• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozwiązanie problemu nieaktywnych graczy

Czy chcesz takich zmian, a jeśli tak to która opcja najbardziej Tobie odpowiada?


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
"Nowa miejscówka" mnie nie przekonuje. Masz super sąsiadów, lecisz na urlop, wracasz i trafiasz do sąsiedztwa z 3 domami na krzyż... Nieeee:eek::eek::eek:

Życie:)
Sam nie wiem jak długo pogram.Gram od piątku i powoli zaczyna mi się nudzić ,więc jak zrezygnuje dlaczego ktoś nie ma skorzystać z mojego miejsca...
 

DeletedUser13

Guest
To tylko ładnie brzmi w tym wypadku, gdy Ty chcesz zrezygnować. Gorzej jak ktoś będzie chciał na urlopek wyskoczyć...:cool:
 

DeletedUser

Guest
I do takich przypadków przydała by się opcja urlopów czy zastepstwa
 

DeletedUser

Guest
Ja bym proponował zmienić po prostu opcje kasowania kont:
Załóżmy, że dana osoba jest aktywna tydzień - każdą aktywność liczymy jako 1 wejście na konto na 48h.
Jeśli przestanie taka osoba grać po tygodniu, to jeśli nie wejdzie chociaż raz na konto w ciągu następnego tygodnia to konto jest kasowane.
Jeśli ktoś jest aktywny miesiąc to po miesiącu nieaktywności usuwa się konto.
Jeśli dana osoba gra 3 miesiące to:
-konto jest usuwane z gry po miesiącu nieaktywności,
-dane odnośnie miasta zostają przeniesione do schowka,
-przepada wszystko odnośnie zdobytych terenów - relikty itd.
Jeśli taka osoba wróci do gry po tym czasie to będzie przydzielona na losowym terenie.
Ekspansja nie przepada, ale nie będzie możliwe ponowne zdobycie nowej, dopóki nie zdobędziemy wymaganych terenów.

To taka mała propozycja z mojej strony:)
 

DeletedUser37

Guest
Apropos
opcja urlopów czy zastepstwa

W 0.19 (na becie) dodadzą takie coś, co mnie osobiście bardzo cieszy:
Players who have reached the third segment of the research tree, will not be deleted due to inactivity from now on. We will be closely monitoring what effect(s) this has on the game.
Po naszemu mniej więcej tak: Od teraz, gracz który osiągnął/dotarł do 3 segmentu/epoki/ery w drzewku technologicznym, jego miasto/konto nie zostanie usunięte z powodu nieaktywności. Będziemy się przyglądać/sprawdzać jaki wpływ ma to na grę.

Więcej o aktualizacji 0.19 tutaj (po angielsku)
 

DeletedUser13

Guest
Tylko się tak wydaje. 2 czerwca gra ruszyła na PL. Masz dziś 25 i jest już pełno Graczy w 3 "erze". A to niespełna miesiąc. Więc "aktywny" Gracz to też wielkie słowa, ale DA SIĘ ;)
 

DeletedUser14

Guest
Da da, jednak chwilkę trzeba poświęcić, gdyby za pewną sumę Diamentów nie kasowało kont... :confused:
 

DeletedUser9

Guest
Tak jak mowie, jesli gracz jest aktywny, zamierza GRAĆ a nie po 17dniach odejść, to tą 3 ere osiągnie spokojnie, wiec nie ma co panikować :)
 

DeletedUser

Guest
Jak jak mój gust ,paląca sprawą są gracze 1-2 dniowi, którzy założyli konta i sobie odpuścili . Każdy z nas ma ich kilku,kilkunastu po sąsiedzku.
Jakby zlikwidować ich z mapy,następni mogą wskoczyć na ich miejsce:)
 

DeletedUser13

Guest
Dokładnie, niektórzy zaglądają z ciekawości, nie pasuje do widzenia, dlatego po założeniu konta mogłoby być konieczne pierwsze zalogowanie min. po 3 dniach.
 

DeletedUser

Guest
To jest dobra myśl - czas skasowania miasta zależny od poziomu rozwoju tego miasta - im mniej w tym mieście zrobiłeś tym szybciej można skasować
 

DeletedUser14

Guest
Ciekawe, jednak nie wszyscy mają aż tyle czasu na grę, więc jak ktoś chce grać, a nie ma za dużo czasu to ciągle mu konto będą kasować?
 

DeletedUser13

Guest
"Aż tyle czasu" znaczy ile? Bo tutaj to by jasno trzeba było określić i zapodać w regulamin, żeby potem nie było płaczu:/
 

DeletedUser9

Guest
Ale myśle, że nie mowa tu o czasie jaki sie poswieca na gre, mi wystarczy zalogowac sie raz dziennie - czy to czyni mnie nieaktywnym i mozliwym do kasacji? Nie sądze.
Jeżeli gracz loguje sie, i faktycznie uzna ze to ciekawa gra i chce tu spedzic troche czasu, wtedy przykładowy miesiac "aktywnosci" to nie problem dla niego, kasacja odbywa sie po miesiacu, wiec niech 1 miesiac bedzie tym okresem "proby", jesli po miesiacu gracz prawie nie ruszy do przodu tzn ze jest nieaktywny i mozliwy do kasacji. Wydaje mi sie ze coś w tym stylu byloby odpowiednie, no bo bez sensu aby był jasno narzucony wymog "az tyle czasu" gdzie kazdy mu tygodniowo X godzin grac zeby byc bezpiecznym....przynajmniej tak odebralem "sugestie" z powyzszych postow.
 

DeletedUser14

Guest
Aż tyle czasu, czyli nie mogą codziennie wchodzić na komputer albo tylko na kilka minut ;)
 

DeletedUser9

Guest
No właśnie, dlatego mówie o tej np miesięcznej granicy, bo jedni pracują inni sie ucza a inni nic nie robia i siedza 24/h. Wiec skala kto ile minut gra aby byc bezpiecznym jest conajmniej bez sensu ;)
 

DeletedUser14

Guest
Epokowa albo miesięczna, chociaż ta 3 epoka jakoś tak nie zbliża się do mnie w zawrotnym tempie, a gram dość aktywnie, więc raczej skłaniałbym się ku tej miesięcznej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry