• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

G4PISZONEK

Wędrowiec
Wkład jaki trzeba włożyć w PB jest nieproporcjonalny do nagród jakie się otrzymuje. Oddajemy tysiące towarów i dziesiątki reliktów, a dostajemy paczkę PW do cudów (osobiście nie mam żadnego cudu i te nagrody mnie nie interesują póki co). Dlaczego nagrody są takie słabe? Za każdy zdobyty punkt już coś powinno być, a za dotarcie do końca mapy, jakieś budynki (lepsze niż to co oferujecie) itp. Mimo iż jestem dopiero w 5 rozdziale zaczynam widzieć bezsens PB.
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Wkład jaki trzeba włożyć w PB jest nieproporcjonalny do nagród jakie się otrzymuje. Oddajemy tysiące towarów i dziesiątki reliktów, a dostajemy paczkę PW do cudów (osobiście nie mam żadnego cudu i te nagrody mnie nie interesują póki co). Dlaczego nagrody są takie słabe? Za każdy zdobyty punkt już coś powinno być, a za dotarcie do końca mapy, jakieś budynki (lepsze niż to co oferujecie) itp. Mimo iż jestem dopiero w 5 rozdziale zaczynam widzieć bezsens PB.
Wielu dostrzego bezsens już po pierwszej przygodzie inni po drugiej, niestety będa i tacy co i po setnej nie dostrzegą :)
 

astoN-

Rozbójnik
Wkład jaki trzeba włożyć w PB jest nieproporcjonalny do nagród jakie się otrzymuje. Oddajemy tysiące towarów i dziesiątki reliktów, a dostajemy paczkę PW do cudów (osobiście nie mam żadnego cudu i te nagrody mnie nie interesują póki co). Dlaczego nagrody są takie słabe? Za każdy zdobyty punkt już coś powinno być, a za dotarcie do końca mapy, jakieś budynki (lepsze niż to co oferujecie) itp. Mimo iż jestem dopiero w 5 rozdziale zaczynam widzieć bezsens PB.
jak to dlaczego, dlatego ze je robicie, biliscie sie o pietruszke to dali wam teraz cebule, jak na cebularzy przystalo nadal beda sie bic...
 

Koval92

Kapłan
Zgadzam się w 100% dopóki są ludzie którzy to robią to będą takie przygody dawać, a niestety na każdym serwerze jest kilka gildii które biją się o nagrody z top 3 w rankingu. Oby kolejny event był troszkę bardziej zachęcający niż dziesiątki tysięcy klejnotów za tęczowego jednorożca.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm czy ja wiem nie wiem co chcesz powiedzieć przez to że biją się w ręcz ?
System zarejestrował 1069 aktywnych bractw od 231 miejsca do 1069 bractwa mają super wyniki dokładne '''0'''
Co tam dalej 142 miejsca do 230 szał aż 100pkt
od 127 - 229 ---- 200pkt
A jak ktoś patrzy na top 10 to nie jest odzwierciedlenie całości oni mają ponad 2 latka jedna osoba z nudów da radę 1 plansze przejść bez jakiegokolwiek napinania się ale nikt rozsądny nie patrzy na topke bo to złudne wrażenie czy każdy nowy graczy czy z jakimś stażem jest w stanie ich przebić absolutnie nie .
A tak dodam mam towary wystawione u kupca już tydzień brak handlu łącznie ze 300k wszystkiego tam mam i totalne ""0""" nom raz na tydzień ktoś coś kupi jedyne transakcje jakie robie to z hurtownikiem dziennie opylam ze 2000k golda
A jak ktoś chce porównywać całość razem z topką to niech se taki przelicznik założy
13500pkt (top) = 100pkt ( cała reszta )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

G4PISZONEK

Wędrowiec
PB powinna byc dostosowana do poziomu Bractwa w jakis sposob. Dla nas oddanie 300k towarow oraz 270 reliktow na drugiej mapie jest nie do zrobienia (srednio jestemy w 3-4 rozdziale). Taka ilosc dla Bractw bedacych w wiekszosci w rozdzialach 10-12 to jest pestka. W zwiazku z powyzszym zastanawiam sie do kogo te przygody sa skierowane - moze ktos z obslugi gry zajalby stanowisko w tej kwestii. To jest naprawde dziwny event (stosunek nagrod do wkladu jest zadziwiajaco zly). My juz odpadlismy, a szkoda, bo fajnie nam sie gra i wspolpracuje, ale po przedyskutowaniu uznalismy, ze szkoda ponosic takie wielkie straty.
 

visit0r

Paladyn
PB powinna byc dostosowana do poziomu Bractwa w jakis sposob. Dla nas oddanie 300k towarow oraz 270 reliktow na drugiej mapie jest nie do zrobienia (srednio jestemy w 3-4 rozdziale). Taka ilosc dla Bractw bedacych w wiekszosci w rozdzialach 10-12 to jest pestka. W zwiazku z powyzszym zastanawiam sie do kogo te przygody sa skierowane - moze ktos z obslugi gry zajalby stanowisko w tej kwestii. To jest naprawde dziwny event (stosunek nagrod do wkladu jest zadziwiajaco zly). My juz odpadlismy, a szkoda, bo fajnie nam sie gra i wspolpracuje, ale po przedyskutowaniu uznalismy, ze szkoda ponosic takie wielkie straty.
Moje poprzednie bractwo mocno się napinało na tą przygodę, nie byłem w stanie tego zrozumieć, wolałem odejść z bractwa niż wspierać ten poroniony pomysł, pierwsza przygoda była robiona z ciekawości, druga z rozpędu, ale później nagrody w przygodach stały się niewspółmierne do ilości zasobów potrzebnych do ich zdobycia
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Mam cichą nadzieję, że w kolejnej PB trzeba będzie już na pierwszym etapie oddać milion towarów i tysiąc reliktów, na drugim 3 miliony towarów i trzy tysięce reliktów, a na trzeciej 5 milionów towarów i 5000 reliktów. :) Czekam na takie wyzwanie ;-) A w nagrodę dostanę przyspieszacza na 5 minut ;-) Wprost nie mogę się doczekać i przebieram nóżkami by już rozpocząć kolejną przygodę ;-)
 
Ostatnia edycja:

Miroslaw78

Zwiadowca
PB powinna byc dostosowana do poziomu Bractwa w jakis sposob. Dla nas oddanie 300k towarow oraz 270 reliktow na drugiej mapie jest nie do zrobienia (srednio jestemy w 3-4 rozdziale). Taka ilosc dla Bractw bedacych w wiekszosci w rozdzialach 10-12 to jest pestka. W zwiazku z powyzszym zastanawiam sie do kogo te przygody sa skierowane - moze ktos z obslugi gry zajalby stanowisko w tej kwestii. To jest naprawde dziwny event (stosunek nagrod do wkladu jest zadziwiajaco zly). My juz odpadlismy, a szkoda, bo fajnie nam sie gra i wspolpracuje, ale po przedyskutowaniu uznalismy, ze szkoda ponosic takie wielkie straty.

G4piszonku zgadzam się z Tobą że poziom trudności PB powinien być dostosowany do miejsca rankingowego / wielkości całego bractwa... Natomiast czy ilości zasobów / reliktów są wygórowane... I tak i nie... np 300k zasobów na 25 osób w bractwie, to po 12 k na głowę... 270 reliktów na 25 osób +/- 11 szt na głowę... patrząc przez pryzmat zbiorowy to nie jest aż tak dużo... choć oczywiście dużym bractwom jest dużo... dużo... łatwiej... Pozdrawiam.
 

