• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnich Syrenach

DeletedUser4063

Guest
Elvenar ostatnio dodaje nam sporo zmian. Przerobili PB, teraz obrobili eventy, dojdzie iglica, kolejne przeróbki pewnie trafią w turnieje choć ja wtedy pewnie wezme ze dwa tygodnie urlopu.
Ciekawe jak zmiany odbierają gracze na serwerach zachodniej europy? Ktoś ma konto na angielskojezycznej wersji? Bo jak są pozytywnie odbierane, a zwłaszcza jak powodują dodatkowe zapotrzebowanie na diaxy i dodatkowy dopływ hajsu to można założyć że biznes is biznes i zmian się pododaje.
W sumie to zmiany w eventach wymuszą też pewne zmiany stylu gry, albo odpuścić event, albo skupić się na produkcji portalowej z zaklęć bardziej niż z portalu.
 

KociMord

Zwiadowca
Nie ma takich graczy. Wprawdzie od pewnego momentu nie dostaje się już ekspansji za prowincje, jednak nadal można puszczać zwiad i podbijać prowincje.
Inna sprawa natomiast, że zwiady takie trwają wieki
A jeśli cena za zwiad dojdzie co 41M?
No dobra może trochę fantazjuję, przy obecnych czasach zwiadów pewno jeszcze nikt tam nie dotarł
 

DeletedUser4063

Guest
jeee portal profit 20% nagroda dnia za dzień 18 eventu robi się ciekawie

mam pytanie-warto stawiać Waszym zdaniem ten artefakt eventowy na 10 poziomie? przemielenie daje prawie 30k fragmentów zaklęć. w sumie to produkcja głowy nie urywa, zaklecie PW sa miłe ale miejsce to miejsce. zasadniczo jest to budynek "dobry" bo daje kult+pop+ bonusy tylko że nie wiem czy jest sens go stawiać skoro limitujące są mana/ziarna/wolne miejsce.

jaka jest Wasza ocena?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4096

Guest
Moim zdaniem nie warto. Chyba że jestes na niższym poziomie i potrzebujesz tych surowców. Ja na 2 gdzie mam główne miasto nie postawie na pewno.
O ile nad Stonehenge się zastanawiałam i w końcu postawiłam ze względu na manę to tego nie.
 

DeletedUser4063

Guest
Na ostatnim evencie placówki nie były na becie ale pokazały się na głównym, akurat jak nie miałem już wcale, co to myśmy zbierali do stonhedge, kamyki? kwiatki? no te tamte, nie wiem i pewnie nikt nie wie czy tym razem byłoby tak samo, ale warto zachować troche korali na końcówke losowań bo może znowu być podmiana.
 

DeletedUser4096

Guest
Nikt się nie spodziewał że będą. To była niespodzianka, szkoda że się wtedy już wypłukałam z tych no wiadomo czego i tylko po 2 na każdym świecie udało się zdobyć.
 

DeletedUser4063

Guest
to i tak o dwa więcej niż ja ;-)
mamy portal profit więc może ich nie być, inna sprawa że te 10 zaklęć manufaktury na dniu 8 i kwiatowa klatka troche mi się nie podobają-tak może być podmiana względem bety jeśli coś do zmiany
 

DeletedUser4096

Guest
Popieram. :) Dzisiaj drugi raz od początku eventu zadanie 1dn. Nie jest źle, nie mam na co narzekać. Fajnie się robi event.
 

blazius1

Paladyn
Listę zadań drukowałem przed eventem. Czy ona jest w miarę jeszcze aktualna, czy porzeźbić nowy wydruk?

Może powtórzymy link do spojlera?
 

DeletedUser3983

Guest
Placówka jest w głównych nagrodach i nowy budynek z nasionami dali i ludnością, coś jak laguna wczorajsza,tylko gdzie to wszystko stawiać?, choć na placówkę miejsce znajdę.
 

DeletedUser4063

Guest
@Wewe1 skąd wiesz że jest placówka handlowa? była na becie? na elwengems na razie lista się kończy na 19 dniu i placówki nie wymienili jest tylko zaklęcie portalowe 20%
 
Do góry