• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

SandDiuna

Tancerz ostrzy
no jednak :D dobrze sie tam rozwijac bo nudno :) dopiero co skonczylem Krasnale i lece wrozki. Jakbym stal w miejcu to by bylo nudno :p
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Ja moje wioski-farmy sobie rozwijam pomału ale nie na tyle żeby losować coś poza studniami :p

No i przez to że rozwijam wioski to mam te dodatkowe ekspansje z badań ;)
A mnie tak skusilo z ciekawosci, problem z studniami jest taki ze zaraz w jednym tym miescie bedzie ich 50 :)
 

DeletedUser3983

Guest
Widzieliście że 10 nagrodą główną jest drugi Stonehenge,kto przepalił to ma drugą szansę:)
 

Koval92

Kapłan
Jeden Stonehenge jest zbyt słaby, żeby go stawiać, nie wyobrażam sobie po co nam by był drugi. PW to jedyny jego plus, many produkuje tyle co kot napłakał a ziarna w wystarczającej ilości produkuje kupiec. Chciałbym postawić dla samych PW i ładnego wyglądu, ale brakuje mi 24 kwiatki, żeby mieć go na 9 poziomie, niestety najładniej wygląda na 10.
 

DeletedUser3575

Guest
Pewnie niedługo przypałętają się przygody lub wyzwania, gdzie będzie można zdobyć artefakty do niego.
 

DeletedUser

Guest
A mi skały obrodziły, wyciągnąłem wszystkie 13 według planu (tyle mam zamiar postawić za 16 rezydek) i jeszcze ponad 1000 błysków zostało, trochę szkoda bo przyoszczędziłem za mocna na chatkach , ale wolałem zostawić błyski na skały bo są rzadsze niż chatki

no nic :) na szczęście jeszcze będą studnie więc nic się nie zmarnuje, a nawet po przebudowanie bedę miał tyle miejsca że i stonehenge sobie postawię (mana i ziarna sie przyda)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jutro studnie i koniec tego srednio fajnego eventu, wyjatkowo jestem jakos niezadowolony, nawet nie chodzi o nagrody glowne( Stone) czy dziennie. Ogolnie zmeczyl mnie ten event jak dawno zaden inny. Naprawde jakas odmiana w postaci PB by sie przydala. I dajcie juz ta iglice
 

DeletedUser174

Guest
Jutro studnie i koniec tego srednio fajnego eventu, wyjatkowo jestem jakos niezadowolony, nawet nie chodzi o nagrody glowne( Stone) czy dziennie. Ogolnie zmeczyl mnie ten event jak dawno zaden inny. Naprawde jakas odmiana w postaci PB by sie przydala. I dajcie juz ta iglice

co brałeś? proszki? czy tylko napoje wyskokowe? bo szczerze ja też chce ten towar! no chyba ze to tylko upał to tego nie chcę...

event aż kipi od naprawdę super mocnych budynków. Nawet jak komuś nagroda główna średnio pasi to bardzo przepraszam, ale to tym lepiej bo może się z czystym sumieniem skoncentrować na dziennych. A nie tak jak w feniksie że cisnęło się te artefakty a losowania były żeby te piórka wskakiwały a nagroda dzienna była tylko bonusem. A dzienne nagrody to akurat słabe nie są, więc... Określenie "średnio fajny event" jest naprawdę przesadą.
A jak mam do wyboru przygody albo event wolę event... nawet najbardziej patologiczny jak walentynkowy ostatnio dla przykładu

jak w skrzynkach za przejście mapy pojawią się diamenty przestanę psioczyć na przygody. Ostatnio co dali fragmenty.... ale pamiętam czasy z wędrownym kupcem, więc...

wybacz kolego, ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam.
A może jeszcze jedno: masz świadomość, że nie musisz robić eventu? Możesz go całkowicie zlać jak ci nie pasi

a iglice... dopóki nie działają to po co o nie prosić?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
No chyba ten upami mi się na głowę rzucił bo widzę że @kikimora chwali grę ;)

A co do tematu to teraz żałuję że nie zostawiłem więcej błysków na skały tylko losowałem studnie, ale w sumie i tak ustrzeliłem w losowaniach 2200 darmowych błysków.

Już drugi raz się przekonuje że nie warto nie słuchać bardziej doświadczonych graczy.
 

Koval92

Kapłan
No chyba ten upami mi się na głowę rzucił bo widzę że @kikimora chwali grę ;)

A co do tematu to teraz żałuję że nie zostawiłem więcej błysków na skały tylko losowałem studnie, ale w sumie i tak ustrzeliłem w losowaniach 2200 darmowych błysków.

Już drugi raz się przekonuje że nie warto nie słuchać bardziej doświadczonych graczy.

czy wiadomo coś, czy artefakty stonehenge będą dostępne poza tym eventem również, tak jak feniksowe?

