi o mgłę to też musi być na podobnym poziomie trudności.
teoretycznie masz rację
przyjmujemy że event jest tak skonstruowany że 1 zwiad = 1 technologia = 15 mgieł. Taki przelicznik funkcjonował w syrenkach, więc chyba należałoby go również skopiować na misie
Chyba zgodzisz się, że :
1 zwiad z syren = 1 zwiad z misiów -> koszt w złocie i czas jest porównywalny
1 technologia z syren = 1 technologia z misiów -> jw zbliżony wysiłek by spełnić warunki do zaliczenia zadania
To dlaczego już znaku równości pomiędzy 15 mgieł z syren a 15 mgieł z misiów nie można postawić z uwagi na rebalans ilości mgieł. Oczywiście koszt wytworzenia (świstki i gluty) jest zbliżony, ale kosztem jest także czas potrzebny na wyprodukowanie określonej ilości mgieł. I ten nie jest już taki sam. W dużym uproszczeniu (pokreślić wężykiem) można przyjąć ze jest 2x dłuższy (nie dotyczy np karmy). Wcześniej wystarczał 1 budynek (4,5h) teraz potrzeba ich 2, a nawet + coś... czyli nawet 3x4,5h. Dlaczego mgła z syren ma inna wartość niż z misiów skoro zachowujemy proporcje na zwiad i tech? Jakie czynniki mają wpływ na takie podniesienie kosztów?

I moje pytanie brzmi dlaczego nie ma tu zachowanej równowagi? Już nawet pomine kwestię, ze w syrenkach to zadanie na 15 mgieł nie pojawiało się co 2 zadanie (i tak nazywam to szczęściem, ze jest chociaż jakiś przerywnik). To ile artefaktów do misia uda mi się zdobyć wykonując tylko takie zadania na mgłę? Przyjmując możliwość wykonania 2 zadań dziennie (przy odrobinie szczęścia tj 15 mgieł + przerywnik i nie uwzględniając już nawet czasu potrzebnego na wyprodukowanie katalizatorów) = 160 kluczy... x 20 dni pozostałe do końca eventu... wyjątkowo skomplikowanie obliczenia, prawda?
 
Jakie są szanse na dwa misie? Są jakieś w ogóle jeszcze, czy balansami znerfili drugiego Misia??
Moim zdaniem sa, ale... to bedzie i bardzo trudne, i baaardzo kosztowne. Nie mowiac juz o tym, ze bardzo czasochlonne. W bractwach, w ktorych gram na s2 i s3, chyba dwie osoby przymierzaja sie do drugiego Brunnera, ale nie wiadomo, czy sie uda. Juz na wstepie trzeba bylo miec spory zapas przyspieszaczy (i/lub diamentow), poza tym trzeba by bylo zrezygnowac ze wszystkich innych nagrod dziennych i inwestowac wylacznie w przyspieszacze. W moim przypadku na jednym swiecie powalcze, ale na innym odpuszczam juz w przedbiegach, choc zamierzalem sprobowac. Wydaje mi sie, ze po ciezkich walkach i tam mogloby sie chyba udac, ale po prostu nie zgadza mi sie rachunek zyskow i strat. Patrzac na ilosc zdobytej do tej chwili waluty i jej koszt (przez koszt rozumiem tu poswiecony czas i przyspieszacze) oceniam, ze jakos pod koniec eventu rzutem na tasme udaloby sie zdobyc 27k waluty (czyli mniej wiecej ilosc potrzebna na drugiego miska), ale wyszedlbym z tego eventu calkowicie, wrecz do zera splukany z wojska, wzmocnien na wojsko, surowcow i przyspieszaczy (rowniez tych zdobytych juz w trakcie eventu) i bez zadnych innych nagrod glownych. Drugi misiek po prostu za drogo by mnie wyszedl, dlatego wole zadowolic sie tam jednym i zachowac cos na dalszy przebieg gry. Chyba kazdy sam musi przeprowadzic u siebie taki rachunek zyskow i strat. U mnie w jednym miescie oplaca sie powalczyc, w innym za to w mojej ocenie juz nie, choc to typowo turniejowa wioska. Trudno, przezyje ;)

Jeszcze taka refleksja, luzno zwiazana z tematem. Wydaje mi sie, ze ten event to duza szansa dla graczy z tych nizszych epok, np. z Krasnoludow czy z Wrozek. Gdybym sam byl we Wrozkach, nie zastanawialbym sie ani sekundy, cisnalbym na maksa z klapkami na oczach ;) Wywalilbym rase nawet w trakcie jej robienia, nastawialbym manufaktur i warsztatow i hulaj dusza. Krotki czas zwiadu, ale juz wystarczajaca ilosc prowincji, by do zaliczania zadan moc wykorzystac turniej. Niskie koszty turnieju przy juz dosc sensownym tempie szkolenia wojska. Wysoka produkcja w stosunku do kosztow negocjacji na mapie. Krotki czas dostawiania dodatkowych warsztatow i manu. Same zalety. Ba, w celu zwolnienia populacji i miejsca wywalilbym nawet polowe manufaktur T2, ktore szybko daloby sie pozniej odbudowac (T3 bym zostawil, ich odbudowa za dlugo trwa). Echh... marzenia scietej glowy, ale chyba pierwszy raz zaluje, ze juz nie jestem w tych poczatkowych rasach goscinnych ;) Ale podejrzewam, ze malo kto odwazy sie na tak ekstremalna strategie.
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Patrzac na ilosc zdobytej do tej chwili waluty i jej koszt (przez koszt rozumiem tu poswiecony czas i przyspieszacze) oceniam, ze jakos pod koniec eventu rzutem na tasme udaloby sie zdobyc 27k waluty (czyli mniej wiecej ilosc potrzebna na drugiego miska), ale wyszedlbym z tego eventu calkowicie, wrecz do zera splukany z wojska, wzmocnien na wojsko, surowcow i przyspieszaczy (rowniez tych zdobytych juz w trakcie eventu) i bez zadnych innych nagrod glownych.

Przyjmujac, że jest to koszt akceptowalny. To jaki system skrzynkowy byś proponował do losowania.
 

DeletedUser

Guest
Ja się chyba skuszę na drugiego, ale zakładam to jako plan maksimum jak nie wyjdzie to trudno (dwa brunnery i polarny) a to tylko dlatego ze na razie nie widzę nic ciekawego w dziennych ( 4x14h? 30pw? I studnia to chyba najciekawsze)

Mi wychodzi max 30k kluczy za skrzynki 142/85 przy czym pewnie trochę wpadnie bonusowych
 
Przyjmujac, że jest to koszt akceptowalny. To jaki system skrzynkowy byś proponował do losowania.
Losowania wylacznie w dni z przyspieszaczami. Najpierw w dzien 4x14h za calosc waluty, a w dzien z 30x1h znow za calosc waluty, ktora w miedzyczasie zdazy sie dorobic. Podam moja kolejnosc wyboru skrzynek, ale zaznaczam, ze tym razem nie kieruje sie tu zadnymi precyzyjnymi wyliczeniami, to tak troche bardziej "na czuja" ;) Byc moze jakis inny sposob losowan okaze sie u kogos lepszy. Jedna uwaga na poczatek: jak ognia unikalbym skrzynek za 142, bo zbytnio uszczuplaja ilosc waluty na losowania ze skrzynek z przyspieszaczami, kiedy te skrzynki juz sie pojawia. A przyspieszacze sa paliwem tego eventu i to one powinny byc celem.

