• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa MiroXXL

  1. MiroXXL

    Czarne Owce

    I gratulacja dla Mazioja !!!
  2. MiroXXL

    Naprawione Nie można wejść w antyczne cuda

    Ogarnijcie się technicy z Inno cofnijcie tą akatualizację lub róbcie szybko łatę ...
  3. MiroXXL

    Naprawione Gracze do naprawy III

    Felyndral: cygan1969
  4. MiroXXL

    Zgłoszone Zadania Cyklu Sugerowanego czyli Festyn promocji ceny Towarów [+]

    Kupiec obecnie to porażka, i te zadania tego nie zmienią. W mojej ocenie oczywiście. Jedna z najgorszych, nieprzemyślanych zmian w strukturze gry, to zmiana zasad w kupcu. Niby to ma skłonić do aktywnej wymiany towarów... Spłaszcza fabułę gry w jedynie słusznym kierunku. A mnie skłania do...
  5. MiroXXL

    Atrakcyjność cudów i nie tylko ..

    Myślę, że należy zmienić cuda aby aby były faktycznie opłacalne i atrakcyjne. Np. wróżkowy cud wieża dobrobytu jest słaba różnice pomiędzy poziomami są minimalne, w wydłużeniu zaklęcia i ilości wytworzonych narzędzi ... bardziej opłacalne są dwa warsztaty lev. 1 i zadanie ze doskonałymi...
  6. MiroXXL

    Zgłoszone Ulubieni sąsiedzi [16-10-PL]

    Nie głupie popieram.
  7. MiroXXL

    Ważne Antyczne cuda - dyskusja

    Kalart tu jest wątek z cudami i runami, w Wikipedii jest ok. Pewnie błąd w wyliczeniach, najpewniej w dodawani 1 do 5 , przelicz jeszcze raz. Ja to liczę tak, jak mamy cud na czwartym poziomie to aby rozbudować go an piaty wystarczą same PW a jak mamy cud na piątym aby rozbudować go na poziom...
  8. MiroXXL

    Opłacalność manufaktur | Degradacja

    Kalart sorka ale chyba się znowu pomyliłeś nie trafiłeś w topik z tymi runami ... przelicz jeszcze raz ... :-)
  9. MiroXXL

    Warsztaty - ile macie?

    Ja mam 6 warsztatów rozwiniętych na maksa tj. lev. 21 a rozpoczynałem z 12 na maksie tj. lev. 15, oraz 6-8 "ruchomych" warsztatów lev. 1 do zadań - które usuwam, przestawiam w razie potrzeby przebudowy itp. w mojej ocenie nie potrzeba więcej niż 6 - 8 warsztatów maksymalnie dużych, szkoda...
  10. MiroXXL

    Opłacalność manufaktur | Degradacja

    Kalart ja już wszystko powiedziałem, może nawet parę słów za dużo i już więcej nie chce mi się z Tobą gadać. Nie ma co dalej bić piany, ponieważ to co najwyżej ze śmiesznego stanie się strasznie śmieszne. Chyba, że masz możliwości zmiany tytułu topiku np. na "Dom wariatów" Myślę, że niektórzy i...
  11. MiroXXL

    Opłacalność manufaktur | Degradacja

    Tak, Kalart śmiem stwierdzić, że może wiesz co to są homonimy ale nie mas pojęcia o kulturze dyskusji ... Więc dla odmiany zapytam czy wiesz co to jest retoryka rozumiana jako dział logiki? W jakimkolwiek sporze zbyt często atakujesz nie tylko argumenty ale osoby. Moje wypowiedzi nie zawierają...
  12. MiroXXL

    Opłacalność manufaktur | Degradacja

    Kalart jak już pisałem fajnie, że zwróciłeś uwagę na pewien, być może pozorny, brak logiki w zależności pomiędzy poziomem manufaktury a ilością wytwarzanego towaru ale sorka ale z Twojej kolejnej wypowiedzi wynika, iż oprócz tego, że obce jest Ci pojęcie "kultury dyskusji" to strasznie się...
  13. MiroXXL

    Ważne Antyczne cuda - dyskusja

    Niestety nie każdy cud jest opłacalny ponieważ zajmuje sporo miejsca a rozwinięcie go do poziomu zrównującego go pod względem punktów rankingu np. górskich hal z manufakturą zajmuje nieproporcjonalnie dużo czasu, punktów wiedzy, run. odłamków run itp. No chyba, że ktoś z założenia planuje w ta...
  14. MiroXXL

    Zmiana rasy gościnnej - budynki

    Małe niezrozumienie ! :-) Kalartowi chodzi o to, że jak napchasz portal krasnoludów granitem i miedzią pod sufit, to nawet jak usuniesz portal nadal będziesz mogła wykorzystywać surowce do budowy bardzo efektywnych dróg krasnoludzkich dróg ... :-)
  15. MiroXXL

    Opłacalność manufaktur | Degradacja

    Spoiler mają u mnie na dzielni niektórzy chłopcy na BMW :-) Jak częstotliwość produkcji nie ma nic wspólnego z opłacalnością to soryy ... proszę tylko zrozumieć różnice między postępem liniowym i geometrycznym ... Punkty rankingu mają wiele wspólnego z opłacalnością budynków ponieważ w tej grze...
Do góry