• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gracz kontra Gracz (PvP) ?

  • Rozpoczynający wątek Naito
  • Data rozpoczęcia

Czy chcę PVP

  • Chcę PVP

    Głosy: 12 23,5%
  • Chcę PVP ograniczone do Areny

    Głosy: 24 47,1%
  • Nie chcę PVP

    Głosy: 14 27,5%
  • PVP- inne rodzaje

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Tutaj zamieściłem jeden pomysł odnośnie formy PvP, ale jak to z pomysłami bywa - zejdzie dość długo, zanim zostanie wysłany tam wyżej (o ile zostanie wysłany :p)
 

DeletedUser

Guest
Gry jak ta z ogromnym potencjalem na PVP...

Problm polega na tym, że jest to gra z doskonałym potencjałem na bycie świetną grą skupioną na gospodarce bez lub ze szczątkowym PvP. Gier skupionych na PvP lub z baardzo rozbudowanym PvP jest mnóstwo na rynku. A ta gra od początku wystartowała jako:
Fantasy City Builder,nie Fantasy city plunder or fantasy city conquer



A ja jestem zdania ze ci co sa przeciwko przymusowym PVP powinni poszukac innej gry TYPOWO gospodarczej, gdzie mozna przez 5 lat w kolko klikac te same produkcje, bo to takie fascynujace.

Chcecie PvP? Poszukajcie sobie gry, która startuje jako nap...lanka - takie jest moje zdanie
 

DeletedUser13

Guest
Już od dawna padały hasła, że Elvenar będzie takim młodszym bratem FoE, czyli to co w FoE + powiew świeżości. I raczej nie sądziłbym, że tym powiewem ma być brak PvP...
 

DeletedUser14

Guest
I oby nie był... Ale skoro jakoś takiego oficjalnego ogłoszenia co do tego brak, więc... wszystko jest możliwe...
 

DeletedUser9

Guest
A ja nie sądze aby IG chciało robić gry typowo PVE....takiej farmeramy nie robią żeby sobie 24/h sadzić i zbierać, zawsze jest jakieś wojsko co już jest oznaką PVP. W internetach gdzie nie poczytasz wszedzie jest wzmianka albo jasno określona kategoria dla Elvenar - PvP. Wiec nie rozumiem "ta gra jest PvE" ?
 

DeletedUser9

Guest
Obecnie nie ma, każda gra ktora dopiero startuje nie ma, ale widze jednostki, wojsko, co już oznacza, ze to BEDZIE PVP.
 

DeletedUser9

Guest
Wystarczy fakt istnienia "wojska", jesli jest PvE podobne do tutejszego, to czyni z niej PvP - obecnie nie, ale "gra się dopiero rozkręca" ;)
 

DeletedUser14

Guest
Tylko to wojsko może akurat nie zostać wykorzystane do PvP, chociaż sądząc po tylu bonusach przeciwko konkretnym innym jednostkom... znów gdybanie
 

DeletedUser9

Guest
No wlasnie, nie oszukujmy sie, do banalnego PvE takie bonusy nie sa potrzebne, wystarczylyby proste jednostki, proste walki i macie swoje PvE, ale tutaj ewidentnie jest mnostwo rzeczy przemawiajacych za PvP. Wyjadacze PvP to widzą inni nie bo w koncu wolą klikac 24/h w te same produkcje ;)
 

DeletedUser14

Guest
Tylko to gdybanie, bo może do banalnego PvE właśnie chcieli dać takie bonusy? Co nie wyklucza drugiej opcji...
 

DeletedUser9

Guest
Nie wydaje mi sie jednak...no ale trzeba czekac na ruch devsow.
 

DeletedUser14

Guest
Trzeba trzeba, gdyby chociaż jedna maluteńka informacja się pojawiła...
A bonusy w PvE nawet dobrze się sprawdzają, przynajmniej trochę trzeba pomyśleć nad składem i ruchami, więc żeby te bonusy były głównie dla PvP stworzony - nie wydaje mi się :p
 

DeletedUser9

Guest
Na becie szpieguje i atakuje kolejne prowincje za 380K, każdą robie automatem - faktycznie, trzeba przemyslec...:confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
No dobra, może nie we wszystkich, ale w niektórych naprawdę - składy mogą być dość dokuczliwe i wtedy automat odpada ;)
Przynajmniej tak jest czasami u mnie, a nie jestem tak daleko jak ty na becie ;)
 

DeletedUser9

Guest
"Czasami" moge potwierdzic, najgorszy jest moment przed jakąs promocja a ma sie juz drozsze prowincje, wtedy mozna sie zdziwic, ale jak narazie automatem robie kazda prowincje wiec... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry