• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gracz kontra Gracz (PvP) ?

  • Rozpoczynający wątek Naito
  • Data rozpoczęcia

Czy chcę PVP

  • Chcę PVP

    Głosy: 12 23,5%
  • Chcę PVP ograniczone do Areny

    Głosy: 24 47,1%
  • Nie chcę PVP

    Głosy: 14 27,5%
  • PVP- inne rodzaje

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wolimy wiedzieć zawczasu czy to dziecko ma zamiar być architektem czy żołnierzem ;)
 

DeletedUser13

Guest
Hahahaaha:D To tylko takie gdybanie... Nawet nie wiadomo jeszcze czy to chłopiec czy dziewczynka :D
 

DeletedUser14

Guest
Raczej czy to elf czy elfka czy człowiek czy człowieczka :p :p :p
 

DeletedUser13

Guest
Hmmm... W sumie na każdym ekranie tytułowym jest elfka i mężczyzna... Może wspólne...? :eek:
 

DeletedUser9

Guest
A dlaczego nie atakowac slabych? Gracz jak gracz masz X dniowa ochrone a potem radz sobie, takie gry sa najlepsze :D
Ale nawet z ograniczeniem typu morale byloby to juz znacznie lepsze.
 

DeletedUser14

Guest
Wolę, aby czegoś takiego tutaj nie było :p

Wpadłem już na jeden pomysł, nie do końca PvP, ale to coś nowego może być, opiszę jak do końca przemyślę :p
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to dużo osób zrezygnuje z gry, jeśli będzie PvP przymusowe dla wszystkich, ewentualnie możliwość wprowadzenia miesięcznej ochrony za daną ilość diaxów będzie idealna dla graczy, którzy nie chca PvP
 

DeletedUser95

Guest
Z tego co czytalem na beta forum,to na razie tylko rozwazaja mozliwosc wprowadzenia pvp i wylacznie za przyzwoleniem obu stron (jakas forma areny),wiekszosc graczy jest za pod warunkiem ze nie bedzie przymusu, a pladrowania i atakowania slabszych na 100% nie bedzie(zreszta pladrowanie i rozdeptywanie graczy wielokrotnie slabszych to nie pvp).
 

DeletedUser13

Guest
Jak dla mnie to dużo osób zrezygnuje z gry, jeśli będzie PvP przymusowe dla wszystkich, ewentualnie możliwość wprowadzenia miesięcznej ochrony za daną ilość diaxów będzie idealna dla graczy, którzy nie chca PvP
Fajne. Ale z kolei poleciała by fala hejtu, że tylko premium Gracze mają taką możliwość...
 

DeletedUser

Guest
Zawsze można dać cotygodniowy przypływ diaxów w ilości wystarczającej akurat na taką tygodniową ochronę
 

DeletedUser

Guest
Ale na tym się większość gier opiera, że kto płaci ten ma lepiej, a myślę, że w kwocie 20zł/miesiąc taka ochrona to nie dużo i chyba większość ludzi na te 20zł stać :)
 

DeletedUser9

Guest
A ja jestem zdania ze ci co sa przeciwko przymusowym PVP powinni poszukac innej gry TYPOWO gospodarczej, gdzie mozna przez 5 lat w kolko klikac te same produkcje, bo to takie fascynujace.
Gry jak ta z ogromnym potencjalem na PVP powinny byc wlasnie tak robione i kazdy doskonale wie jaka jest wtedy sytuacja i jak musi grac, i masz pelno atrakcji nawet codziennie jesli trafi ci sie jakis mordobijca :D
I tak jak pisze Feragas jak tak bardzo boicie sie o tyłki, to 20zl za miesieczna ochrone to jest grosz, bo znam ten system z innych gier gdzie kosztowalo nawet 50zl za miesiac wiec...a skoro komus szkoda to prosta sprawa - albo graj jak nalezy albo inna gra, IG ma rozne ciekawe gry wiec kazdy znajdzie cos dla siebie ;)
 

DeletedUser95

Guest
Ale wlasnie na razie to jes to jest gra typowo gospodarcza-jak kliknalem 1szy raz na linka do elvenar,wyraznie widzialem Fantasy City Builder,nie Fantasy city plunder or fantasy city conquer.Pozwiedzalem forum beta,us i eng i znalazlem 6 topicow na temat pvp,z czego 1 wyszedl za pierwsza strone.Ogolnie informacjii na temat pvp jest praktycznie zero,1 topic w beta,po 2 miesiacach 6 stron,i jedyna informacja z poczatku maja ze przekazali deweloperom pomysl na "voluntary pvp arena separate from your city".Marzenia o najechaniu sasiada ktory jest 3 epoki za mna i zabrania mu pierwszych pieciu deseczek ktore udalo mu sie wyprodukowac raaaaczej sie nie spelnia:D:D:D.
 

DeletedUser14

Guest
Nigdy nie wiadomo, co oni tam sobie planują. Oby jednak to PvP ni było tak zapomniane jak teraz się wydaje być....
 

DeletedUser95

Guest
No jakies pvp wprowadzic musza,bo dla mnie np za jakis czas zacznie wiac nuda bez tego-ale na forach nic na ten temat nie znalazlem-dziesiatki stron z pomyslami na rozne nowe "fejatury" i usprawnienia gry,a na temat pvp praktycznie 0 watkow i 0 informacjii(chyba ze przegapilem ,jezeli ktos ma linka to poprosze)
 
Status
Zamknięty.
Do góry