• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

Hassano

Łucznik
Chyba odrobinkę zeszliśmy z tematu wątku ;)
Ale spójrzmy:
Chris chce dać poradniczek jak zrobić całą Iglicę - dla chętnych - super inicjatywa
@Hassano nie jest chętny - i to jest ok, nie ma przymusu
Hassano nam udowadnia za wszelką cenę, że robienie całej Iglicy nie jest normalne :D (jest nienormalne?)
I że gracze robiący całą Iglicę są nienormalni ;)
I używanie w Iglicy pomocy takich jak wzmocnienia wojskowe czy przyspieszacze też nie jest normalne (po co więc są???)
Ale na apce nie ma manualu! - na przeglądarce jest, ale kto tego używa??

Chyba wrócimy do normalności i nie będziemy robić Iglicy :D

Ehh.. nie napisałem że jest nie normalne albo nie wykonalne.. ale nie będzie sie sprzeczał o pierdoły, myślałem akurat @Nusion że ty jesteś najnormalniesza z tego całego towarzystwa ale widze że z kim przystajesz takim sie stajesz.. dobrze że jeszcze niema kiki i kilku innych co zawsze wam wturują
 

xEasyRiderx

Rycerz
bez ogródek @Hassano chciałem to wyjaśnić różnicę między apką a przeglądarką bo to jest problem dla wielu graczy i mam w doopie ten cały cyrk czy się tobie to udaje czy nie bo mnie to osobiście p i e d o l i ale inni by chcieli wiedzieć jaka jest tutaj różnica a stawianie się tu nic nic nie pomaga
Wali mnie ten cały wasz cyrk kto tutaj racje ma jest problem apka vs przeglądarka i tu leży cała wasza dyskusja
 
Ehh.. nie napisałem że jest nie normalne albo nie wykonalne.. ale nie będzie sie sprzeczał o pierdoły, myślałem akurat @Nusion że ty jesteś najnormalniesza z tego całego towarzystwa ale widze że z kim przystajesz takim sie stajesz.. dobrze że jeszcze niema kiki i kilku innych co zawsze wam wturują
Z twoich wielu wypowiedzi wylania sie taki obraz:
- nie uzywasz wzmocnien, ani w turniejach, ani w Iglicy
- nie karmisz Brunnera, choc go masz
- nie uzywasz przyspieszaczy, wolisz cos przegapic, niz wydac 3h przyspieszaczy, czego skutkiem jest to, ze czegos "nie da sie" zrobic
- nie poswiecasz nawet 5 minut, by przygotowac sie do eventow, a zadania w nich nie raz okreslales jako mega trudne
- i jeszcze cale mnostwo innych rzeczy na "nie", bo "sie nie da"

To ja mam zupelnie powazne pytanie: na czym polega gra w twoim wykonaniu ? Wylacznie na startowaniu i zbieraniu produkcji w miescie ? Bo cos mi sie wydaje, ze do tego wszystko sie sprowadza.
 

Hassano

Łucznik
To ja mam zupelnie powazne pytanie: na czym polega gra w twoim wykonaniu ? Wylacznie na startowaniu i zbieraniu produkcji w miescie ? Bo cos mi sie wydaje, ze do tego wszystko sie sprowadza.

I tu trafiłeś w punkcik :) kiedyś dawno temu polegała na tym co piszesz, teraz polega na wejściu i to nie co 3h ( nie bądźmy masochistami) tylko co 9h żeby puścić produkcje i wojsko :)
 

Nusion

Kapłan
Ehh.. nie napisałem że jest nie normalne albo nie wykonalne.. ale nie będzie sie sprzeczał o pierdoły, myślałem akurat @Nusion że ty jesteś najnormalniesza z tego całego towarzystwa ale widze że z kim przystajesz takim sie stajesz.. dobrze że jeszcze niema kiki i kilku innych co zawsze wam wturują
Cóż, tutaj akurat się Tobą nie zgodziłam. Z niczym co napisałeś.
Iglica jest do zrobienia dla każdego, kto zechce. Trzeba się tylko odrobinkę postarać. Sprawdzone na naszych maluszkach :)
Iglica jest warta robienia, szczególnie w bractwach, które robią całą, ale nie tylko.
Poradnik Iglicowy od Chrisa na pewno przydałby się tu wielu graczom - i nie ma powodu go bojkotować. Wystarczy z niego nie skorzystać.
 
I tu trafiłeś w punkcik :) kiedyś dawno temu polegała na tym co piszesz, teraz polega na wejściu i to nie co 3h ( nie bądźmy masochistami) tylko co 9h żeby puścić produkcje i wojsko :)
Skoro nie grasz (bo nie grasz), to skad mozesz cokolwiek na temat tej gry wiedziec ? I skad sie biora rozne twoje twierdzenia i opinie, skoro nie masz nawet okazji, by wyrobic sobie zdanie na jakis temat ? Wprowadzasz innych po prostu w blad twierdzac, ze czegos "sie nie da". Jak sie nie gra, to pewnie ze nic sie w grze nie da, to jak najbardziej logiczne.
 