18>85>26>41>29>57

W Syrenkach kolejnosc skrzynek byla u mnie troche inna, najwyzszy priorytet miala skrzynka za 85. Tym razem odwrocilem kolejnosc, bo w tym evencie najbardziej przydatne sa te krotkie przyspieszacze, np. wlasnie 2h ze skrzynki za 18. Problem w tym, ze na przyspieszacze 1h przyjdzie nam poczekac nastepny tydzien, a baaardzo szybko ubywa tych krotkich. Dlatego warto zdobyc jak najwiecej przyspieszaczy 2h ze skrzynek za 18. Jesli ktos ma mnostwo (tak przynajmniej 1000h) tych krotkich przyspieszaczy, moze te kolejnosc odwrocic i preferowac skrzynki za 85. Nastepne w kolejnosci wstawilem skrzynki za 26 i 41, bo maja wysoka szanse na nagrode dzienna. Skrzynka za 29 ma z kolei szanse na 100 dodatkowych kluczy. Tak samo, jak skrzynka za 57 na samym koncu. Przestrzegam, ze przyspieszacze to nie wszystko, nie tylko one graja role. Chcac powalczyc o drugiego Brunnera potrzebne sa spore zapasy surowcow, troche diamentow do przewijania receptur w Akademii i sporo wojska na turniej stali i potem drewna, zeby optymalnie wykorzystac turniej do robienia zadan. Mozna dorobic troche wojska na przyspieszaczach. Jeszcze pare wskazowek.. Majac zadanie na konflikty w trakcie trwania turnieju warto robic tylko po 3 konflikty na prowincje, a ostatni konflikt pozostawic nietkniety. Bardzo sie to przydaje do zadan na relikty, wystarczy wtedy tylko jedna walka/uczta, by zaliczyc prowincje i zgarnac relikty. Nie warto tez oszczedzac wzmocnein na wojsko, jesli ktos je posiada. Stal to latwy turniej i ze wzmocnieniami lucznikow (niektorzy preferuja kaplanow) bedzie mozna zrobic dzieki temu sporo zadan, oszczedzajac konflikty/relikty na mapie na dni miedzy turniejami. Nastepna rzecz to zadania na zaklecia. Kusi, zeby polosowac ze skrzynek lub zaliczyc zadanie zakleciami z turnieju, ale odradzam. Proponuje robic wtedy katalizatory w Akademii na przyspieszaczach (chyba, ze ktos ma duzy zapas katalizatorow), bo i tak beda potrzebne do zadan na 15 mgly wizji, bo ta opcja jest jedyna sensowna alternatywa dla absurdalnie dlugich zwiadow czy badan technologii w drzewku. I juz chyba ostatnia rzecz. Zadania na 15 mgly wizji kosztuja stosunkowo najmniej w porownaniu do alternatyw (zwiad lub tech), ale jesli mamy za malo gotowych do podboju prowincji na mapie, to warto wtedy wybrac opcje inna niz 15 mgly i zrobic zwiad na przyspieszaczach. Prowincje beda potrzebne do zadan na konflikty miedzy turniejami. W ogole zalecam bardzo "szanowac" i oszczedzac prowincje na mapie, np.odradzam uzywanie ich do zadan na relikty. W wiekszosci przypadkow bardziej oplaca sie zapolowac w Akademii na dwie receptury na tworzenei reliktow, a tylko ostatni, jedenasty relikt dorobic na mapie. Wrazenie, ze ma sie wystarczajaco wiele prowincji na mapie potrafi byc zludne, bo niesamowicie szybko ich ubywa ;)
Podejmujac decyzje, czy robic 15 mgly, czy zwiad, proponuje uwzglednic, ze miedzy turniejami warto miec zapas przynajmniej 4 prowincji na mapie, bo zadan na konflikty jest bardzo duzo i co gorsza, lubia wystepowac seriami. Na koniec powtorze, ze zanim ktos zdecyduje sie maksowac event w ten sposob, naprawde warto zrobic przedtem rachunek spodziewanych zyskow i strat ;)

EDIT: @BlossomValvi, odpowiadajac na pytanie zadane ponizej - zadania na podbicie prowincji na szczescie nie ma.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Pytanie jest zadanie na zakończenie prowincji? Tak jak było w syrenach?


Edit:

Dzięki @chris07070707 a szkoda :/ mam chyba z 6-7 prowincji gdzie tylko jedna walka została :/ ostatki po syrenkach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Dzieki za odpowiedź w pełni wyczerpuje moje pytanie.

