• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Elelkal

  1. Pytanie do gry

    Możliwość pozyskania orków pojawi się dopiero w VIII rozdziale, gdzie głównym ich źródłem będzie produkcja w Zbrojowni (ale trzeba ją najpierw rozbudować na 20lvl).
  2. Iglica - wskaźnik Sekretnej Skrzyni nie przekierowuje do jej faktycznego położenia

    W przypadku niezebrania nagrody ze skrzynki po rozwiązanym konflikcie a także w przypadku skrzynek pojawiających się na obrzeżach Iglicy, nagrody z nich przepadają po zamknięciu Iglicy.
  3. Ekspansje miasta czy Magiczne Rezydencje?

    W Twoim przypadku tylko magiczne rezydencje. Biorąc pod uwagę, że masz sporo zwykłych, to po wymianie zyskasz sporo wolnego miejsca i dodatkowe ekspansje nie będą potrzebne. A skoro teraz można kupić taniej, to po co później dopłacać. A ekspansję zawsze możesz dokupić, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  4. Problem z uczonymi sadzonkami

    Nie tylko Ty, ale to jest całkiem "normalne". Trzeba wziąć po uwagę, to że rynek wzniesionych to raptem kilkudziesięciu graczy, w samej epoce będzie kilkuset ale część z nich już nie będzie zainteresowana handlem bo skończy epokę. Już teraz niektórzy skończyli rozbudowy i sporadycznie pohandlują...
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Z tego co się orientuję, to jedyną receptą za relikty jest karma, a póki co nic nie wskazuje, żeby ta zmiana się pojawiła. Ciągle się pojawiają recepty tylko za relikty T3 i fragmenty.
  6. (bug wizualny) Bonus Simii Sapiens do produkcji jednostek nie działa.

    Właśnie sprawdziłem u siebie i wychodzi, że to tylko błąd wizualny. Wystarczy porównać ilość posiadanych jednostek przed zbiorem i po, bonus z simii jest wliczony.
  7. Rozbudowa ratusza a trudnośći walk w prowincjach

    Witaj, rozbudowa ratusza nie ma żadnego wpływu na walki w prowincjach ani ich trudność.
  8. Powracająca ikonka wojska

    Wersja gry : v1.128.2-(2c10e36) - html5 (2021-04-29 14:06) Świat gry: Wszystkie Przeglądarka + wersja: Chrome 90 Wersja Flash Playera: System operacyjny: Windows 7 Rozdzielczość ekranu: Nazwa konta: Elelkal Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 5/5 Opis sytuacji: Otóż, od kilku miesięcy...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    To waluta wydarzenia (eventowa), którą można "zbierać" wokół miasta.
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Mam mieszane uczucia bo z jednej strony cieszy fakt wejścia nowej rasy ale z drugiej, po raz pierwszy zaliczamy wpadkę z wejściem nowej rasy. Kiedyś sobie sprawdzałem zależności pomiędzy odstępem kolejnych rozdziałów a także ich pojawianiem się na live i betą i można było wysnuć pewne...
  11. Zbior odznak

    Automatyczne zbieranie odznak nie przejdzie. I tak IG sporo ułatwiło przygody zwłaszcza w kwestii ich zbierania, tj. usunięcie "listy rotacyjnej".
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ktoś może spotkał się z listą zadań z 18 rozdziału (w dowolnym języku) ?
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Dokładnie tak, o kolejności decyduje ilość kultury na kratkę a nie ogólna ilość kultury czy wielkość budynku. EDIT: Właśnie sprawdziłem i jednak liczy się ogólna ilość kultury, tj. w pierwszej kolejności są klikane te z najwyższą. (chyba coś mi się pomyliło z FoE)
  14. Gorące Źródła Młodości

    Tak, działa na zwykłe i magiczne.
Do góry