• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Axatloc

Wędrowiec
Dragomira jedna uwaga, cały świat nie gra na polskich serwerach gry więc nie musi się do nas dostosowywać, i czapka z głów by nie spadła tym ludkom siedzącym w biurach w Niemczech gdyby ceny premium dla Polski były niższe, efekt skali ma zastosowanie i w Polsce wielokrotnie był już testowany przez rządzących przy okazji podnoszenia różnych akcyz czy podatków, pazerny 2 razy traci, i moim zdaniem IG więcej by zarobił przy niższych cenach, ale ich wybór.
 

DeletedUser935

Guest
Dragomira, Twoje uwagi uważam za celne , ale mam jedno ale , gra jako taka powinna kierować się jednym sprawiać przyjemność, wciągać do zabawy... czy to pojedynczego gracza czy wspólnie, nie chce się rozpisywać bo na pewno to wszyscy wiedzą, dlatego powtórzę - wyzwania (bo to one głownie nakręcają graczy) i na koniec możliwość osiągnięcia (dostępność) nagród dla wszystkich, bo inaczej każda gra umiera gdy kasa zaczyna przesłaniać idee,
 

DeletedUser449

Guest
Osoby pracujące przy projekcie to: graficy, programiści, projektanci gry, community management, social media, product management, marketingowcy, PRowcy, HRowcy, ale też obsługa biura czy działu płatności i pewnie sporo osób, o których nie wiem.
I żaden, ale to żaden z nich nie potrafi wyjaśnić powód wprowadzenia orków w negocjacjach, który doświadczony gracz od razu nie wyśmieje :)

Może powtórzę. Nie jest problemem, że istnieje Skała Venara, ani że jej trzeci stopień jest dostępny tylko za diamenty. Problemem jest to, że gracze liczyli, że poświęcając dużo swojego czasu, w ciągu tygodni eventu będą zdolni zdobyć wszystkie trzy główne nagrody bez wydawania realnej gotówki. Tymczasem nagle odkryli, że zadań jest na to zdecydowanie zbyt mało, a są one na tyle łatwe że nie stanowią wyzwania (a więc i nagroda jest proporcjonalna do trudności).
Gdyby w czasie eventu w zakładce Inwentarza w sekcji budynków można było wykupić skałę Venara III za diamenty - wielu graczy, w tym ja, event wyłącznie chwaliłoby - a sam budynek byłby równie atrakcyjny jak teraz, zachowując swoją wyjątkowość i prestiż. Jeśli coś jest dostępne tylko za diamenty - od razu powinno to być oczywiste! Niech gracze nie robią sobie nadziei.

Gra niech zarabia, ale istnieje coś takiego jak właściwe traktowanie gracza, które duże firmy - mające marketingowców, którzy patrzą tylko na maksymalizację zysków i zapominają o takich bezwartościowych wartościach jak szacunek - zazwyczaj nie potrafią zrozumieć.

@Rudolf
Dajcie już spokój tym orkom w negocjacjach. Wcześniej były młotki, teraz są orki. Do produkcji orków zużywamy młotki. Jedno i to samo.
Jedno i to samo... jeśli ktoś jest w VIII rozdziale. Jeśli ktoś jest we wcześniejszej epoce, bo punkty badań przeznaczył na antyczne cuda, to ma zablokowane negocjacje. Gdyby chodziło wyłącznie o zużywanie młotków, dodaliby młotki do negocjacji prowincji.
A nawet nie to samo, bo mi mniej orków zżera niż młotków wcześniej w negocjacjach. Ja jestem happy z tego powodu i problemu nie widzę.
Jeśli dobrze kojarzę, narzędzia były potrzebne tylko do 5 kręgu. Orki są wymagane od 10. Nie wiem jakim prawem zżera ci mniej młotków niż 0.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rudolf

Zwiadowca
Dajcie już spokój tym orkom w negocjacjach. Wcześniej były młotki, teraz są orki. Do produkcji orków zużywamy młotki. Jedno i to samo. A nawet nie to samo, bo mi mniej orków zżera niż młotków wcześniej w negocjacjach. Ja jestem happy z tego powodu i problemu nie widzę.
 

DeletedUser626

Guest
IG kiedyś wprowadziło zróżnicowane ceny, inne dla każdego marketu, dostosowane do danego kraju etc. Efekt był taki, że Gracze masowo rejestrowali się na nie swoich wersjach językowych, przy okazji ignorując zasady pisania w języku zgodnym z wersją serwera lub próbowali na wszelkie inne sposoby ominąć system lokalizacji, aby kupić jak najtaniej premium na swojej wersji. Jedni mieli żal, że u nich jest drożej, inni mieli żal, że jest taniej ale i tak za drogo, bo oni żyją w biedniejszym kraju. Dlatego teraz obowiązują bardziej wyrównane ceny.

