• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

DeletedUser

Guest
kawa była za mocna z rana?
......
chaos... dobre sobie
jak Ciebie czytam to przypomina mi się kampania “Głodny, nie jesteś sobą”.

Mam wielka ochote napisac wszystkim malkontentom cos na zasadzie:
"Miales plan na event ? To sie go trzymaj i nawet jak sam nie zyskales na zmianach
to ciesz sie, ze moze inni gracze zyskali. Sam nic nie straciles".

Ja na spokojnie czekam na skałki III. Przy okazji jednak skusiłem się na placówki.
 

Koval92

Kapłan
też czekam na skałki III, ale nie ukrywam, że placówki skusiły i pozostało niewiele waluty, trzymam kciuki, żeby chociaż jedne wpadły ... z 500/600 błysków będzie...
 

DeletedUser

Guest
zakładanie konta wymagajace zgody na przedstawione w odnosniku ogolne warunki handlowe (handlowe - slowo klucz) nie jest zawarciem umowy kupna sprzedaży? a to by juz konsumentowi nadawalo pewne prawa....
Nie ponieważ wszelkie gry z mikroplatnosciami polegają na wykupie dostępu do usługi (dostęp do serwera) natomiast prawa własności do treści należą do właściciela tu iG
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Panie i Panowie o co kruszymy kopie? Zmiany w większości są na lepsze, dołożyli zadań fajnie, można było na wszystkich światach zdobyć ptaka na 9 poziomie i uzyskać bonus 5% portalu ( w przypadku feniksa ognia), dali niezapowiedziane placówki? Świetnie a to ze nie miałem błysków trudno i tak po 2-3 udało się wylosować. To zawsze jest więcej niż 0, które miało być, gdyby nie było zmian.

@visit0r kolega @chris07070707 ma na myśli "my" jako naród narzekanie mamy we krwi. Cale życie, cały rok, jest sucho dawno nie było deszczu "Jezu niech już pada", spadł upragniony deszcz popada 2-3 dni i już "Jezu niech już będzie ciepło" To samo zima i każda pora roku. Jesteśmy Polacy cholernymi narzekaczami, jakby wam dali tort w prezencie to byście narzekali ze wolicie z kremem śmietankowym a nie czekoladowym etc.
Z jednym narzekaniem się zgodzę ze Stonehage zasysa, nawet po ulepszeniach jest budynkiem średnio przydatnym
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Jestem po połowie czarownikow warto zdobyć kilka sztuk dzisiejszego budynku Czarny Lotos z myślą o ziarnach. (o użycie renowacji by podnieść na Niziołki nie chodzi).
 

visit0r

Paladyn
Jestem po połowie czarownikow warto zdobyć kilka sztuk dzisiejszego budynku Czarny Lotos z myślą o ziarnach. (o użycie renowacji by podnieść na Niziołki nie chodzi).
w sumie to nie rozumiem tego cisnienia na ziarna, nigdy specjalnie dla nich nie stawialem budynkow, zbieram z kupca, pozniej dostawilem zestaw karnawalowy ktory przy okazji daje tez troche, jakos nie zauwazam aby byl do czegos potrzebne
 

DeletedUser4269

Guest
Jesteśmy Polacy cholernymi narzekaczami, jakby wam dali tort w prezencie to byście narzekali ze wolicie z kremem śmietankowym a nie czekoladowym etc.
Ja chciałem tylko zauważyć, że to nasze narzekanie jest jak najbardziej usprawiedliwione. Klimatycznie i geograficznie to mamy przej... - znaczy się kiepsko trafiliśmy. Coby tu nie mówić to jesteśmy krajem północnym, więc słońca mało a co za tym idzie tzw hormonu szczęścia też mało. A jak już przyjdzie lato to +30. Ktoś stwierdzi że +30 w innych krajach też jest - no niby tak ale niech ktoś sprawdzi jak się odczuwa +30 nad morzem śródziemnym a jak u nas. Jedźmy dalej. Kraj rolniczy z kiepskimi glebami (bardzo kiepskimi) z opadami na poziomie Egiptu i to jeszcze padającymi na raz tak że to albo powódź albo susza. No każdy normalny naród już dawno popełniłby zbiorowe sepuku, biorąc pod uwagę to co do tej pory napisałem. A to przecież jeszcze nie koniec. Góry na południu a morze na północy, więc ani na narty wyjechać ani w morzu popływać. No do tego każda zaraza która chce przeleźć ze wschodu na zachód albo odwrotnie musi akurat tędy popylać bo tylko tu jest płasko. To skutkowało odwiedzinami wszelakiej szarańczy przy każdej możliwej rozróbie w tej części planety.
Reasumując:
Gleba licha, klimat do dupy, odpocząć i zrelaksować się nie ma gdzie, a jak już się jakimś nadludzkim wysiłkiem uda coś zbudować i czegoś dorobić to przyłazi jakaś dzicz ze wschodu albo zachodu (ewentualnie jeszcze z północy i południa) i to czego nie ukradnie to spali. I i od nowa trzeba zaczynać te nasze syzyfowe prace ( średnio co 2-3 pokolenie).
Więc skoro od 1000 lat codziennie musimy trwać w heroicznej walce (tak właśnie heroicznej tylko że tak już przywykliśmy że tego nie widzimy) to niech nam przynajmniej wolno będzie trochę sobie pomarudzić :).
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Ja chciałem tylko zauważyć, że to nasze narzekanie jest jak najbardziej usprawiedliwione. Klimatycznie i geograficznie to mamy przej... - znaczy się kiepsko trafiliśmy.

Bredzisz. Mamy najlepsze na świecie ułożenie geograficzne. Troche lata troche zimy i okresy przejściowe jak wiosna i jesień. A nie upał jak u Beduinów albo pory deszczowe u Azjatów. By nie wspominać Antarktydy lub Grenlandii. Do tego,nie ma u nas żadnego paskudztwa które jak dziabnie to 5 minut i finał (żmii nie licze bo jest tego tak mało, że szkoda nawet zauważać).

No do tego każda zaraza która chce przeleźć ze wschodu na zachód albo odwrotnie musi akurat tędy popylać bo tylko tu jest płasko.

Tu też bredzisz ta każda zaraza chce nam podziękować za wcześniejsze odwiedziny. Na zachodzie wycieliśmy w pień Słowian Połabskich i robiliśmy wycieczki dalej, do tego Mieszko pokazał zachodowi palec przyjmując chrześcijaństwo z południa. Na północy nagrabiliśmy sobie roszcząc prawa do tamtych terenów przez pretensje Zygmunta III Wazy i wysyłając naszych awanturników co jakiś czas. Na wschodzie nas nie kochają bo jesteśmy jedynym narodem który zdobył i utrzymał przez pewien czas ich stolice (nawet mają święto narodowe z okazji przegonienia naszych) przy okazji kilka razy spaliliśmy Kijów i kilka innych miast. Na południu jesteśmy jedynym krajem który potrafił walczyć z Turkami gdyby nie jeden z naszych po Wiedniem pół Europy miało by dzisiaj szariat zamiast multi kulti. A z Czechami też się odwiedzamy co jakiś czas od średniowiecza, choć akurat tutaj jesteśmy na plus bo odwiedzaliśmy jako ostatni w 1938 i później w 1968. Tak więc te zarazy to tylko rewizyty.
 

DeletedUser4269

Guest
Podaj mi jakiś logiczne uzasadnienie na twierdzenie że 5 lat uniwerku warunkuje przyswojenie sobie wiedzy historycznej na poziomie gimnazjum. Poważnie chciałbym taki wywód logiczny przeczytać, oczywiście jeśli na tym uniwerku cokolwiek z logiki wyniosłeś.
 

visit0r

Paladyn
Wszystko fajnie chlopaki, ale moze przenieslibyscie te dyskusje na priv ?
Mi osobiscie to akurat nie przeszkadza, ale zaraz wpadnie mod z nozyczkami,
wytnie offtop i zacznie sie zadyma jak zawsze w takich sytuacjach ;)
letnie przesilenie jako ewent się kończy to i generalnie za kilka dni temat do zamknięcia :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ja już po losowaniu skał. Z ok. 1700 błysków wpadło 7 skał, trzy razy 200 błysków i raz 100 i jeden zysk 33%. Bardzo zadowolony jestem z wyniku, chciałem 2 skały bo na więcej miejsca nie mam ale nie mam powodów do narzekania :p
 

DeletedUser4231

Guest
U mnie z 4k błysków wypadło 12 skał, reszty nie liczę. Event uważam za bardzo udany :D
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Skusilem sie na miescie farmie, i kliknalem 1 skrzyneczke za 85, i cyk jest skala, przyda sie bo brak ludzi do rozwoju:p
 
Do góry