• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser2264

Guest
W kwestii formalnej: to szansa na czwartego miśka, bo każdy już ma trzy :)
Do czwartego to faktycznie powinno ok. 27k kluczy wystarczyć, co przekładając na zadania, oznacza, że trzeby by robić po ok. 17 zadań dziennie :) Jak się trafi ze 2 zwiady dziennie, to można sobie policzyć, ile przyspieszaczy potrzeba.
Nie pamiętam już dokładnie kolejności wchodzenia, ale chyba pierwszy był Polarny. Więc teraz pytanie, który był Brunatny (drugi?) i czy teraz między kolejnymi miśkami trzeba będzie zdobyć 9 artefaktów, bo jeśli tak, to nie wystarczy 27k kluczy, ale potrzeba będzie kolejne 8k. Czyli dodatkowe 5 zadań dziennie.
Jak było na becie, może to ktoś wyjaśnić?
kolejne wchodzą 3 po kolei, jeden po drugim jako główne, bez przerywników. Przynajmniej tak jest na becie.
 

Nusion

Kapłan
Nie pamiętam już dokładnie kolejności wchodzenia, ale chyba pierwszy był Polarny. Więc teraz pytanie, który był Brunatny (drugi?) i czy teraz między kolejnymi miśkami trzeba będzie zdobyć 9 artefaktów, bo jeśli tak, to nie wystarczy 27k kluczy, ale potrzeba będzie kolejne 8k. Czyli dodatkowe 5 zadań dziennie.
Jak było na becie, może to ktoś wyjaśnić?
Po zdobyciu 27 artefaktów jako pierwszy wchodzi Brunner :)
 

DeletedUser2004

Guest
Hejka.Też macie, kilkukrotne zadania za 80 złotych kluczy?
 

DeletedUser1775

Guest
A ja się właśnie zastanawiam, nie nad tym, ile miśków można zdobyć, ale raczej ile da radę wykarmić... I dochodzę do wniosku, że po wuj mi więcej niż jeden misiek, skoro karmy w akademii ostatnio jak na lekarstwo... Jaki więc sens na maksymalne rzucanie się na nagrody główne i wydawanie czego się da, łącznie z diaksami, byleby jak najwięcej miśków...
 

DeletedUser

Guest
A ja się właśnie zastanawiam, nie nad tym, ile miśków można zdobyć, ale raczej ile da radę wykarmić... I dochodzę do wniosku, że po wuj mi więcej niż jeden misiek, skoro karmy w akademii ostatnio jak na lekarstwo... Jaki więc sens na maksymalne rzucanie się na nagrody główne i wydawanie czego się da, łącznie z diaksami, byleby jak najwięcej miśków...
Może dlatego ze brązowy bez karmy zastąpi mi oba valoriany i stratega orków? (Wojsko co 48h) A poza tym ta jedna-dwie karmy na tydzień wygospodaruje
 
A ja się właśnie zastanawiam, nie nad tym, ile miśków można zdobyć, ale raczej ile da radę wykarmić... I dochodzę do wniosku, że po wuj mi więcej niż jeden misiek, skoro karmy w akademii ostatnio jak na lekarstwo...
Jagienkaa, pojawilo sie juz pare pomyslow, jak mozna efektywnie wykorzystac wiecej miskow pomimo zmniejszonej ilosci karmy.. Scenariusz opisany w ponizszym poscie to tylko jeden z nich:
https://pl.forum.elvenar.com/index....piszczy-spoilery-cz-4.4008/page-38#post-50853
 

DeletedUser

Guest
Jagienkaa, pojawilo sie juz pare pomyslow, jak mozna efektywnie wykorzystac wiecej miskow pomimo zmniejszonej ilosci karmy.. Scenariusz opisany w ponizszym poscie to tylko jeden z nich:
https://pl.forum.elvenar.com/index....piszczy-spoilery-cz-4.4008/page-38#post-50853
Niestety teraz się z tym zgadzam a to przez teleportację, zamiast usuwać manu po prostu się ja schowa na czas produkcji wojska

Jestem tez ciekaw czy w trakcie produkcji wojska można schować koszary? jeśli tak to jaki to ma wpływ na szkoląca się armie

Swoją droga dlaczego teleportacji nie rozdrobnili jak renowacji? Jaki za tym stoi argument, renowacje obiecali w innym kształcie a zrobili jak zrobili.
 

DeletedUser3713

Guest
Ja tak sobie pozwole wrocic do dnia kiedy zrobili nas w bambuko i jak to Inno tlumaczy(nie idzie cytowac wiec skopiuje)

Otrzymaliśmy mnóstwo różnych opinii dotyczących nowych typów zadań w tym wydarzeniu, w szczególności tych wymagających posiadania budynków na odpowiednim poziomie.
Z 15 stron placzu jest na becie na ten temat-tlumaczenie bylo jedne-badz kreatywny,buduj na czasowkach no i budowali i tez u nas budowali po to zeby po kilkunastu godzinach dowiedziec sie,ze:
Produkcje wytworzone w Magicznych Warsztatach będą się liczyć podwójnie do zadań wymagających produkcji w oparciu o rozdział.
I tu strategia tych budujacych przez 2 tygodnie na sile w tym i ja bo bez warsztatow gralem od stycznia bierze w czape.


Pytanie do tfurcow gry:

Od kiedy liczycie sie z opinia graczy???
Kiedy otrzymaliscie tyle tych roznych czy negatywnych opini?Bo mi sie zdaje ze wiecej tutaj przeczytalem po zbalansowaniu eventu niz przed samym eventem.

A to tak juz na luzie dla ekipy programistow z Inno;)


Słów kilka w sprawie grupy facetów chcę tu wyglosić
lecz zacząć muszę nie od konkretów, lecz od przeprosin.

Skruszon szalenie o przebaczenie pokornie proszę,
że troszkę pieprzna będzie balladka, którą wygłoszę,

lecz mam nadzieję, że choć się w słowie tutaj nie pieszczę,
to wybaczycie mi - Panie, Panowie, raz jeden jeszcze.

Otóż: faceci wokół się snują co są już tacy,
że czego dotkną, zaraz popsują. W domu czy w pracy

gapią się w sufit, wodzą po gzymsie wzrokiem niemiłym.
Na niskich czołach maluje im się straszny wysiłek,

bo jedna myśl im chodzi po głowie, którą tak streszczę:
"Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?"

Czasem facetów, żeby mieć spokój, ktoś tam przerzuci
do jakiejś sprawy, co jest na oko nie do popsucia...

Już się prężą mózgów szeregi, wzrok się pali,
już widzimy, żeśmy kolegi nie doceniali.

A oni myślą w ciszy domowej lub w mózgów treście:
"Co by tu jeszcze tego... Panowie? Co by tu jeszcze?"

Lecz choć im wszystko jak z płatka idzie - sprawnie i krótko,
czasem faceci, gdy nikt nie widzi westchną cichutko.

Bo mając tyle twórczych pomysłów, tyle zdolności,
boją się, by im czasem nie przyszło tkwić w bezczynności.

A brak wciąż wróżki, która nam powie w widzeniu wieszczem:
"Jak długo można pieprzyć, Panowie? No jak długo jeszcze?!"

Pozwólcie proszę, że do konkretów przejdę na koniec.
Okażmy serce dla tych facetów, zewrzyjmy dłonie, weźmy się w kupę,
bo w tym jest sedno, drodzy rodacy by się faceci czuli potrzebni
w domu i w pracy.

Niechaj ta myśl im wzrok rozpłomienia, niech zatrą ręce,
że tyle jeszcze jest do spieprzenia, a będzie więcej.
 

Nusion

Kapłan
Jestem tez ciekaw czy w trakcie produkcji wojska można schować koszary? jeśli tak to jaki to ma wpływ na szkoląca się armie
Koszar w ogóle nie można schować do inwentarza.
Nie można też przechować z budynkiem trwającej lub zakończonej produkcji

Może napiszę, na co nie działa Teleport
- Ratusz
- Kwatera Robotnicza
- Akademia Magii
- Kupiec
- Koszary, Tereny, Obóz
- Cuda
- Budynki ewoluujące (syrenki, misie itd.)
- Budynki czasowe (studnie, biblioteki, placówki, wzmocnienia wojskowe itp.)
- Portal i niektóre budynki rasowe ograniczone ilościowo (np. wyspy w konstruktach)
- mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Powiem wam ze fajne to jest jak sie dostaje 3x pod rzad 9 konfliktow albo 45 turniejowych, zrobi sie 2x na turnieju i zostaja juz tylko prowincje ktora zaraz sie skoncza. Cholernie przemyslane te zadania, cholernie uczciwe, osoby w ostatnich rozdzialach sa w czarnej d, bo czas trwania zwiadu to 75h+, i kazda jedna prowincja jest na wage zlota. Niech zyje balans, niech zyje przemyslany event.
Cholera brakuje mi tylko jeszcze opcji wprowadzenia przeszkocz/zakoncz zadanie za diamenty, wtedy juz by byla pelnia szczescia
 

