• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel z sąsiadami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser68
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Bo znajdujemy się w środku mapki, gdzie jest nagromadzenie aktywnych graczy? ^^
 

DeletedUser13

Guest
Napisałem "czego" a nie "dlaczego" :)
Chodziło mi o multum ofert - desek :p
 

DeletedUser95

Guest
U mnie zauwazylem wiekszosc bardziej zaawansowanych graczy buduje albo wszystkie manufaktury-po 3-4 postawowych towarow-albo nawet mniej tych do ktorych maja boosta,bo "I tak im wystarczy" jak mi jeden odpisal...nic dziwnego ze handel kuleje,
 

DeletedUser

Guest
drewna ponad 2000, stali ponad 500, a marmur muszę z tym kupcem handlować bo nie ma opłacalnych ofert
 

DeletedUser

Guest
Ja przykładowo mam wokół siebie aktywnych... 2 graczy. Siłą rzeczy jestem zmuszony iść w choćby minimalny rozwój wszystkich surowców. Oczywiście nacisk kładę na swój bonus - czyli niestety deski. Ale na handlu mam wszystkich tylko kilka ofert. I też tylko deski oferują. Więc kupa...
 

DeletedUser13

Guest
...a w kupie raźniej:)

Masz 2 aktywnych Graczy obok siebie. A ile masz prowincji/Graczy odblokowanych?
 

DeletedUser

Guest
Ja również mam sporo odkrytych sąsiadów a zagląda do mnie Uwaga-2 ( DWOJE!!), masakra :eek:z takim sąsiedztwem to ja daleko nie ujadę:confused:
 

DeletedUser

Guest
Ja póki co odkrytych ponad 20 sąsiadów i 2 aktywnych. Niestety bonusy te same - deski.
 

DeletedUser13

Guest
Ja również mam sporo odkrytych sąsiadów a zagląda do mnie Uwaga-2 ( DWOJE!!), masakra :eek:z takim sąsiedztwem to ja daleko nie ujadę:confused:
Ja mam coś koło 40 odkrytych, a zaglądają do mnie 3-4 osoby, w tym połowa, której ja jeszcze nie odkryłem :rolleyes:
 

DeletedUser123

Guest
Na początku narzekałem, że nikt nie odwiedza... aż w końcu przy dobrych lotach, okazało się że mam 3 aktywnych sąsiadów ! :)
Wejdą gildie wtedy handel będzie prostszy zdecydowanie.
 

DeletedUser25

Guest
Hikari36 ma rację , że w srodku mapki całkiem nieźle jest z aktywnymi graczami i całkiem nieźle z handlem . - Potwierdzam z własnego doświadczenia.
A mam nadzieję tak jak DominiQQ , że dzięki Bractwom problemy z handlem się skończą dla wszystkich.
 

DeletedUser68

Guest
Ja niestety w środku mapki nie jestem, z handlem od początku mam koszmar. Odkrytych mam 39 czy 40, a odwiedzających dwoje. Jedna z tych odwiedzających ma np. bonus na stal i szuka stali bo nastawiała drzew pół terenu i sprzedaje deski :eek:
 

DeletedUser

Guest
@ewamar Bractwa nie rozwiążą problemu handlu. One go tylko nieco zmniejszą. Bractwa mają limit członków i nie dogodzisz wszystkim. Musiały by zaistnieć struktury jednoczące bractwa w przykładowo Kompanie czy Frakcje, ale to nie ten etap jeszcze, bo za mało aktywnych graczy by tak ogromne struktury jednoczące graczy tworzyć.
 

DeletedUser80

Guest
@thek - przy 25 osobach masz rację.
Przy liczniejszych już raczej tak, ale musiałoby być to około 100 osób - pamiętajmy że różnie bywa z aktywnością zwłaszcza w późniejszym etapie gry.
W tej chwili mamy zarejestrowanych 42.000 graczy, zarejestrowanych na forum - 180.
Jak ludzie mają tworzyć mocne bractwa skoro na forum skrzykną się ci najaktywniejsi? - powstanie kilka dobrych bractw a reszta kicha.
Jak pisałem wcześniej - handel w tej formule jest hamulcowym gry i nawet bractwa niewiele to poprawią.
 

DeletedUser25

Guest
Racja! Ale jeśli te 25 osób dobierze się sensownie, jeśli bractwo będzie dobierać zbilansowaną ilość osób z poszczególną produkcją, to handel w bractwie będzie samowystarczalny.
A skoro mowa o dobieraniu się w bractwa to jest temat gł. "Wersja 0.2 i bractwa" gdzie można się skrzyknąć na wspólne bractwo - na razie na becie
 

DeletedUser80

Guest
Jak się powinno dobrać bractwo to wiemy, nikt nie chce "bractwa stalowej ręki" gdzie wszyscy mają bonus na stal.
Mi chodzi o co innego:
W tej chwili mamy zarejestrowanych 42.000 graczy, zarejestrowanych na forum - 180.
Stąd moje stwierdzenie, że dobrych bractw będzie niewiele a większość graczy nie będzie należeć do żadnego.
 

DeletedUser13

Guest
Brak rejestracji na forum wcale nie musi oznaczać mniejszej aktywności w grze.
 

DeletedUser14

Guest
PanGry - popatrz na ranking, aktywnie rozwija się ponad 1000 osób (ciągle ktoś podskakuje/upada w rankingu w tym zakresie), a może i więcej, więc to nie będzie "kilka bractwa", a kilkanaście lub kilkadziesiąt ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry