• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

Koval92

Kapłan
Druga iglica:
Artefakty : 1-0-0 (artefakt poleciał ze skrzynki 4 walki od bossa 1 piętra).
Niebieskie skrzynki: 5
Złote skrzynki: 0
Fioletowe skrzynki: 4
Artefakty z fioletowej skrzynki: 0
Teleporty z fioletowej skrzynki: 9
Portalówki z fioletowej skrzynki: 1
Bossy i ich dropy: 1- portalówka, 2- portalówka, 3- portalówka

Ogólny bilans pięter w feniksowej iglicy:

0-0-0-1-0-0

#StrategyGame @jarq
 

djmags14

Rozbójnik
Zawsze 2 piętra plus dodatkowe skrzynki:
1 tydzień: s1-0, s2-0, s3-0
2 tydzień: s1-0, s2-0, s3-0
Razem: s1-0, s2-0, s3-0
Podziękowania dla IG.
 

nonpix

Wędrowiec
druga cała iglica. Zarówno w pierwszej jak i drugiej 0 artefaktów. Brakuje mi tylko jednego więc może w kolejnych 4 iglicach coś wpadnie, tylko czy to nie za drogo?
 

djmags14

Rozbójnik
3 piętra na 3 światach:
tydzień 1: S1-1, S2-0, S3-2
tydzień 2: S1-0, S2-0, S3-0

Przy takim układzie jest bardzo trudno pomylić się w dodawaniu, chociaż rzeczywistość pokazuje, że w założeniach gry u ludków z IG niemal wszystko jest możliwe :oops:

Czy ktoś może policzyć, który to już tydzień istnieje Iglica Wieczności? Otrzymany winik należy pomnożyć przez 5% i dodać jakieś 50% (na początku magiczny warsztat był też dostępny w dodatkowych skrzynkach). Otrzymany winik prawdopodobieństwa przechodzi przez sito IG (abra, kadabra) i otrzymujemy ... 0. :eek: Nie ukrywam, że chciałbym wiedzieć czym się kieruje Hans z Niemiec ustalając takie zasady.
 

zjadaczasu

Wędrowiec
Druga cała iglica, tylko dwie fioletowe skrzynki i zero feniksów. To jakaś ściema, żeby od ludzi zapasy wyciągnąć.
 

Poziomek

Rycerz
to jest zwyczajne rng - raczej nie ma to do rzeczy ze ktos jest dalej lub blizej w aktach . po prostu masz szczescie przy losowaniu nagrody albo nie. Ci co narzekaja ze nie trafili artefaktow albo zdobyli ich mala ilosc- odpowiedzcie sobie na pytanie ile razy trafiliscie inne nagrody mag rezydencje warsztat dzina - i inne cos, Nie ma raczej takiej osoby ktora moze powiedziec z reka na serduchu ze nigdy nie trafila nic wartosciowego..bo tak sie zwyczajnie nie da. To jest jak rzut kostka badz rzut moneta - kiedys kazdemu zaswieci slonko, ale wiem ze wszyscy chca tu i teraz.
 

djmags14

Rozbójnik
Ci co narzekaja ze nie trafili artefaktow albo zdobyli ich mala ilosc- odpowiedzcie sobie na pytanie ile razy trafiliscie inne nagrody mag rezydencje warsztat dzina - i inne cos, Nie ma raczej takiej osoby ktora moze powiedziec z reka na serduchu ze nigdy nie trafila nic wartosciowego
No dobra, od początku Iglicy na koncie głównym:
Warsztaty: 0
Rezydencje: 3 razy mniej niż wyniosło prawdopodobieństwo ich zdobycia, 3 sztuki
Dżin: 0
Ewolucje: 0

Może ktoś z portalówki się cieszy, ale dla mnie to nie nagroda - nawet wolałbym u hurtownika dokupić bezużyteczne jakiekolwiek zasoby T1-T3 (których każdego, pomijając oczywiście moje bonusowe zwoje mam w ilości 20-35 kk) niż za tą samą ilość waluty otrzymać następne portalówki. To nie jest nagroda. Aby otrzymać te zera przez kilkanaście miesięcy trochę dóbr wydałem. Inaczej miałbym po 60-70 kk zasobów. Co by to zmieniło?

Za to wiem, że kolega jest zadowolony, bo coś dostał i teraz milej się gra. Ale na taku luksus nie każdy zasługuje.
 

BlossomValvi

Łucznik
@Poziomek co ma piernik do wiatraka? Propozycja nie ma nic do „problemu” rozrzutu w zdobywaniu nagród z iglicy

A co do reszty, rng jest bardzo różny ale jak to mówią aby wygrać trzeba grać... i to robię na 3 światach minimum 2 poziomy iglicy odkąd jest, dlatego tez są wyniki.

Swoją droga mieć 3 rezydencje a mieć xx milionów towarów na koncie to jednak wybiorę te 3 rezydencje bo daja przyrost potencjału a nie tylko cyferki na widoku.
I litości porozmawiajmy z graczami jak jedyna szansa na diamenty to był ich zakup... a teraz jest tylko marudzenie ze JESZCZE nie mam niebieskiego miasta za friko
 

skrybik

Rozbójnik
Życzę powodzenia wszystkim w nadchodzącej iglicy. Mam nadzieję, że się wam poszczęści i przestaniecie narzekać :)






Podsumowanie 3 iglic na s3:
2-2-1. +dżin, więc jak dla mnie super
 
Ostatnia edycja:

Seviper

Tancerz ostrzy
S2 pierwsze pietro 0 artefaktow
drugie pietro 1 arte
trzecie pietro 0 arte
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Iglica 1: 0-0-0
Iglica 2: 1-0-0
Iglica 3: 0-0-0
Dziękuję InnoGames. Brakuje mi tylko 5 artefaktów, czekam od 2019 roku.
Poczekam jeszcze 2 lata bo innym wystarczy szczęście. Mi może wypaść 5 portalówek z bossów pod rząd i 4 portalówki ze złotych skrzynek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry