• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody Bractw z niespodzianką!

DeletedUser174

Guest
jak rozumiem te emocje to przez przygody? nie tylko na mnie źle działaja? Na szczeście chorobę pt przygody mamy już opanowaną... teraz jeszcze tylko mamy mała kwarantanne, ale coś czuję że po 22 to u nas w bractwie będzie ruch jak na dworcu żeby chociaż na kilka godzin się od tych przygód uwolnić... nie wiem czemu mam takiego czuja

(...)

i tak. Potwierdzam. Nie postawiłam wzmocnień. Ale przyzwoitość nakazywała się o to upomnieć. Jest coś takiego jak lojalność czy solidarność... albo po prostu zwykłe koleżeństwo... a że nie kazdy to rozumie... cóż life is brutal ale full of zasadzkas

(..)

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
(..)

Ja nie stawiałam wzmocnień, ale teraz trochę żałuję, darmowe :coin::supply:

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Ciekawe, że bractwa najgłośniej wołające o rekompensatę w wątku przygodowym w samej przygodzie mają 60 miejsce na Arendyllu, gdzie na Felyndralu dwa bractwa wybitnie nie-przygodowe są na pierwszych dwóch.
 

DeletedUser174

Guest
(...)

czy już wspominałam ze nie lubię przygód?
możecie mnie ukamienować ale nie będę płakać jak ich kilka miechów znowu nie będzie

i jako ze tylko krowa nie zmienia zdania to przyznaję ze do jednego. Byłam w błędzie. Sama dziamałam ze nagrody w przygodach powinny być warte wysiłku. Zmieniam zdanie. Denne nagrody za przygody powodują ze tylko przygodowcy się nimi cieszą. I mają prawdziwy z tego fan. I nikt taki jak ja im tej radości nie psuje. I to by było doskonałe rozwiązanie.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2723

Guest
Ja powiem, że nowy interfejs się sprawdza! THX :)
Jedna uwaga - jak bractwo wchodzi w wir to należałoby wyłączać zbędne odznaki bo wprowadzają zamęt przy zbieraniu wyśwetlając komplet np. monet zebranych mimochodem w trakcie zbierania innej produkcji.
Chciałbym tez zgłosić BŁĄD przy ustawianiu większej liczby warsztatów z Apki. Często post factum okazuje się że realnie system ustawił tylko część warsztatów a reszta stoi bez ustawionej produkcji!!!

Update:
Przydałaby się też jedna modyfikacja interfejsu.
Zbiera się na oślep ciągle sprawdzając ile już jest zebrane!
Po otwarciu menu odznak , wybraniu nas interesującej obecnie i zamknięciu menu ta jedna wraz z liczbą zebranych powinna zostać wyświetlana (ew. wraz z przyciskiem zbierz)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja powiem, że nowy interfejs się sprawdza! THX :)
Jestem tego samego zdania - swietna zmiana :D
jak bractwo wchodzi w wir to należałoby wyłączać zbędne odznaki bo wprowadzają zamęt przy zbieraniu wyśwetlając komplet np. monet zebranych mimochodem w trakcie zbierania innej produkcji.
Jeszcze bardziej przydalaby sie opcja calkowitego wylaczenia zbioru odznak.
Na wszystkich 3 swiatach skonczylismy Przygody w 2 dni przechodzac wszystkie
3 mapy i zbierajac nagrody i wszedzie uznalismy, ze na tym nasz udzial w PB
sie zakonczyl. Tyle, ze w trakcie normalnej gdy co chwila zbieraja sie jakies
odznaki. W poprzednich edycjach mozna bylo ustawic oba okienka zadan na
jakims "niewykonalnym" zadaniu i problem byl z glowy, z obecnym systemem
tak sie juz nie da. To przeszkadza i irytuje, no ale nie mozna miec wszystkiego ;)
Byc moze zglosze to jako pomysl w odpowiednim dziale.
 

DeletedUser2723

Guest
I powtórzyłbym wielokrotnie podnoszony temat...
Czy nie można zrobić tablicy w której sumarycznie wyświetlałby się stan magazynowy bractwa??
I tak trzeba by dalej uzgadniać kto co dalej ma produkować, każdy musiałby włożyć swoje itd, PB zmusza do współpracy, ale wszelkie tabele kuleją bo ktoś wpisuje z opóźnieniem ktoś nie wpisuje wcale bo ma inny system operacyjny albo nie ma jakiejś aplikacji i nie może se dostać etc ...
Ludzie po PB se frustrują że narobili czegoś co zostało i nie mieli gdzie wrzucić etc.
A planowanie w wirze gdy co chwila coś się wrzuca prosto z produkcji i nikt nie pamięta już co i ile wyprodukował to wróżenie z fusów...
PB polegać powinna na PLANOWANIU a nie wróżeniu z fusów, zgadywaniu etc ...
Elvenar to gra, przychodzimy se bawić ale mamy też swoje życie, nie podporządkujemy reala grze, więc nie wymagajmy aby każdy przez tydzień siedział i pilnował tabelki, bo to .. hmmm. niemądre ...
Wystarczy ze wrzuca i produkuje to co ustalone...
 

zdziwiony1

Wędrowiec
źle nie jest...
a jakie są szanse na dołożenie w przygodach, bądź gdzie indziej, możliwości
ewolucji Stonehenge ???
 

Koval92

Kapłan
źle nie jest...
a jakie są szanse na dołożenie w przygodach, bądź gdzie indziej, możliwości
ewolucji Stonehenge ???
Na mediach społecznościowych pisali mi, że na pewno artefakty będą się pojawiać co jakiś czas, w tym Stonehenge, a Feniksy-budynki znów powrócą, więc jak ktoś chce mieć drugiego ognistego to cierpliwość i będzie kiedyś.

Czemu przygoda bractw trwa aż do 2 w nocy? Czy to trochę nie przesada? 22 max się powinny kończyć takie eventy, już i tak od 4 dni wiry są robione.
 

Koval92

Kapłan
Na Felyndralu zwyciężyło bractwo Sun and Star (moje :D ) z wynikiem 39100 prowadząc bezsprzecznie od połowy 3 mapy do końca (2450 pkt przewagi nad drugim).

Czary mary zadziały się o miejsca 2-3....

Mające na 2h przed metą 1000 pkt przewagi bractwo Przyjaciele zostało ostatecznie wyprzedzone o 1950 pkt przez zwycięzców poprzedniej przygody, bractwo Khalasar (które na 2h przed było na 11 miejscu) i ostatecznie wylądowało na 5 miejscu.

Pełne top 10 Felyndralu:

#1 Sun and Star - 39100 pkt
#2 Khalasar - 36550 pkt
#3 Plemię Wody - 35300 pkt
#4 Celebryci - 34850 pkt
#5 Przyjaciele - 34700 pkt
#6 Amatorzy - 32600 pkt
#7 Tygrysy Elvenaru - 32300 pkt
#8 Eagle - 31950 pkt
#9 Niezwyciężeni - 30850 pkt
#10 Divertimento - 30800 pkt
(#11 Oświeceni - 29900 pkt)

Sun and Star wygrało swoją trzecią w historii przygodę bractw, bijąc wynik poprzedniego zwycięzcy o 1900 pkt.
Przygoda była o wiele bardziej zacięta niż poprzednia, wynik trzeciego miejsca z poprzedniej przygody teraz był wynikiem 11 miejsca, 10 bractw przebiło granicę 30k pkt.

W imieniu bractwa Sun and Star gratulujemy wszystkim świetnych wyników a Khalasarowi gratulujemy piorunującego i niesamowicie zaplanowanego finiszu.
 

DeletedUser174

Guest
źle nie jest...
a jakie są szanse na dołożenie w przygodach, bądź gdzie indziej, możliwości
ewolucji Stonehenge ???

o nie!!!! tylko nie w przygodach :eek::eek::eek:
są jeszcze wyzwania ;) a dawno wyzwań nie było ^^ a wyzwania to chyba kazdy lubi... a przygód to zdecydowana większość nie lubi :D

dlatego może nie w przygodach ;)

chociaż z tym nowym panelem przygody naprawdę nie były az takie straszne. Te przewijanie zadań to była droga przez mękę. Ale nawet z tym panelem to nie planujemy bić sie o ranking :p
 

Proqrator

Rozbójnik
Niestety z bractwem posiadajacym konta/farmy do odznak ciezko nawiazac walke. Mimo wszystko gratulacje Sun and Star i reszta czolowki i dzieki za walke do konca.
 

DeletedUser174

Guest
No nie wiem, u mnie zajmie to jeszcze pewnie jedna-dwie edycje, zanim pozbede
sie traumy z edycji poprzednich (chodzi oczywiscie o przewijanie zadan) ;)

tylko 1-2? podziwiam :) mnie na samo hasło przygoda robi się niedobrze

a pomyślec że nasze Top Łany z s1 wyciukały ponad 46k... co i tak jest mizerne przy rekordzie Mgły klikanej w starym systemie przewijalnych zadań!!!! Nie, to nie moja bajka...
 
Do góry