• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Karnawale

visit0r

Paladyn
hmm między śmiechem a żartem to tak odrobinę na poważnie
@chris07070707 taki mam plan jak napisałeś choć jeszcze jest inna opcja skrzynka za 48 i liczyć na mega kumulacje szczęścia że mi wystarczy cuksów na ostatnią skrzyneczkę do ostatniej flagi by zebrać set
z drugiej strony ciekawi mnie czemu piszesz że nie wiesz jak to można jeszcze schrzanić ?
skoro wykonałem wszystkie zadanka główne jakie były
wykonam wszystkie dzienne jak i zebrałem wszystkie cuksy jakie gra zaproponowała
tak odrobinę nie wiem co mogłem więcej zrobić ?
może ktoś napisać że mogłem zbierać skrzyneczki za 20 cuksów i coś tam by wyszła mi średnia 40cuksów za 2 flagi
tylko je te skrzyneczki widziałem ze dwa razy :confused:
a ja tu widze ukryta opcje nr3, nie wspominasz o codziennym zbieraniu cukierkow spadajacych w okolicach miasta, jestem przekonany ze spadlo ich w sumie kilkaset, wiele osob ma sety poskladane od kiilku dni i nie każdy miał mega kumulacje w postaci 200 cukierkow ze skrzynki, więc prawdopodobne ze roznica sa wlasnie spadjace cukierki w okolicach miasta
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nie wiem co autor ma na myśli więc nie skomentuje zapraszam do przeczytania kilku postów wyżej
może odświeżę
skoro wykonałem wszystkie zadanka główne jakie były
wykonam wszystkie dzienne jak i zebrałem wszystkie cuksy jakie gra zaproponowała
zakładam że tobie się udało i zakładasz że i ja powinienem zebrać set tylko nie wiesz jak to jest możliwe by była taka rozbieżność nagród w evencie
 

DeletedUser3033

Guest
Mam mam set :D
nareszcie koniec tego przeklętego ewentu :p
hmm ale gdzieś czytałem że osłabili set bo był zbyt cacy :confused:
nom i cała robota na nic :cool:
 

DeletedUser2017

Guest
@Shadows Dragon a gdzie to czytałeś ponieważ zasłyszana informacja nie jest wyznacznikiem prawdy ani tym bardziej miarodajnym źródłem :)
 

Christo

Rozbójnik
Niestety mi nie udało się zdobyć całego setu. Do końca zostało mi 8 flag.. na koncie 3 łakocie. Dzisiaj miałem ponad 400 łakoci czyli tak z losowań miałem z 10 razy... ani razu nie wypadły łakocie, na które liczyłem :/ . Porażka. Strasznie niesprawiedliwy event. inni nawet do studni potrafili dotrzeć, a ja? .......
 

DeletedUser174

Guest
Mam mam set :D
nareszcie koniec tego przeklętego ewentu :p
hmm ale gdzieś czytałem że osłabili set bo był zbyt cacy :confused:
nom i cała robota na nic :cool:

nom... nic z tego nie rozumiem...
nom ja wiem że czasami to i święty borze nie pomoże zwłaszcza jak to Pomorze gra tylko elfami
nom ale nie rozumiem... event jest "przeklety" (pytanie przez kogo/co?) ale go robisz. Biadolisz kilku dni że nie będziesz miec zestawu chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że przy odrobinie chęci do wyklikania zadań jedynie jest nagrodą gwarantowaną. Ale jęczysz ze się nie da... brakuje tylko wstawki o amerykanach albo innych złośliwcach, ale mniejsza z tym. Ale płaczasz ze nie będziesz mieć zestawu który jest w Twojej ocenie osłabiony.
nom i na finiszu się pochwaliłeś ze wykonałeś nom bezsensowną robotę na darmo... nom, ale skoro nagroda nie była warta uwagi to po co sie męczyłeś? Do tego zdobyłeś ją "wbrew sobie"... nom zupełnie tego nie rozumiem... nom nie powiem chciałabym móc to ogarnąć swoim małym rozumkiem, ale nom boję sie prosić o wyjaśnienia... może nom pozostane lepiej w tej niewiedzy...

przepraszam wszystkich za ten post. Też mnie wpienia ten >półsłówek<.
Jak kiedyś chodziłam do szkoły (wprawdzie dawno to było i do tego pod górkę) to było takie powiedzonko, ze >no< to sie mówi do konia, a porządny gospodarz to nawet i >no< nie mówi tylko >wio<...czasy sie zmieniają tylko nie wiem czy nom na lepsze...
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nom nom nie skomentuje
to co jak i dlaczego napisałem zachowam dla siebie ;)
cerbery się czają w cieniu więc nie wrzucę linku bo tylko czekają by coś usunąć :p
poszukaj na youtube ''Mucha nie siada""
ale nie wiem co miał na celu komentarz ale za cytuje by nie było nie do powiedziane
Niestety mi nie udało się zdobyć całego setu. Do końca zostało mi 8 flag.. na koncie 3 łakocie. Dzisiaj miałem ponad 400 łakoci czyli tak z losowań miałem z 10 razy... ani razu nie wypadły łakocie, na które liczyłem :/ . Porażka. Strasznie niesprawiedliwy event. inni nawet do studni potrafili dotrzeć, a ja? .......
 

Sorcha

Rycerz
Jak wytłumaczyć to, że dodatkowe cukierki zaczęły mi wpadać dopiero w ostatnich 96h eventu? A losuje tylko skrzynki 100 i 150 cukierków. Z innych mi dodatkowe nie wypadły, jedyne korzyści to zyski portalu :D i kilka sztuk Antycznej wiedzy, reszty nie liczę!
EDIT
Pierwszy raz wypadło mi 200 cukierków :D!!!
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Yes Yes Yes trafiłem 100 cuksów i jednak będę miał studnie; warto jest być optymistą.
 

DeletedUser917

Guest
jarQ... a moze zeby dostac choc 9 nagrod glownych, to trzeba byc w team'ie?
byc tym wybrancem losu i szczesliwcem?? czy mam sie pomodlic do tych skrzyneczek?? czy moze jednak przestac finansowac IG??
porazka, ze wracamy znow do eventow, gdzie poswieca sie czas aby cos zdobyc, bez jakichkolwiek szans na zdobycie 8-9 nagrod ... z ilu mozliwych 100-200?? po co w ogole szczuc ludzi taka iloscia nagrod??!!

juz nie wspomne o wstepnym, falszywym wpisie, ze kazdy zdobedzie nagrody na SET!
ze cukierkami bedziemy obsypani, itd., itp.
 

DeletedUser

Guest
jarQ... a moze zeby dostac choc 9 nagrod glownych, to trzeba byc w team'ie?
Skoro team ma 9 gwarantowanych, to taki support to z 15 albo i więcej :D
a ja tu widze ukryta opcje nr3, nie wspominasz o codziennym zbieraniu cukierkow spadajacych w okolicach miasta, jestem przekonany ze spadlo ich w sumie kilkaset, wiele osob ma sety poskladane od kiilku dni i nie każdy miał mega kumulacje w postaci 200 cukierkow ze skrzynki, więc prawdopodobne ze roznica sa wlasnie spadjace cukierki w okolicach miasta
Już to wcześniej liczyłem i opisałem, ale powtórzę - bez wylosowania dodatkowych cukierków (i trzeba wylosować więcej niż 1 raz 100 cukierków) nie ma szansy na zebranie zestawu nawet jak będziesz siedzieć 24 godz na dobę w grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser917

Guest
radiradi... z prostej matematyki to trzeba minimum 800 dodatkowych cuksow wylosowac ... a nie wiecej niz 1x100 ;ppp
 

DeletedUser

Guest
radiradi... z prostej matematyki to trzeba minimum 800 dodatkowych cuksow wylosowac ... a nie wiecej niz 1x100 ;ppp
800 to chyba akurat trochę przesada, chociaż jest to możliwe - tego się nie da tak prosto przeliczyć, bo jest to zależne od skrzynek jakie wylosujesz do wyboru.

Jedyne co jednoznacznie udało mi się policzyć to zakłądając, że zawsze wyskoczyłaby nam skrzynka "light wood" (bez możliwości wylosowania cukierków, ale za to najmniejszy koszt za flagę - równo 20 cukierków) to musielibyśmy zebrać 685 (albo 585 jeżeli dostaliśmy 100 w mailu) cukierków przez 22 dni w mieście (31-32 cukierki dziennie) , żeby zdobyć 180 flag czyli 9 nagrodę - wtedy nie zależy to od "szczęścia".
Ale oczywiście nie zawsze wyskoczy, a pozostałe skrzynki są droższe.

Co wiemy na pewno :
1) zrobienie wszystkich zadań daje 2915
2) ci którzy dostali 100 cukierków jako prezent w mailu mają 3015
3) uśredniony koszt flagi w cukierkach to ok. 23,5-24
4) uśredniony koszt 1 nagrody w cukierkach to ok. 470
5) 9 nagród przy ww. średnich wymaga ok 4200 cukierków
Czyli ponad 1000 cukierków trzeba zdobyć zbierając w mieście i w losowaniach (nie wiem, ile się zbiera dziennie w mieście - nie chciało mi się liczyć, poza tym nie siedzę przez cały dzień w grze)

Teoretycznie przy losowaniu tylko skrzynek z 10% szansą na 100-150 cukierków (4 skrzynki za 47-48 cukierków, tutaj mam wrażenie, że pomarańczowo-złota [150 cukierków] ma przekłamane prawdopodobieństwo - bodajże 1 raz na 40 otwarć się pojawiły, ale to nadal za mało danych - dopiero jutro będę miał większą próbkę) mielibyśmy 60 losowań (nie licząc tych za dolosowane cukierki) , z czego w 6 powinno wypaść po 100 cukierków - zostałoby 400 do zebrania w mieście (czyli ok 18 dziennie).
Teoretycznie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Skoro team ma 9 gwarantowanych, to taki support to z 15 albo i więcej :D

Już to wcześniej liczyłem i opisałem, ale powtórzę - bez wylosowania dodatkowych cukierków (i trzeba wylosować więcej niż 1 raz 100 cukierków) nie ma szansy na zebranie zestawu nawet jak będziesz siedzieć 24 godz na dobę w grze.
pisałem ogólnie na własnym przykładzie, po prostu nie pamietam czy i ile wylosowałem tych dodatkowych ze skrzynek ;(
 

DeletedUser917

Guest
2915 - bo 100 wpada Tobie (jesli tez jestes wybrancem losu... sorry wybrancem ig) na jeden swiat
+ 420 (powiedzmy srednio 20 przez 21 dni - niektorzy tu pisali ze mozna 30-35 dziennie jak sie czesto wchodzi?! buhehehehehe)
----------
3335
-4200
-------
-865!!! brakuje
 

Koval92

Kapłan
2915 - bo 100 wpada Tobie (jesli tez jestes wybrancem losu... sorry wybrancem ig) na jeden swiat
+ 420 (powiedzmy srednio 20 przez 21 dni - niektorzy tu pisali ze mozna 30-35 dziennie jak sie czesto wchodzi?! buhehehehehe)
----------
3335
-4200
-------
-865!!! brakuje

Ja codziennie zbieram po 30-35 cukierków z mapy plus wylosowałem ze skrzynek ponad 3000 cukierków na przestrzeni 20 dni, z samych fioletowych 6 x 200, więc się da zrobić i 200 flag bez płacenia.

Tak się dzieje jak są eventy losowe, jednemu wpada dużo, drugiemu wpada mało, trzeciemu nic. Ja kiedyś ponad 1500 waluty eventowej przerzuciłem i 0 wylosowałem tego, co chciałem, w tym evencie miała to nasza koleżanka z bractwa, która chciała wczoraj zdobyć książąt dających manę, zbierała pół eventu na to i trafiła 0 z samych największych skrzynek, a ja i parę innych osób trafiliśmy 2 pod rząd.

Inno musi zmienić te eventy bo to są lootboxy a one są na cenzurowanym w Europie i zakazane już w Belgii. Człowiek ma prawo wiedzieć, za jaki przedmiot płaci a lootboxy jednym dają bogactwo a innym rozgoryczenie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
2915 - bo 100 wpada Tobie (jesli tez jestes wybrancem losu... sorry wybrancem ig) na jeden swiat
+ 420 (powiedzmy srednio 20 przez 21 dni - niektorzy tu pisali ze mozna 30-35 dziennie jak sie czesto wchodzi?! buhehehehehe)
----------
3335
-4200
-------
-865!!! brakuje
Napisałem, że to możliwe, chociaż chyba więcej można w mieście zebrać - liczę, że ok. 22-25 dziennie - przez 22 dni powinno to dać coś w granicach 500 cukierków.
Na pewno trzeba ponad 600 cukierków wylosować - czy to będzie 700 czy 800 czy więcej trudno powiedzieć - zestaw dostępnych skrzynek też jest losowy, więc takie wyliczenia nie będą w 100% dokładne.
Ja codziennie zbieram po 30-35 cukierków z mapy plus wylosowałem ze skrzynek ponad 3000 cukierków na przestrzeni 20 dni, z samych fioletowych 6 x 200, więc się da zrobić i 200 flag bez płacenia.
A co to ma do rzeczy ? W totka też "da się" szóstkę trafić. Ogarnij się trochę z takimi komentarzami.
Swoją drogą akurat ty powinieneś G po stopach całować, bo masz lepsze losowania niż podane przez nich prawdopodobieństwo, a nie wyzywać od oszustów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Napisałem, że to możliwe, chociaż chyba więcej można w mieście zebrać - liczę, że ok. 22-25 dziennie - przez 22 dni powinno to dać coś w granicach 500 cukierków.
Na pewno trzeba ponad 600 cukierków wylosować - czy to będzie 700 czy 800 czy więcej trudno powiedzieć - zestaw dostępnych krzynek też jest losowy, więc takie wyliczenia nie będą w 100% dokładne.

A co to ma do rzeczy ? W totka też "da się" szóstkę trafić.

Przecież było oczywiste, że ponad 1000 cukierków będzie brakować do pełnego zestawu, bo inno obniżyło cukierki za zadania z listy. Na początku na becie była wersja, w której zdobywało się o 300 cukierków więcej, niż wymagał pełny zestaw, usunęli to i wgrali wersję, gdzie ponad 1000 było potrzeba i puścili fake newsa, że to był "błąd gry i go naprawili"

Odkrywacie Amerykę 3 tygodnie po Kolumbie w tej chwili.

Mam mam set :D
nareszcie koniec tego przeklętego ewentu :p
hmm ale gdzieś czytałem że osłabili set bo był zbyt cacy :confused:
nom i cała robota na nic :cool:

set jest taki jaki był, w leśnych elfach produkcja many jest ekwiwalentem 7 wierzb płaczących.
 
Do góry