Mogli by stworzyć coś w stylu uniwersalnego artefaktu jako nagrodę za takie mini eventy 10-dniowe, co jakies 2-3 miesiące robić taki event... Syrenka z kolejnego fajnie wygląda ale to znów 4x4 miejsca a nie daje bonusów poza pop+kult :/

Brakuje mi 20 kwiatków do artefaktu żeby podnieść Stonehenge na 9 poziom i nie wiem, czy zużywać oszczędzone ze studni diamenty na kupienie 500 esencji, czy czekać na ewentualne artefakty w kolejnych miesiącach... O ILE będą...
 
Ostatnia edycja:
No chyba ten upami mi się na głowę rzucił bo widzę że @kikimora chwali grę ;)
Predzej to Kiki cos sie na glowe rzucilo, nam co najwyzej moglo sie rzucic cos na oczy,
ale skoro obaj widzimy ten sam wpis, to chyba jest to malo prawdopodobne... ;)
A @SandDiuna tez cos sie chyba rzucilo na glowe, bo chce PB :p

Kiki, co sie czepiasz ? Kolega napisal przeciez, ze nie chodzi o nagrody. Mnie tez ten
event zmeczyl, choc samo robienie go zajelo mi 2 dni. Przygotowanie, wywalanie rasy,
potem stawianie jej od nowa, zbieranie blyskow, czekanie na wybrane nagrody dzienne,
bajzel w miescie i wszystko co sie z tym wiaze, srednie szczescie w losowaniach... tez na
razie mam dosc eventow. Na nagrody nie narzekam, ale dla mnie rowniez ten event
byl z wyzej wymienionych wzgledow raczej srednio fajny ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
co brałeś? proszki? czy tylko napoje wyskokowe? bo szczerze ja też chce ten towar! no chyba ze to tylko upał to tego nie chcę...

event aż kipi od naprawdę super mocnych budynków. Nawet jak komuś nagroda główna średnio pasi to bardzo przepraszam, ale to tym lepiej bo może się z czystym sumieniem skoncentrować na dziennych. A nie tak jak w feniksie że cisnęło się te artefakty a losowania były żeby te piórka wskakiwały a nagroda dzienna była tylko bonusem. A dzienne nagrody to akurat słabe nie są, więc... Określenie "średnio fajny event" jest naprawdę przesadą.
A jak mam do wyboru przygody albo event wolę event... nawet najbardziej patologiczny jak walentynkowy ostatnio dla przykładu

jak w skrzynkach za przejście mapy pojawią się diamenty przestanę psioczyć na przygody. Ostatnio co dali fragmenty.... ale pamiętam czasy z wędrownym kupcem, więc...

wybacz kolego, ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam.
A może jeszcze jedno: masz świadomość, że nie musisz robić eventu? Możesz go całkowicie zlać jak ci nie pasi

a iglice... dopóki nie działają to po co o nie prosić?
Ogolny przesyt i zmeczenie, chec odmiany po fajnym i dlugim feniksie, gdzie kazdy cisnal ile mogl, bo nagroda glowna genialna, przyszlo letnie przesilenie, z ktorego glowna nawet w 1/10, nie umywa sie do tamtej. Ciesze sie na super budynki, dolozylem sporo studni, wylosowalem pare placowek. Tylko poprostu jest tego za duzo. Wkurza mnie, brak ujednolicenia artefaktow, moze bym sobie drugiego ptaka postawil, i zbieral kolejne artefakty zeby go dac na 10.
Jeszcze jedno, mimo ze bylem przygotowany w miare, meczylem sie z tymi zadaniami
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
A jak kiki dawajcie więcej ewentów :) jest co robić i aż z przyjemnością (a nie z obowiązku) się loguję do gry
Nawet mi nie przeszkadza oblatywanie planszy za towarem (błyski) już się tak przyzwyczaiłem że i pomiędzy ewentami to robię :p (odruch Pawłowa)

Na dodatek nagrody zacne, o syrenkę też powalczę (budynek śliczny, choć wolałbym lepsze parametry albo chociaż mannę/ziarno) mam akurat miejsce wiec powinno się udać w kilka dni zrobić listę zadań. W każdym razie da studnię i jak coś fragmenty(albo dekorację) za w sumie mniejszy wysiłek niż tym ewencie (na zdobycie dziennej schodzi 500-600 błyskó a ich uzbieranie może wiecej kosztować niż cały syrenkowy ewent)

Ale żeby nie było łyżka dziegciu, niebożebnie mnie irytuje ta animacja auto-walki, chcemy szybszych walk a nie filmu. @jarq nie możesz szepnąć żeby dodali guziczek on/off w ustawieniach? Powinno działać bo na 4 sprzęty w domu na jednym tego nie mam, czyli jest wersja bez
 

DeletedUser3332

Guest
Z prawie 6k błysków wpadło 22 studnie, ze 160 PW, 200 błysków (jeden jedyny raz o_O) i przyśpieszaczy sporo. Stone na 7lvl (chyba troszkę nisko :( )
 
Do góry