Hassano

Łucznik
Iglica jest do zrobienia dla każdego, kto zechce. Trzeba się tylko odrobinkę postarać. Sprawdzone na naszych maluszkach :)

Poradnik Iglicowy od Chrisa na pewno przydałby się tu wielu graczom - i nie ma powodu go bojkotować. Wystarczy z niego nie skorzystać.

Szkoda że nie wspomnisz a dobrze o tym wiesz że na maluchach łatwiej sie robi czy to turniej czy iglice.. szkoda ze również nie wspomnisz że negocjacje dla tych maluchów są śmiesznie tanie a że są w Twoim bractwie to im surke też podeślecie w razie potrzeby na negocjacje :) to są właśnie te małe suptelne różnice że ktoś coś zrobie a kto inny nie :)

A co do poradnika chrisa nie napisałem że on będzie zły tylko chce zobaczyć ile ważnych szczegółów w nim pominie bo nawet nie wie ze ktoś może mieć takie problemy..
 

Nusion

Kapłan
Szkoda że nie wspomnisz a dobrze o tym wiesz że na maluchach łatwiej sie robi czy to turniej czy iglice.. szkoda ze również nie wspomnisz że negocjacje dla tych maluchów są śmiesznie tanie a że są w Twoim bractwie to im surke też podeślecie w razie potrzeby na negocjacje :) to są właśnie te małe suptelne różnice że ktoś coś zrobie a kto inny nie
Akurat myślałam o maluszku naszym na s3, który od kilku tygodni pięknie robi całą Iglicę wojskiem ;) Pozdrawiam @Tehanu
Poradniczek Chrisa miał dotyczyć porad wojskowych, więc w ogóle nie brałam pod uwagę negocjacji ani w tym poście, ani w poprzednich.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Szkoda że nie wspomnisz a dobrze o tym wiesz że na maluchach łatwiej sie robi czy to turniej czy iglice.. szkoda ze również nie wspomnisz że negocjacje dla tych maluchów są śmiesznie tanie a że są w Twoim bractwie to im surke też podeślecie w razie potrzeby na negocjacje :) to są właśnie te małe suptelne różnice że ktoś coś zrobie a kto inny nie
czy ja zapytałem wprost jak jest różnica apka czy przegladarka ?
 

Lanariko

Szef kuchni
za długo było spokojnie :D
mały offtopik się chyba tu zrobił
ciekawe ile razy trzeba tu jeszcze będzie tu pisać ze w tych miastach wszystko jest połaczone...
owszem nakarmiony feniks pomaga, tak samo jak zbrojmistrz czy usprawnienia z akademii, ALE:
1. bez wojska wiele nie zawalczysz żebyś nie wiem ile miał feniksów - odpowiednio dobrana ilość zbrojowni do częstości logowania to podstawa - tak by produkcja wojska trwała non stop - jeśli masz jakieś marne resztki oddziałów, bo logujesz się raz dziennie, a twoje szkolenie trwa np 3 godziny, to żebyś na rzęsach chodził - nic nie zwojujesz
2. rozwój cudów - taaaak, wiem im wyższe cuda tym trudniejsze walki - ale na serio? opanujcie się troche - z której strony by na to nie patrząc i tak bardziej w mieście pomagają niż przeszkadzają - tylko trzeba POMYŚLEĆ i WYBRAĆ te które najlepiej pasują do naszego stylu gry
3. przed kliknięciem walcz pomyśl troche jakie jednostki wystawić - nie zawsze ten najprostszy wybór jest słuszny - nawet grając z automatu weź pod uwagę ze warunki na mapie mogą nie być idealne czasem wystawienie jednostek nie najmocniejszych, w stosunku do przeciwnika, da dobre rezultaty niosąc mniejsze ryzyko.
4. przestań jęczeć ze nie masz wzmocnień wojska i przez to nie masz jak robić turniejów czy iglicy - wzmocnienia wojska dostaje się właśnie w iglicy, lub robi w AM z materiałów zdobytych.... tak, w iglicy.
no i 5 -kto robi iglice tydzień??? ilość przyspieszajek jakie dostajesz w trakcie trwania jednej iglicy znacznie przewyższa ilość potrzebnych do jej jednorazowego przejścia. TYLKO żeby przejść iglice od razu trzeba mieć wystarczająco dużo wojska i ewentualnie troche surki na negocjacje (jeśli ktoś tam chce negocjować). A żeby mieć te wojsko i surke trzeba je produkować cały tydzień, regularnie, i z głową (patrz punkt 1)
 

Lanariko

Szef kuchni
@Lanariko mozesz mieć ile nie wiem woja ale bez wzmocnień są one goowno warte ;)
eee nieprawda - iglice i turniej robię w systemie dwutygodniowym. Ostatnio z powodu eventu zagapiłam się i nie zrobiłam iglicy (mamy limit w bractwie wiec robić musze) wspomagacze się skończyły a ja na szybko wojem machnęłam dwa pietra w ostatniej chwili i z wrażenia ze nie zdążę zamiast feniksa ognia nakarmiłam błękitnego (stały obok siebie i zwyczajnie nie tego kliknęłam) o_O
owszem straty w wojsku były znacznie większe niż gdybym robiła to przy feniksie ognia i wspomagaczach, ale jakoś nie zrujnowały mi doszczętnie armii i dwa piętra zrobiłam - wszystko walkami w automacie,
 
Do góry