• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

Koval92

Kapłan
Jeszcze nie widziałem Arki. Ładnie chociaż wygląda?

e93d63b83049.png
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Szkoda, że taka słaba komunikacja jest ze strony IG, bo gdybyśmy wiedzieli w momencie odpalenia Iglic z artefaktami feniksa, że będzie je można również wymienić w evencie (to akurat podejrzewaliśmy) oraz wytworzyć z użyciem schematów (a to przyjemne zaskoczenie), to większości żalów by pewnie nie było, poza tymi oczywiście, którzy to mają w zakresie obowiązków :D
Chyba, że tego wcale wtedy nie przewidywali i to wynik tych żalów właśnie? :rolleyes:
 

blazius1

Paladyn
Na samą zasadę losowania ważnych artefaktów w Iglicach w cyklu sześciu losowań żale byłby na pewno.
Ewidentnie ktoś się zreflektował, jeśli bo obok wymiany będzie też zakup za schemat.

Tyle dobroci dla graczy za jednym zamachem? Nigdy tyle jej nie było, więc żale się opłaciły.

Najważniejsza była ta dyskusja o rachunku prawdopodobieństwa. Nikt jej nie śledził, ale ważne, że się odbyła.
 

Poziomek

Rycerz
Na samą zasadę losowania ważnych artefaktów w Iglicach w cyklu sześciu losowań żale byłby na pewno.
Ewidentnie ktoś się zreflektował, jeśli bo obok wymiany będzie też zakup za schemat.

Tyle dobroci dla graczy za jednym zamachem? Nigdy tyle jej nie było, więc żale się opłaciły.

Najważniejsza była ta dyskusja o rachunku prawdopodobieństwa. Nikt jej nie śledził, ale ważne, że się odbyła.
tak jak piszesz, taki niezbyt pochlebny feedback dziala cuda, nie tylko przeciez na polskiej czesci forum ale i na fb i na zagranicznej czesci. Wystarczy ze jest dosc duza liczba graczy ktora uwaza ze cos dziala nie do konca jak powinno i potrafia to wyartykułowac -bez klotni i docinek persnoalnych to jak pokazuje przyklad dzieja sie cuda i nagle zaczyna byc troszke lepiej, moze nie w samym systemie rng, ale pojawily sie dodatkowe opcje zdobycia czesci na ktorych graczom zalezy. nalezy miec nadzieje ze podobnie bedzie z innymi budynkami ktore wnosza do miasta duzo, ze nie byl to pojedynczy ruch aby uspokoic i zadowolic niezadowolonych:)
 

BlossomValvi

Łucznik
Znając iG to:
- wymiana na schematy była długo wcześniej zaplanowana
- feedback to iG wykorzystuje tylko jako wymówkę by coś wepchnąć

dlaczego:
- zgodnie z obietnica mieli 6 tygodni na przerobienie biblioteki, jedyne co wykminili to przesunięcie. Przy czym plany zmian powinny być zanim ja usuneli
Zreszta jest mnostwo przykładów na opieszałość iG, nie ma za to dowodów na szybkie załatwianie spraw z korzyścią dla grających ;)
- feedback ... na temat nowego turnieju uzyskali tonę (100 stron na becie i 150 stron na międzynarodowym) negatywnego feedbacku i napisali ze wszystko jest zgodnie z oczekiwaniami ... ta

Dla paru stron na temat feniksów po tylu latach by się złamali? Zejdźmy na ziemie

* a nie czekaj była mikro zmiana w profilu trudności oraz przesunięcie parametrow z ekspansji na badania, ktora w praktyce niewiele dała
 
Ostatnia edycja:
Glowe daje, ze ta kombinacja, czyli artefakty Feniksa z Iglicy + wymiana nowych artefaktow z nadchodzacego eventu na stare, byla od poczatku zaplanowana w tej wlasnie formie. Nie jestem tylko pewny co do receptur za schematy, ale tu krytyka graczy tez nie miala pewnie zadnego znaczenia. Nawet jesli ta decyzja zapadla stosukowo niedawno, to tworcy kierowali sie raczej statystyka, tzn. srednia liczba artefaktow, ktora udalo sie zdobyc w Iglicy przyslowiowemu Kowalskiemu.

Grzechem IG jest tylko to, ze nie potrafia takich rzeczy zakomunikowac graczom wczesniej. Przeciez w ten sposob unikneliby lwiej czesci krytycznych wpisow na forach i w innych mediach spolecznosciowych, bo nawet losowosc w Iglicy tak by graczy nie bolala, gdyby wiedzieli, ze za kilka tygodni zdobeda kilka "gwarantowanych" artefaktow z eventu, a te z Iglicy sa tylko przystawka serwowana przed daniem glownym :)
 

Charlene

Szef kuchni
Jeśli chodzi o nowe artefakty, to wygląda to następująco:
S1-1
S2 główne-1
S3- 3
Tak jak przewidywałam-najszczęśliwsze jest dla mnie S3, ale tam Stonehenge mi nie potrzebne. W głównym dostałam za to magiczny warsztat i zbrojmistrza, więc fajnie. Moim zdaniem Stonehenge zyskuje w tych dalszych rozdziałach i jeśli uzbieram wszystkie artefakty, to go postawię, bo mam miejsce, natomiast nie jest to jakiś must have, więc nie będę płakać jak mi się nie uda. Bardzo czekam na artefakty do Chatki wiedźmy i do Misiów :) mam nadzieję, że także zostaną wrzucone do Iglicy.
 

Wewe1

Zwiadowca
Ciekawi mnie czy w Iglicy będą artefakty do wszystkich budynków ewolucyjnych które już były ,czy tylko do wybranych,ktoś coś wie?
 

Poziomek

Rycerz
a mnie bardziej lub na rowni ciekawi kolejnosc- bo stonhenga to chyba nawet nie bede stawial, bo mi sie zwyczajnie nie oplaci
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Ja bym postawił, bo daje 3 aw, a ja uważam że pw i aw się zawsze opłaca :) czas pokaże czy uda mi się zebrać wszystkie artefakty:)
 

Tajniakos

Paladyn
stonhenga to chyba nawet nie bede stawial, bo mi sie zwyczajnie nie oplaci
Myślę, że może zmienisz zdanie w późniejszych rozdziałach bo ja z chęcią bym taki jeszcze sobie dostawił, a dlaczego?
jak na budynek 4x4 dający w 17 rozdziale:
-4930 :elf:
-9860 :culture:
128k :supply:
-52k many
-4760 ziarenek
-4PW
Nawet biorąc pod uwagę zbiory po 48h to i tak nie wygląda to najgorzej :)
 
Do góry