• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gracz kontra Gracz (PvP) ?

  • Rozpoczynający wątek Naito
  • Data rozpoczęcia

Czy chcę PVP

  • Chcę PVP

    Głosy: 12 23,5%
  • Chcę PVP ograniczone do Areny

    Głosy: 24 47,1%
  • Nie chcę PVP

    Głosy: 14 27,5%
  • PVP- inne rodzaje

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
No, ja jestem niedaleko ulepszenia Tancerzy dopiero, a prowincje są trudniejsze, więc automat odpada - pewnie po promocji znów pójdzie w ruch ^^
 

DeletedUser9

Guest
Zapewne tak, nie znam sie na elfach ale w wypadku ludzi Barbarzynca po promocji robil doslowny pogrom ;)
 

DeletedUser14

Guest
No właśnie, z bety pamiętam, że Tancerz ulepszony też robił pogrom, więc te prowincje tuż przed ulepszeniem są najgorsze.
 

DeletedUser9

Guest
Ja jeszcze do niedawna mialem lekkie problemy bo tracilem ciut wiecej wojska, ale zbadalem Priesta, zaczalem wszedzie na automat wysylac go z Paladynami i na przemian lucznicy/barbarzynca - straty sa doslownie znikome na prowincjach za 380K....Oczywiscie straty dotycza tych barbarzyncow itd, bo pladyni jak i priest jest nie tkniety :)
 

DeletedUser14

Guest
Ja takich doświadczeń nie mam ;) Więc mówię tylko o Tancerzach II :p
 

DeletedUser9

Guest
No rozumiem sam jeszcze zobaczysz jak bedziesz mial wiecej promocji i prowincji, prawdziwe problemy kiedy automat juz ci nie pomoze to dopiero od 10kregu - z tego co slyszalem....w sumie, ktos wie ile kosztuje 10krag? Bo ja te kregi patrze po cenach a nie ktory to w kolejnosci 'krag' :confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
A w którym jesteś na Becie? :p Pewnie coraz wyższe ceny, może 500k, może 600k...
 

DeletedUser9

Guest
No wlasnie niewiem ale obecnie koncze ostatnie skanowac za 170K i kilka mam juz zrobionych tych za 380K :p
 

DeletedUser14

Guest
Może jest jakiś spis cen okręgów... Na wiki chyba nie ma, nie widziałem :p
Zbaczamy z tematu :p
 

DeletedUser9

Guest
Tez nigdzie tego nie widzialem :p Lekko zboczylismy i dlatego chwała ze nie ma jeszcze moderatorow :D
 

DeletedUser13

Guest
Hmmm... Jakby tak podzielić Twoje zdanie na pół, do słów "kobiety" bym się zgodził, a dalej już bym nie robił sobie nadziei ;)
 

DeletedUser

Guest
Jest nabór, więc pewnie przybędzie sporo rąk do roboty :p

W sumie to jestem za PVP, będzie ciekawie!
 

DeletedUser

Guest
PVP jest jedynym sensem istnienia gier mmorts. Czyni je ciekawymi i nie nudzącymi się. Bez pvp gra opierała by się na bezmyślnym klikaniu w te same budynki. Dopiero dziś znalazłem tą grę, założyłem konto i po 3 h grania skoczyłem w rankingu o 33200 miejsc. Gra wygląda dobrze, ma rozbudowany system rozwoju budynków, technologi itp. Ale zauważyłem, że właśnie brakuje najważniejszej opcji, możliwości ataku innych graczy, odbierania im surowców i samych miast, jak dla mnie opcja pvp jest konieczna by w to grać.
 

DeletedUser9

Guest
Zihat i dzisiaj tylko na tym sie ona opiera bo nic poza klikaniem w te same rzeczy tu nie ma dlatego trzeba truć devsom o PVP albo multum graczy pozegna sie z Elvenar a IG z zarobkiem ;)
 

Deleted User - 34008

Guest
Witam.
A dlaczego nie atakowac slabych? Gracz jak gracz masz X dniowa ochrone a potem radz sobie, takie gry sa najlepsze :D
Ale nawet z ograniczeniem typu morale byloby to juz znacznie lepsze.
Takie PvP premiuje ludzi, którzy są najdłużej na serwerze i spędzają w grze najwięcej czasu. Ponieważ ludzie nie lubią pełnić roli worków treningowych nie pojawiają się nowi gracze. Deweloperzy otwierają nowe serwery dla nowych graczy, na które przechodzi tez część słabszych graczy z pierwszego serwera mających nadzieję na lepszy start. Pierwsze serwery pustoszeją. I tak w koło macieju. Nowy serwer- nowi ludzie - ze starego wszyscy odchodzą bo albo nie chcą być workiem treningowym albo nie ma z kim grać. Równia pochyła.
I w takiej sytuacji handel na brak którego tak narzekacie leży całkowicie. Szczególnie gdy jest ograniczony obszarowo a wy sobie będziecie łupić sąsiadów.
 

DeletedUser

Guest
PvP w stylu "okradanie miast" sprawi że więcej ludzi odejdzie, niż gdyby nie było wcale PvP. Poza tym ile już gier tego typu jest? Lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie areny, na której dobrowolnie walczą gracze.
 

DeletedUser9

Guest
Prosze ja was....jeszcze wiecej ludzi odejdzie jak nie bedzie wgl PVP bo "okradanie jest zle" - to wybacz, po chlere PVP skoro nie ma z niego zysku? To moze za pokonanie prowincji tez zlikwidujmy relikty i inne "nagrody" ?
I takich gier z takim PVP o jakim mowie jest garstka, starych trzymajacych sie swietnie, a takie boid...dawno poszly grac w farmerame albo gry takie jak te, klikanka 24/h bez wiekszego sensu.

Wprowadzenie areny to bedzie nadal PVE a nie zadne PVP bo jesli bedzie to taka arena jak dyskutuja na becie to jest to smiechu warte :)
A w takim wypadku handel jest zbedny bo mozesz sobie zgrabic i po klopocie a nie czekac miesiac na jedyna oferte 100marmuru bo przez to nudne PVE i 0 PVP nikt tu nie gra i nie ma sasiadow pfff.
 

Deleted User - 34008

Guest
Nie twierdze, ze nie powinno być PvP. Ja tylko pokazałem ujemne strony twojej wersji.
Skoro mamy bonus do produkcji na 1/3 możliwych surowców, a produkcja nie zbonusowana jest naprawdę znikoma, to gra jest ewidentnie nastawiona na handel. Więc zmuszanie kogoś do ciągłej ochrony tego co produkuje jest nie w porządku. Takie akcje skutecznie hamują rozwój gracza z którym powinieneś handlować. Jeśli do tego nałożyć by na PvP takie ograniczenia jak na handel, tzn walka tylko z 200 odkrytymi graczami, to szybko się okaże, że zostaniesz sam na środku pustyni.
Co to znaczy, że "Wprowadzenie areny to będzie nadal PVE a nie żadne PVP" ? Skoro za przeciwnika masz człowieka a nie sztuczną inteligencję to to jest PvP. A walka i tak nie będzie się odbywać na terenie budowanego miasta tylko na innym polu takim jak walki PvE, czyli de facto na arenie.
Jeżeli zależy nam na zdobywaniu miasta , to nie widzę problemu - budujemy arenę w taki sposób żeby imitowała zdobywanie miasta.
Skoro zależy Ci na zdobywaniu surowców w walkach PvP to proszę bardzo. Zapisujesz się do PvP, wpłacasz wpisowe, i określasz się czy chcesz być atakującym czy bronisz miasta. Zwycięzca bierze wszystko plus ewentualny bonus od systemu.
Zaletą dobrowolnych walk PvP jest też to, ze możesz powalczyć nawet z ludźmi z gildii, i do tego nie robisz sobie wrogów na mapie.
Powtórzę się jeszcze - plądrowanie miast innych graczy w tej grze to będzie strzał w stopę dla wydawcy. Bo na stary serwer nie będą wchodzić nowi gracze, ponieważ nie będą w stanie konkurować ze starymi. Więc trzeba będzie otwierać nowe serwery itd...
 
Status
Zamknięty.
Do góry