• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

xEasyRiderx

Rycerz
A odpowiem Ci :) nie przechodze jej :p:p i zazwyczaj na apce bo odpowiadając na kolejne pytanie nie mam ochoty na robienie jej manualnie na kompie :) i rozwinę myśl nawet bardziej uprzedzając kolejne pytania :) zaczyna sie wchodze robie 4 walki bez problemów przecież są łatwe.. czekam całe 10 sekund i robie kolejne 4 walki, tu czasem z ostatnim mini bosem są jakieś tam problemy ( strasznie kiepski dobór jednostek wroga, na teren nie patrze bo przecież apka :) ) ale załóżmy że akurat tym razem ich niema.. no i mamy brame 3h.. tu zazwyczaj kończy sie zabawa do rana bo nawet zaczynając iglice zaraz po jej starcie robi sie późna pora i nie mam ochoty siedzieć tak długo.. no więc rano otwieramy brame robimy 3 walki i tu już zazwyczaj mini boss jest loteria 50-50% czy sie wygra czy nie.. zazwyczaj nawet go nie zaczynam tylko CZEKAM DO WTORKU aż zacznie sie turniej i ODPALAM WTEDY I DOPIERO WTEDY FENIKSA pod turniej i robie tego mini bosa i czekam bodajże 8h czyli mamy już środę rano bo precież nie siedze po nocy.. rano otwieramy brame robimy 3 walki i jest główny boss na 1 piętrze.. i tu ku zaskoczeni nawet z feniksem zdarza sie że nie da sie wygrać tej walki.. ale załużmy po raz kolejny że wygrywamy.. i na tym kończe zabawe z iglicą :)

Mam nadzeje że zaspokoiłem Twoją ciekawość ale w razie pytań wal śmiało :) chętnie opowiem jak wygląda gra NORMALNEGO GRACZA
Nie no bomba bez urazy ale na apce to jesteś przegrany :) zero podglądu, zero manuala nie dziwi mnie że żadne poradniki ciebie nie obejmują oprócz znajomości jednostek (nie wspomnę o inicjatywie) żeby na pamięć ustawiać jednostki do walki to nie jest prosta sprawa ja sam bym tego nie ogarnął poważnie. Możesz sobie myśleć ale to nie jest prosta sprawa
 

Nusion

Kapłan
Hmmm... czy to ma oznaczac, ze wszyscy moi bracia i siostry z 3 bractw na 3 serwerach, bedacy w epokach od III do XVII, majacy najrozniejsze miasta o najrozniejszych kierunkach rozwoju, ktorzy praktycznie WSZYSCY robia wszystkie 3 poziomy Iglicy co tydzien, sa nienormalni ?? ;)
Hehe, to samo miałam napisać właśnie :D
Ciekawa jestem definicji @Hassano "normalnego" gracza.... Bo też chyba znam samych nienormalnych :)
 

Hassano

Łucznik
Nie no bomba bez urazy ale na apce to jesteś przegrany :) zero podglądu, zero manuala nie dziwi mnie że żadne poradniki ciebie nie obejmują oprócz znajomości jednostek (nie wspomnę o inicjatywie) żeby na pamięć ustawiać jednostki do walki to nie jest prosta sprawa ja sam bym tego nie ogarnął poważnie

Ale przecież ja nie napisałem nic nienormalnego.. tak gra większa większa i większa ilość graczy.. ale sam sobie zobacz jutro masz okazje.. graj manualnie nawet podejrzyj sobie mape ale nie stawiaj zbrojmistrza ani bostów na atak i zrób iglice.. już odpal sobie feniksa choć nie każdy go ma ale miej ten przywilej :) i zrób mi całą iglice
 

Hassano

Łucznik
No proszę takie wymogi chciałem normalnie bez udziwnień :)

To nie są wymogi, nie każdy ma te budynki, nie każdy ma feniksa.. nie każdy ma karme żeby mu dać ją 3x w tygodniu.. nie każdy ma czasówki.. nie każdy ma tyle wojska nawet :)


Oczywiscie, ze u Ciebie polece na przyspieszaczach. A moze mam Ci sie petac przez tydzien po miescie co pare godzin ? Szkoda karmy dla Feniksa, a czasowki wydane na bramki sie zwroca z nagrod ze skrzynek.

A pętaj sie i tak zaglądam tam 2x dziennie raczej sie nie trafimy :) i tak moge sie założyć że nie będzie tam dłużej niż sroda bo 2 piętra nie zrobisz..

Sorki za 2 pod sobą ale nie zauważyłem odpowiedzi chrisa
 
ale nie stawiaj zbrojmistrza ani bostów na atak i zrób iglice.. już odpal sobie feniksa choć nie każdy go ma ale miej ten przywilej :) i zrób mi całą iglice
Akurat u siebie w miastach glownych dokladnie tak wlasnie robie, sam Feniks bez wzmocnien z Akademii. Jednak nie za bardzo rozumiem, czemu maja sluzyc te sztuczne ograniczenia. Otoz wiekszosc graczy POSIADA te "fanaberie". Stac ich, zeby postawic JEDNEGO Zbrojmistrza lub 2 swobodne RAZ NA DWA TYGODNIE.
A pętaj sie i tak zaglądam tam 2x dziennie raczej sie nie trafimy :) i tak moge sie założyć że nie będzie tam dłużej niż sroda bo 2 piętra nie zrobisz..
Nie musisz probowac mnie podpuszczac, gdzie my jestesmy, w przedszkolu ? Powiedzialem ze Iglice zrobie, to zrobie. I to nie dlatego, ze jestem jakims super iglicowcem. To samo moglby zrobic KAZDY gracz z bractw, w ktorych gram.
 
Nie no bomba bez urazy ale na apce to jesteś przegrany
Eee tam Easy ;) Ja lece Iglice wylacznie na automacie (czyli jak na apce), bo jestem po prostu za leniwy i szkoda mi czasu :)
Mowie calkiem serio, nawet na samym Feniksie walcze na automacie.

A tak swoja droga prosze moda, by "odsmiecil/a" znow temat eventu i przeniosl/przeniosla kilkanascie ostatnich postow do osobnego watku :)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@Hassano dzięki że mnie oświeciłeś, do tej pory nie przypuszczałam że bractwa w których jestem są nie normalne.
Nie każdy ma feniksa czy wzmocnienia bo rozpiętość w wielkości miast i stażu graczy mamy sporą a jednak potrafią regularnie zdobyć iglicę.
Powiem szczerze że Twój komentarz jest bardzo nie na miejscu.
 

Nusion

Kapłan
Chyba odrobinkę zeszliśmy z tematu wątku ;)
Ale spójrzmy:
Chris chce dać poradniczek jak zrobić całą Iglicę - dla chętnych - super inicjatywa
@Hassano nie jest chętny - i to jest ok, nie ma przymusu
Hassano nam udowadnia za wszelką cenę, że robienie całej Iglicy nie jest normalne :D (jest nienormalne?)
I że gracze robiący całą Iglicę są nienormalni ;)
I używanie w Iglicy pomocy takich jak wzmocnienia wojskowe czy przyspieszacze też nie jest normalne (po co więc są???)
Ale na apce nie ma manualu! - na przeglądarce jest, ale kto tego używa??

Chyba wrócimy do normalności i nie będziemy robić Iglicy :D
 
Do góry