Azulena

Rozbójnik
/.../... patrząc przez pryzmat zbiorowy to nie jest aż tak dużo... choć oczywiście dużym bractwom jest dużo... dużo... łatwiej... Pozdrawiam.
Masz całkowitą rację w konkluzji wynikającej wprost z podanych przez Ciebie wyliczeń. Dużym łatwiej.

Problem w tym, że bardzo trudno "utrzymać" duże Bractwo, przy polityce InnoGames.

Było tu wspominane, że "im" chyba zależy na tym, aby "starzy" poszli precz, a zrobili miejsce dla nowych...
Z moich obserwacji wynika, że nowi są odpychani znacznie bardziej niż "starzy".

Na liście Bractwa mam stale 24 osoby. Żeby jedno miejsce było wolne, na zachętę... Z tych 24 widniejących na liście, aktualnie gra już tylko 9 osób (w tym ja) w porywach do 12.

Z dwóch Graczy, którzy tu przyszli skuszeni reklamą pokazującą się w FoE, jeden nie gra już od m-ca, a drugi jeszcze zagląda, ale porównuje z FoE i krytykuje na czacie za każdym wejściem

5 osób, to całkiem nowi Gracze, nie obeznani a żadną tego typu grą - gdyby tutaj (tak jak w FoE) była jakakolwiek informacja o aktywności, wiedziałabym dokładnie, kiedy przestały grać. Ale nawet tego tu nie ma.

Pozostali grali, na początku aktywnie, potem rzadziej - bez żadnego naciągania faktów, wydaje mi się, że każda z tych osób przestała grać po jakimś evencie.... :(
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Miroslawie nie wszyscy w Bractwie zazwyczaj biorą udział w przygodach. Część osób gra wyłącznie na aplikacji, co oczywiście szanujemy. Co daje nam biorących udział w przygodach ok 50% członków. Dla osoby z poziomu 2-3-4 oddanie tylu surowców nawet, o których piszesz oraz reliktów (co powoduje obniżenie bonusu produkcji) jest niestety nie do przejścia. Nie wspominam już o 3 mapie... no cóż, tyle w temacie :) Poprzednia przygoda była dla nas łatwiejsza i ukończyliśmy drugą mapę mimo żałosnej jakości nagród. Gdybyśmy się wtedy zorganizowali tak jak w tej przygodzie być może w poprzedniej doszlibyśmy do końca trzeciej mapy, ale w obecnej niestety towary i relikty zablokowały nas na drugiej mapie...

Niemniej z miłą chęcia nadal gram w grę i rozbudowuję miasteczko czekając na wprowadzenie do aplikacji turniejów :) Gra jest ciekawa, podobna rzeczywiście troszkę do FoE, w którą gram już piąty rok, więc myślę, że i tu się na dłużej zadomowię obserwując kolejne zmiany w aplikacji mobilnej :)
 
Ostatnia edycja:

Azulena

Rozbójnik
Jako "urozmaicenie" ewentualnego brania udziału w trwającej (jeszcze) Przygodzie, w moim Bractwie wczoraj i przedwczoraj czat został całkowicie wyczyszczony. Czarna, pusta przestrzeń...
(Arendyll)

Wczoraj po południu dało się już pisać i zostało do dziś.
Dziś po wejściu miałam czat, ale kiedy chciałam coś napisać: "Nie można nawiązać połączenia", czy jakoś tak. Odświeżenie strony pomogło, ale ta strona nie odświeża się w sekundę.

Czyli całe szczęście, że zrezygnowaliśmy z udziału - gdyby zależało nam na ukończeniu chociaż pierwszej mapy i chcielibyśmy się porozumiewać... bez czatu było by to niewykonalne....

Mam taką prośbę do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie Elve: idziecie wy wszyscy, w jednym terminie, na dłuuuugi urlop.

Pełny miesiąc. Dajcie nam od siebie odpocząć.

I spokojnie sobie pograć, bez stresu, nerwów, rozczarowań i wszelkich innych negatywnych emocji, których dostarczacie nam stale, psując grę, która 2 lata temu była naprawdę miła, śliczna, fajna i s p o k o j n a.
 

DeletedUser3335

Guest
ja tam zadowolona jestem bardzo, zawsze marzyłam o różowym koniku i wreszcie go dostałam na tych przygodach
teraz bym chciała, żeby do tego konika był grzebyczek to bym mu grzywkę codziennie czesała
może na następnych przygodach będzie grzebyczek to było by bardzo fajnie
już się nie mogę doczekać nowych przygód
będę zbierać relikty i surowce żeby mieć na przygody i na nic innego nie będę ich marnować bo niewarto
może też będzie drugi konik , tylko żeby też był różowy może być z tęczową grzywką , żebym je mogła odróżnić
;)
 

DeletedUser629

Guest
No i proszę jednak znalazła się zadowolona graczka, bo nie zawsze wartość nagrody jest ważna ... niekiedy trzeba tylko na nią inaczej spojrzeć :rolleyes: @Melle brawo TY !!
ja osobiście uwielbiam przygody ... lubię jak coś się dzieje ... wkurza mnie monotonia :oops:
teraz odpuściłam te przygody ... za wcześnie jak dla mnie były ... jeszcze nie odbudowałam do końca Grodu po tamtej przygodzie i nowej rasie ... a poza tym mam te studzienki i ciągle przy zbiorze śpiewam " głęboka studzienka wodą jest zalana, a ja czekam sobie kiedy diamenty wyłowie " :D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2043

Guest
A jak ktoś patrzy na top 10 to nie jest odzwierciedlenie całości oni mają ponad 2 latka jedna osoba z nudów da radę 1 plansze przejść bez jakiegokolwiek napinania się ale nikt rozsądny nie patrzy na topke bo to złudne wrażenie czy każdy nowy graczy czy z jakimś stażem jest w stanie ich przebić absolutnie nie .
A tak dodam mam towary wystawione u kupca już tydzień brak handlu łącznie ze 300k wszystkiego tam mam i totalne ""0""" nom raz na tydzień ktoś coś kupi jedyne transakcje jakie robie to z hurtownikiem dziennie opylam ze 2000k golda
A jak ktoś chce porównywać całość razem z topką to niech se taki przelicznik założy
13500pkt (top) = 100pkt ( cała reszta )
Bardzo się mylisz że nie można ograć graczy skupionych w bractwach z topki - MGŁA od czterech przygód jest na podium (wliczam obecną) a na dodatek w tej przygodzie idziemy na rekord świata, chcemy uzyskać najlepszy wynik w historii PB. A nasze bractwo nie składa się z topowych graczy, tylko ze średnich i małych - ale za to najlepszych na świecie.
Mówisz że masz problem z handlem, no cóż, widać mało konkurencyjne ofki wystawiasz, albo mało aktywni ludzie są u Ciebie w bractwie.

A jeśli chodzi o surowce i relikty potrzebne do przygody, to nawet tego nie poczuliśmy. Z reliktami i tak nie mamy co robić (pochodna otwierania 10 skrzyń w turniejach) a surowce rozłożone na całe bractwo stanowią mały wydatek.
 

DeletedUser2775

Guest
Bardzo się mylisz że nie można ograć graczy skupionych w bractwach z topki - MGŁA od czterech przygód jest na podium (wliczam obecną) a na dodatek w tej przygodzie idziemy na rekord świata, chcemy uzyskać najlepszy wynik w historii PB. A nasze bractwo nie składa się z topowych graczy, tylko ze średnich i małych - ale za to najlepszych na świecie.

Ja proszę jeszcze o komentarz dotyczący miast dwóch Waszych graczy - WinterIsComing i SprawiedliwyDyplomata. Rozumiem, że poza czasem trwania przygód rozwijają się normalnie :)

Tak czy siak, gratuluję wyników, bo są super.

d2d33710fd7b9b3c.png

fe3059d992036f75.png
 
Do góry