• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

Gruzinka

Wędrowiec
Dziś się kończy przygoda czarowników. Zrobiłam ostatnie 75 zadanie i się zdziwiłam, że jako budynek - nagrodą nie jest ostatni element, brakujący do zestawu dworu pielgrzyma tylko bogini życzeń. Jak zdobyć ostatnie ogniwo do zestawu pielgrzyma? Bez wydawania kasy jest to realne?
 

danmaz

Wędrowiec
Tak, ja w niedzielę zdobyłem ostatni element zestawu bez wydawania diamentów. Jedynie miałem włączony bonus 2% z Feniksa popielatego ale nie ma to dużego znaczenia. Jak kilka razy dziennie zbierałaś walutę wokół miasta, to powinno Ci się to udać. No i oczywiście wybierałaś skrzynki te najbardziej efektywne.
 

Gruzinka

Wędrowiec
i żeby nie było - starałam się klikać w te najtańsze skrzynki - głównie 18 i 45 - wyliczałam sobie, że mało dają - ale prawie wcale nie trafiałam po drodze na gratisowe punkty wiedzy czarowników - nie zależało mi na nagrodach dnia, ale na tej głównej - zestawie budynków
i to co spadało " z nieba" ciągle zbierałam na swoim terenie
Brakuje mi 11 punktów, aby odebrać nagrodę :( a punktów wiedzy mam 47
Czy ten budynek będzie można stworzyć w akademii magii?
 

danmaz

Wędrowiec
Widocznie miałaś dużego pecha i brak tych dodatkowych punktów wiedzy ze skrzynek przyczynił się do takiego wyniku. Ja przez cały event to 4 lub 5 razy wylosowałem dodatkowo 80 punktów ze skrzynki "45". Natomiast czy budynek będzie w AM to tego nie wiem.
 

Charlene

Szef kuchni
i żeby nie było - starałam się klikać w te najtańsze skrzynki - głównie 18 i 45 - wyliczałam sobie, że mało dają - ale prawie wcale nie trafiałam po drodze na gratisowe punkty wiedzy czarowników - nie zależało mi na nagrodach dnia, ale na tej głównej - zestawie budynków
i to co spadało " z nieba" ciągle zbierałam na swoim terenie
Brakuje mi 11 punktów, aby odebrać nagrodę :( a punktów wiedzy mam 47
Czy ten budynek będzie można stworzyć w akademii magii?
Marne szanse, ponieważ to zestaw, co najwyżej moze sie pojawić za 2 lata jako cos do kupienia za kasę.
 

Gruzinka

Wędrowiec
to z powodzeniem uzbierasz te punkty w koło miasta :)


to pytanie raczej do twórców gry nie do graczy którzy nie znają planów ani zamiarów osób odpowiedzialnych za tworzenie tej gry :)

mam do nagrody głównej 11/20 - zostały mi obecnie 2 punkty wiedzy czarowników ... jedyne na co mnie stać to 500 diamentów mogę poświęcić, ale za nie można dostać 100 punktów wiedzy, więc lipa :( w tej całej lidze jestem jako "brąz" z wynikiem 251
 

xEasyRiderx

Rycerz
mam do nagrody głównej 11/20 - zostały mi obecnie 2 punkty wiedzy czarowników ... jedyne na co mnie stać to 500 diamentów mogę poświęcić, ale za nie można dostać 100 punktów wiedzy, więc lipa :( w tej całej lidze jestem jako "brąz" z wynikiem 251
no tak :) jeśli zależy ci na zdobyciu pełnego zestawu to raczej warto poświęcić trochę diamentów na tę okazję ?

ostatni budynek daje stal
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Z punktu widzenia Katalizatora Kużnia nie jest niezbędna na szczęście. Można ja zastąpić Placem i zestaw nadal będzie dobry.
Wyklinałem raptem jedną Kużnię ogółem, niekiedy mi do niej daleko i nawet nie narzekam. A zwykle narzekam.

Kużnia jest jakby w bonusie, bo ten zestaw i tak jest niestandardowo wręcz rozbudowany i daje niestandardowe bonusy na poziomie legendarnego już Karaka.
 

Gruzinka

Wędrowiec
no tak :) jeśli zależy ci na zdobyciu pełnego zestawu to raczej warto poświęcić trochę diamentów na tę okazję ?
choć mini zestaw też jest bardzo dobry i tutaj wybór należy juz do ciebie :)

ja mam 825 diamentów na stanie - nie kupuję za realną kasę - to tylko gra. za 500 diamentów można kupić 100 punktów wiedzy czarowników
Mini zestaw, który tu wcześniej zobrazował ktoś z Was zawiera ten budynek, którego właśnie brakuje ...
 

Gruzinka

Wędrowiec
szkoda, bo kiedyś był jakiś konkurs też na coś takiego, że jak się zamykało ostatnie zadanie z 75 to na końcu budynek zamykał cały cykl zestawu ...

Zaczynam dziś etap wróżek i tym się pocieszam - a tutaj coś wywalę najwyżej z tego zestawu, bo zajmuje bardzo dużo miejsca :( a tak ładnie by wyglądał w całości :(

Ja co godzinę w grze zbierałam to co spadało na moje miasto - moim zdaniem zabrakło u mnie w wygranych bonusowych punktów wiedzy
 

blazius1

Paladyn
Jeśli łapiesz się tylko do ligi Brązowej to pole manewru masz żadne. Plac tam, gdzie byłaby Kuźnia.
W tej chwili ten Plac źle stoi. Proszę go przestawić na miejsce Kuźni.:cool:

Albo wydaj osiem dych na paczkę z 870 waluty i doklikaj jakoś tę Kużnię. Ponieważ lepszego sposobu na wydanie realnej gotówki to dłuuugo nie będzie.

Ten zestaw i tak ciebie urządza, bo łapiesz się na drugi Katalizator, który de facto odebrano ci limitem na Biblioteki.
 
Ostatnia edycja:

Gruzinka

Wędrowiec
dobra - ogarnęłam swoimi diamentami :D za 100 punktów wiedzy same gratisy punktowe ... ech - tzn dobrze, bo się udało ;) ale czemu wcześniej ich nie miałam ...
Nagle wygrywać zaczęłam dodatkowe punkty wiedzy czarowników ... lol

A czy w srebrnej lidze jak się wygra dodatkowy plac to co z nim robicie? dołączacie do tego ogromnego już zestawu , aby był razem podłączony?
Kumuluje wtedy coś jeszcze raz ?
 

blazius1

Paladyn
Wartości dodanej nie da, ale na wyższym poziomie drugi plac da więcej many.
Podejrzewam, że jak ktoś na wyższym poziomie nie ma kłopotów z T1, ale ma z maną, to albo nawet nie postawi Kuźni lub Stolarki tylko zamiast jednego z nich drugi Plac, albo postawi drugi Plac gdziekolwiek obok głównego zestawu.

Na niższym poziomie ten drugi Plac różnicy większej nie zrobi.
 
Do góry