DeletedUser3713

Guest
Powiem wam ze fajne to jest jak sie dostaje 3x pod rzad 9 konfliktow albo 45 turniejowych, zrobi sie 2x na turnieju i zostaja juz tylko prowincje ktora zaraz sie skoncza. Cholernie przemyslane te zadania, cholernie uczciwe, osoby w ostatnich rozdzialach sa w czarnej d, bo czas trwania zwiadu to 75h+, i kazda jedna prowincja jest na wage zlota. Niech zyje balans, niech zyje przemyslany event.
Cholera brakuje mi tylko jeszcze opcji wprowadzenia przeszkocz/zakoncz zadanie za diamenty, wtedy juz by byla pelnia szczescia

wszystko przed Toba-juz pozytywne opinie na temat 15 mgiel wizji tui byly,wiec masz duze szanse byc szczesliwym wydajac diaksy po 24 godzinach czychania w akademi wiecej niz koniki lub klatki...no dla masochistow jest jeszcze 5 reliktow jak sie juz ma full;)
 

DeletedUser

Guest
Koszar w ogóle nie można schować do inwentarza.
Nie można też przechować z budynkiem trwającej lub zakończonej produkcji

Może napiszę, na co nie działa Teleport
- Ratusz
- Kwatera Robotnicza
- Akademia Magii
- Kupiec
- Koszary, Tereny, Obóz
- Cuda
- Budynki ewoluujące (syrenki, misie itd.)
- Budynki czasowe (studnie, biblioteki, placówki, wzmocnienia wojskowe itp.)
- Portal i niektóre budynki rasowe ograniczone ilościowo (np. wyspy w konstruktach)
- mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam ;)

Oczywiście mój błąd, chodziło mi o zbrojownię, tak to jest jak sie pisze nieprzytomnym :p
Zbrojownie można schować, jak to się będzie miało do aktualnie produkowanej armii jeśli grupa produkcyjna (max) ulegnie zmniejszeniu ?
 

DeletedUser3713

Guest
Oczywiście mój błąd, chodziło mi o zbrojownię, tak to jest jak sie pisze nieprzytomnym :p
Zbrojownie można schować, jak to się będzie miało do aktualnie produkowanej armii jeśli grupa produkcyjna (max) ulegnie zmniejszeniu ?

Policzy ktos koledze???
U mojej nauczycielki z matmy mialbys w nagrode za pytanie
 
Oczywiście mój błąd, chodziło mi o zbrojownię, tak to jest jak sie pisze nieprzytomnym :p
Zbrojownie można schować, jak to się będzie miało do aktualnie produkowanej armii jeśli grupa produkcyjna (max) ulegnie zmniejszeniu ?
Nie bedzie to mialo wplywu na juz wystartowana produkcje wojska, dopiero wielkosc grupy dodanej do kolejki szkolenia juz po schowaniu zbrojowni bylaby mniejsza.
 

DeletedUser3713

Guest
No i jaki bedzie sens teleportacji zbrojowni?

Zeby wystawiac przed wstawieniem kolejki do rekrutacji???

I przez takie pytania pelne sensu robione sa balanse i fitbeki na becie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
3 rozne swiaty 3 zupelnie rozna bractwa, w wiekszosci ludzie ktorzy sie nie powtarzaja, wszyscy az "pieja z zachwytu" nad tym eventem. Widac ze jak IG cos zrobi to nie ma <ciach> we wsi


wycięto wulgaryzm//Urdur
 
No i jaki bedzie sens teleportacji zbrojowni?
Zeby wystawiac przed wstawieniem kolejki do rekrutacji???
Prawdopodobnie @BlossomValvi o to wlasnie chodzilo.
I przez takie pytania pelne sensu robione sa balanse i fitbeki na becie...
Jak dla mnie takie pytania jak najbardziej maja sens. Ten akurat temat nie ma nic wspolnego z beta, chodzi o elementy gry, ktore weszlu juz i u nas (miski). Przeciez to oczywiste, ze dopasowuje sie styl gry do zmieniajacej sie mechaniki gry i o tym tu od czasu do czasu dyskutujemy, probujac znalezc jak najbardziej korzystne rozwiazania. Nie zlicze, ile to juz razy trzeba sie bylo dostosowywac do wprowadzanych zmian ;)
 
Do góry