Jak rzeczywiscie 27k waluty starczy to jest szansa na 2 brunatnego. Tylko przyspieszacze 14h i 8h pójdą w zapomnienie i wyzeruje się z surowców (ale tu można sie zapożyczyć:d). Teraz tylko liczyć na odpowiednie zadania i czas by robic zadania.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Fajny ten event
taki nie za latwy nie za fajny, zadanie nic sie nie powtarzaja.
Cholera pierwszy krzyczalem ze losowosc super, ok ale z jakiejs wiekszej puli, Syrenki mialy swoja roznorodna pule i mozna bylo mniej wiecej cos sobie zaplanowac. A Tutaj od rana wyglada to tak:
11 reliktow, 11 reliktow, 15 mgiel, 11 reliktow, 11 reliktow, wojsko, wojsko, 11 reliktow, 11 reliktow, 15 mgiel. Cholera jakie te zadania fascynujace prawie tak samo jak ten caly event od ktorego normalnie w swiecie rzygac mi sie chce. Nie wiem co za tepa pala w IG postanowila skrecic ilosc kluczy, zmienic zadania ze jesli bede mial miska na 10 levelu to bede mega szczesliwy.
Zachodze w glowe czemu to nagle zmienili? Bo 1% graczy by to wykorzystał ? Ile jest takich graczy jak @chris07070707 czy @Ponduil ? Bo ja mimo napieprzania syrenek zdobylem tylko 5. Tych graczy jest pewnie paru na swiat, moze kilkunastu na kraj serwera. To powod zeby tak chamsko uciac nagrody do 42%? Wizerunkowo caly event lezy i kwiczy, cholera po co ta beta? A do tego te wszystkie zmiany ktore za chwile beda wymagaly naprawde mocnego uzywania diamentow, gdzie do tej pory nie bylo to az tak bardzo konieczne. Moge sie nie zgadzac ogolnie z @kikimora ale cholera jej posty punktuja glupoty IG i trafiaja w sedno jak nigdy.
Cisnie mi sie na usta wiele slow za ktore dostane bana, wiec sobie daruje. Tak jak pisalo paru poprzednikow to juz nie jest zabawa i relaks, ta gra robi sie frustrujacym wyscigiem szczurow. Cholera naprawde bym chcial odpoczac od eventow, a do tego eventow zrobionych w taki sposob jak powyzszy.
Zreszta my sobie pogadamy a to i tak nic nie zmieni. Ilosci kluczy nie przywroca, zadnej rekompensaty nie bedzie.
Edit;
Tak mi sie jeszcze nasunelo do tej pory mielismy liste zadan, dla jednych byla dobra dla innych nudna, ale zrobienie jej plus ciutke szczescia + dziennie byla szansa na 7-9 artefaktow. Wtedy tez z ochota robilo sie kolejny maly event czy PB zeby dostac upragniony artefakt. Nie wiem moze za duzo ludzi to zdobywalo, moze za duzo ludzi dostalo studnie
No to walneli nam po losowosci, ale jak to bywa grubo sie przeliczyli bo gracze to cfany gatunek i kombinujacy jak sie da. Wiec wykorzystali losowosc( ktora miala zapobiec chyba tylu nagrodom). Jak wyszlo pamietamy. No to dostalismy to cos co jest testowane na nas w obecnej formie. Jeszcze cholera te manu i warsztaty bym przebolal. Ciut wiecej pracy i przygotowan i poswiecenie czesci diamentow na MW. Ale nagroda byla tego warta, posiadac 2 moze wiecej brunatnych miskow bylo warte kazdego zachodu. No nic przyszedl jakis cymbal stwierdzil ze takich graczy jak dwoch panow wyzej plus paru innych jest za dużo. Mimo że chciałem wydac diamenty, zdobyc ile sie da ciezka praca i planowaniem. To cholera scieli wszystko, polecialo w dol ze tak jak pisalem wyzej, zaczynam myslec ze 9 artefaktow to bedzie super
Pozwole przerobke wkleic. Idealnie pasuje

Wiesz co robi ten event? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest event na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym eventem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Nie macie się co przejmować tym że w centrali nie będą wiedzieli o czym piszecie. Podejrzewam że w każdej wersji językowej jest podobna dyskusja, ponadto co tydzień składam raporty w których piszę także co się dzieje na forum, więc najbliższy będzie trochę bardziej obfity niż zwykle.

@kikimora jeśli chodzi o tą mgłę to nie bardzo wiem co ci odpowiedzieć, po prostu tak został zaprojektowany event. Zrobienie technologi czy zwiadu wymaga trochę wysiłku, więc jeśli chodzi o mgłę to też musi być na podobnym poziomie trudności.
tylko jakas dziwna zbieznosc mi sie trafila co do mgly
przed ewentem sporo bywalo do wyboru nastomgielnych produkcji, teraz jakies dziwne za 1-3 mgielki
nie chodzi o teorie spiskowe
ale,....
z rachunku prawdopodbienstwa tak diametralna zmiana pojawiajaca sie nagle nie jest samoistna ;(
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nie macie się co przejmować tym że w centrali nie będą wiedzieli o czym piszecie. Podejrzewam że w każdej wersji językowej jest podobna dyskusja, ponadto co tydzień składam raporty w których piszę także co się dzieje na forum, więc najbliższy będzie trochę bardziej obfity niż zwykle.
@kikimora jeśli chodzi o tą mgłę to nie bardzo wiem co ci odpowiedzieć, po prostu tak został zaprojektowany event. Zrobienie technologi czy zwiadu wymaga trochę wysiłku, więc jeśli chodzi o mgłę to też musi być na podobnym poziomie trudności.

Mówisz, @jarq, że zamienniki w zadaniu muszą być na podobnym poziomie trudności.
Co powiesz na to?
index.php


W mojej skromnej opinii to nie jest podobny poziom trudności - chyba, że na poziomie III, ale nie w Niziołkach.
Możesz użyć tego argumentu, jeśli odpowiedzą Ci "w centrali", że musi być 15 Mgieł, żeby była adekwatna trudność do zwiadu / technologii.
Jak widać, można by zastąpić zrobienie 15 Mgieł zdobyciem 400 Fragmentów :p
 

Załączniki

  • upload_2019-9-27_19-41-10.png
    upload_2019-9-27_19-41-10.png
    185,1 KB · Wyświetlenia: 112

Osteres

Zwiadowca
To i ja napiszę coś na temat tej losowości... jak to u mnie wygląda.:D
Hmmm od początku Ewentu doliczyłem się 16 zwiadów, z początku liczyłem na to, że uda mi się te 2 brunatne zdobyć ale teraz widzę, że ciężko z tym będzie i prawdopodobnie na 1 się skończy i nawet nie jestem pewny czy się mi uda wszystkie 3 ulepszyć na max poziom, bo to już blisko 2 brunatny, jednak bliżej stwierdzenia bym był, że na 2 max się zakończy.
Zwiad trwa ponad 4 dni, drzewko zablokowane bo skończone. Zostają te mgły i aby cokolwiek zrobić potrzeba sporo przyspieszaczy i uwaga... oczywiście Diamentów, jak zrobić zadanie bez nich to by mi to zajęło cały dzień a gdzie jakieś normalne życie,tzn. dom, praca...
Nie obrażając nikogo ale coś się komuś poprzestawiało chyba w głowie, kto wymyślił taki sposób przechodzenia zadań i tak "ułatwił" ewent.
Rebalans w czasie trwania ewentu? Toż to woła o pomstę do nieba. to nie powinno mieć miejsca w szanującej się grze. :confused:
Ja rozumiem, że jest czas na jego wykonanie - 25 dni ale to powinno sprawiać przyjemność a nie jakiś hardcorowy wysiłek bo tak prawda - dla większości osób. Zepsuli to co było dobre. Wcześniejsze wenty robiło się z przyjemnością i na luzie. Nigdzie nie musiałem gnać i w 2 dni robić ewent jak część osób bo po co... Był na wszystko czas.
I rzeczywiście powtarzalność zadań jest porażająca. Gównie zdobądź ileś tam reliktów, walcz, zwiad i czasem się trafi coś łatwiejszego, tzn wyprodukuj chleb, zbierz wojo, marmur i coś innego - sporadycznie niestety.:rolleyes:
 

DeletedUser3983

Guest
Piszecie o losowości zadań, dziś cały dzień gram na kilku światach i ani razu nie miałam zadania zdobądź zaklęcia,to już mi pachnie teorią spiskową, ktoś dziś miał takie zadanie?, niech się pochwali,albo dołączy do tych z teorią spiskową.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Piszecie o losowości zadań, dziś cały dzień gram na kilku światach i ani razu nie miałam zadania zdobądź zaklęcia,to już mi pachnie teorią spiskową, ktoś dziś miał takie zadanie?, niech się pochwali,albo dołączy do tych z teorią spiskową.
Miałem na 1 i 3 ale po razie tylko. Królują relikty
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Na drugiego pewnie tak, choć to raczej nie będzie drugi Brunner
W kwestii formalnej: to szansa na czwartego miśka, bo każdy już ma trzy :)
Do czwartego to faktycznie powinno ok. 27k kluczy wystarczyć, co przekładając na zadania, oznacza, że trzeby by robić po ok. 17 zadań dziennie :) Jak się trafi ze 2 zwiady dziennie, to można sobie policzyć, ile przyspieszaczy potrzeba.
Nie pamiętam już dokładnie kolejności wchodzenia, ale chyba pierwszy był Polarny. Więc teraz pytanie, który był Brunatny (drugi?) i czy teraz między kolejnymi miśkami trzeba będzie zdobyć 9 artefaktów, bo jeśli tak, to nie wystarczy 27k kluczy, ale potrzeba będzie kolejne 8k. Czyli dodatkowe 5 zadań dziennie.
Jak było na becie, może to ktoś wyjaśnić?
 

DeletedUser2264

Guest
Piszecie o losowości zadań, dziś cały dzień gram na kilku światach i ani razu nie miałam zadania zdobądź zaklęcia,to już mi pachnie teorią spiskową, ktoś dziś miał takie zadanie?, niech się pochwali,albo dołączy do tych z teorią spiskową.
na s2 miałam 3 x pod rząd :(
 
Do góry