Nigdy nie da się wszystkim dogodzić : (
 

DeletedUser995

Guest
Oj - zrobiłem już te zadania poboczne z okruchami- co ja zrobię ze swoim zyciem ;D zostało mi 100 odłamków do odblokowania drugiej nagrody i 9 dni ... wątpie że mi się uda odblokowac widząc ile okruchów księzyca dostajemy za głowne zadania . Musiałbym naprawdę mieć mega fuksa by wylosować z skrzynek 140 kilkanascie okruchów 200 ;> Cóż - niedosyt pozostanie po tym evencie ;P
 

DeletedUser

Guest
Czy ktoś posiada listę tych nagród/budynków dziennych?
Chciałbym się dowiedzieć jakie budynki będą dostępne do wygrania.
 

DeletedUser824

Guest
A ja mam takie pytanie, jak zdobędę jakiś budynek z eventu czy tez tą główna nagrodę skałę i nie będę miał gdzie postawić danych budynków to czy po evencie dane budynki znikną czy będę je miał do czasu az je wybuduje nie zależnie kiedy to będzie ?
 

DeletedUser878

Guest
A ja mam takie pytanie, jak zdobędę jakiś budynek z eventu czy tez tą główna nagrodę skałę i nie będę miał gdzie postawić danych budynków to czy po evencie dane budynki znikną czy będę je miał do czasu az je wybuduje nie zależnie kiedy to będzie ?
Będziesz mieć w inwentarzu, masz tam specjalną zakładkę "budynki".
 

DeletedUser37

Guest
Przed chwilą ukończyłem zadania na becie, ze skrzyń zdobyłem Skalę I poziomu a w drugiej mam zaledwie 90/200 Słonecznych Błysków.

Z komentarzem się wstrzymam żeby nikogo nie urazić.

PS: Do końca zabawy pozostały 2 dni (na becie) i nie wiem czy będą jakieś nowe nagrody dnia.

EDIT: nie wiem czy śmiać się czy płakać, na Winyandorze zaoszczędziłem sobie okruchów i miałem na kilka złotych skrzyń, to otwieram z nadzieją ze trafi mi się Lśniący ogród (bo ma 25% szans na wylosowanie), co dostałem?
1. Zaklęcia
2. 140 okruchów
3. 50 PW
4. 140 okruchów
5. Runy
6. Zaklęcia
7. Runy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Do końca zabawy pozostały 2 dni (na becie) i nie wiem czy będą jakieś nowe nagrody dnia.

I to problem, dzisiaj najciekawsza z dotychczasowych nagroda (choć jak widać trudna do zdobycia), również te które będą przez kolejny tydzień dużo mniej ciekawe.
Ryzykować, że jeszcze się pojawia 2 nagrody dzienne i jedna z nich będzie ciekawsza od dzisiejszej czy wydać wszystkie posiadane odłamki dzisiaj?
 

DeletedUser878

Guest
Dzisiejsza nagroda dnia jest naprawdę mocna. 1150 ludzi to już coś "wygórowanego."
 

DeletedUser580

Guest
@Nomak , a ja się zasmuciłam, że trafiłam 'tylko' 2 Ogrody z tych moich zakitranych okruszków. Współczuję. ;)
 

DeletedUser80

Guest
Cóż, nie zaryzykowałem z czekaniem. Pokusiłem się na dzisiejszą nagrodę.
Ciułałem i miałem 1275 okruchów. I zadziałał rachunek prawdopodobieństwa co to jednemu da a drugiemu nie.
W sakwie inwentarza czeka na moją decyzję gdzie je umiejscowić 5 ogrodów:D 8800 do kultury i 8800 ludków.
Nie ukrywam, że miałem baaardzo dużo szczęścia.
@Nomak - Wielkie dzięki za informacje z testowego, odwaliłeś kawał solidnej roboty który pomogła mi podjąć szczęśliwą decyzję.
 

Osteres

Zwiadowca
Ja również należę do tych "nie"szczęśliwców, którym ten rachunek był nieprzyjazny... Tak bywa. :rolleyes: Ale znam też takie osoby, które mają po 2-3 takie nagrody dnia. Dla nich był przyjazny. :D Pozostaje tylko marzenie o takim ogrodzie :p
 

DeletedUser80

Guest
Żeby było (nie)śmiesznie znalazłem miejsce na 2 ogrody, pozostałe 3 i skała czekają na lepsze czasy:)
 

DeletedUser1086

Guest
Ktoś się orientuje czy statystyki budynków eventowych rosną wraz z nowymi rozdziałami?
Teraz na niskim rozdziale maja przeciętne statystyki i jak tak ma zostać to za kilka rozdziałów szału nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry