• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnich Syrenach

visit0r

Paladyn
Dopisane, dzięki :)
i to zadanie z bugiem
po zebraniu 4 pojawia sie napis 4/7 czyli de facto jest w zadaniu 7x bonus 1 dzien
chyba ze namieszalem i jestem w zadaniu 63, tam widze ze jest 7 x 1 dzien, nie pamietam ile trunkow zbieralem w poprzednim ;( nastepne jest 8 x bonus 9h :( i teraz jest trunki 15x czyli to zadanie 65

przepraszam za wprowadzenie w bląd, 58 moze byc dobrze, za to w 64 u mnie bylo 8x bonus 9h
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
i to zadanie z bugiem
po zebraniu 4 pojawia sie napis 4/7 czyli de facto jest w zadaniu 7x bonus 1 dzien
chyba ze namieszalem i jestem w zadaniu 63, tam widze ze jest 7 x 1 dzien, nie pamietam ile trunkow zbieralem w poprzednim ;(
No chyba namieszałeś :), bo z bugiem to było 63 właśnie :)
No to poprawię
 

DeletedUser2505

Guest
Piszę pierwszy raz na forum do tej pory sam sobie radziłem, ale jak na 42 zadaniu (grupa 48) wpadłem w pętlę to wymiękam. Czy to normalne?
 

Nusion

Kapłan
Piszę pierwszy raz na forum do tej pory sam sobie radziłem, ale jak na 42 zadaniu (grupa 48) wpadłem w pętlę to wymiękam. Czy to normalne?
Ale w jakim sensie wpadłeś w pętlę? W kółko masz 42 zadanie? Jeśli tak, to jest to błąd. Ale pewnie zaraz będziesz miał kolejną grupę i zadanie na Proste Narzędzia
 

Koval92

Kapłan
Rozpiska zadań na gemsach sugeruje, że są różne wersje tych samych zadań za 64 korale z bonusem 1 sortu (marmur albo stal albo drewno) :

Produce [Tier 1 Boost] [9 hrs] 9 times
Produce [Tier 1 Boost] [2 days] 5 times
Produce [Tier 1 Boost] [1 day] 9 times
Produce [Tier 1 Boost] [3 hrs] 7 times
Produce [Tier 1 Boost] [1 day] 4 times
Produce [Tier 1 Boost] [3 hrs] 5 times

Za to nie ma tam WCALE innych produkcji z warsztatów niż 5 minut i 15 minut. Może ktoś to sprawdzić?
 

jakub357

Łucznik
Nie podoba mi się idea losowości w Elvenarze.
To pokojowa gra, w której powinno być jak najmniej hazardu, a jak najwięcej spokoju i przewidywalnego progresu. To za to kochamy Elvenar. Już wystarczy mi ruletka w Akademii Magii.
Elvenar to gra, przy której nie chciałbym odczuwać gniewu, takie ja mam oczekiwania - a ciężko się nie w*****ć przy otwieraniu tych jajeczek, muszelek. Chyba każdy dobrze wie o czym mówię. A na dokładkę zadanko na opracowanie technologii lub rozbudowy 2 budynków powyżej 14 poziomu, jak ma się już dawno wszystko zbadane i rozbudowane. No błagam!!!
 

Christo

Rozbójnik
Ktoś już się chwalił, że w opisie zadania jest błąd? :D
blad event elvenar.JPG
W opisie 4 sztuki, a trzeba zrobić jednak 7 sztuk :D
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
*****Grupa za 36 korali...
15. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// 5x (bonus 1d) /// 4x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 4x (warsztat 9h)

@Nusion, u mnie w zadaniu 15 pojawiła się inna wartość.
15. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// 5x (bonus 1d) /// 4x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Piszę pierwszy raz na forum do tej pory sam sobie radziłem, ale jak na 42 zadaniu (grupa 48) wpadłem w pętlę to wymiękam. Czy to normalne?
Może trafiłeś po prostu w zadaniu 41: wyprodukuj bonus 6x9h, a w zadaniu 42: wyprodukuj bonus 4x9h (pechowo, ale to są właśnie te "uroki" losowości). Czy miałeś więcej takich zadań, niż dwa pod rząd?
 

Koval92

Kapłan
Ktoś już się chwalił, że w opisie zadania jest błąd? :D
View attachment 886
W opisie 4 sztuki, a trzeba zrobić jednak 7 sztuk :D

Tak wstawiałem tu już i wysyłałem im na support, powiedzieli że błąd jest znany. Potem też jest błąd, zadanie ci mówi że masz zrobić produkcje 3h a masz zrobić 7x 1D czy coś takiego.

Jestem zły , ten event jest wybitnie robiony jako zapchajdziura, do Elveneru z zeszłego roku to się nie umywa a nagroda główna jest nieadekwatna do rangi eventu.

Jakby nie Manty z maną z kosmosu i 2 dni ze studniami życzeń to by masakra była.
 
Rozpiska zadań na gemsach sugeruje, że są różne wersje tych samych zadań za 64 korale z bonusem 1 sortu
Za to nie ma tam WCALE innych produkcji z warsztatów niż 5 minut i 15 minut. Może ktoś to sprawdzić?
Zrobilem juz kilka petli i zadne inne warsztatowe sie nie pojawiaja. Mozna wywalic wszystkie warsztaty na 1lvl
i dostawic kilkadziesiat bonusowych manufaktur, bo te krotkie produkcje warsztatowe da sie bez problemu zrobic
na warsztatach glownych.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Kilka sugestii, mogacych pomoc w evencie.
...
5. Nastawic produkcje 48h i 24h w bonusowych manufakturach na 1 poziomie U siebie nastawiam 10x 2d i 14x 1d.
...
Zachecam do uzupelniania tej listy o wlasne sugestie :) Kazda dobra rada bedzie cenna, szczegolnie w tym evencie.
Czuję się zachęcony, więc dopowiem, że jeśli ktoś ma NAPRAWDĘ mało miejsca, to według mnie jednodniowych produkcji bonusowych wystarczy 8, blisko siebie są zadania 15 (5x1d) i 16 (3x1d), potem dopiero 36 i 42 (oba 4x1d), po 42 zadaniu możemy nawet zburzyć jedną manufakturę (zadania 63 i 71 to 7x1d) i znowu możemy zburzyć jedną, zostawiając 6 (tyle będzie potrzebne w pozostałych zadaniach na zbiór 1-dniowy) i dopiero 147 zadanie może wymagać 9x1d.

Jeśli chodzi o produkcje 2-dniowe, to wystarczy uruchomić 6, ponieważ w zadaniach 78 i 85 potrzebne są 3x2d, potem dopiero w zadaniu 146 potrzeba 5x2d, to raczej mało prawdopodobne, że zrobimy zadania od 85 do 146 w czasie krótszym niż 2 dni, więc zdążą się nam znowu zrobić.

Mam nadzieję, że nic nie przegapiłem, ale tak mi wychodzi.
 

DeletedUser4063

Guest
Zrobilem juz kilka petli i zadne inne warsztatowe sie nie pojawiaja. Mozna wywalic wszystkie warsztaty na 1lvl
i dostawic kilkadziesiat bonusowych manufaktur, bo te krotkie produkcje warsztatowe da sie bez problemu zrobic
na warsztatach glownych.

jak się ma jakieś warsztaty główne :-D ja ostatni wywaliłem, czekaj, gdzieś na krasnoludach chyba :-D i od tamtej pory spokojnie do przodu przez niziołki
 

DeletedUser

Guest
Ta losowość jest wredna
Mam produkcje warsztatowa narobią z 1/3/9/24h to mi wlatuje 5 i 15 minut przesuwam produkcje to wtedy wpada ta co akurat nie mam przygotowanej przypadek? A to dopiero 54 korale

Ta płaszczka faktycznie jest kusząca a ze kuleje z mana to wpada idealnie
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Moi drodzy, posprzątałem temat z wiadomości, które zawierały offtop, wycieczki osobiste oraz prowokację. Z powodu ilości tych postów nie byłem w stanie wycinać z każdego posta niestosownych fragmentów.
Bardzo proszę o prowadzenie dyskusji w sposób kulturalny. W przeciwnym razie będę zmuszony do ponownego rozdania punktów ostrzegawczych.
I tak jak @jarq wcześniej napisał, macie na tym forum sporą swobodę, nie zaprzepaśćcie proszę tego.
 
Do góry