• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Święcie Majowym.

DeletedUser3983

Guest
Też postawię to drzewko dla platyny i tych 3pw dziennie,jak pisał Chris trzeba je doceniać zwłaszcza że antycznej wiedzy już nie ma w nagrodach głównych.
 

Koval92

Kapłan
Ja rowniez raczej je postawie (w miescie glownym). ale w sumie tylko dla pw. Trzy pw dziennie to wydaje sie niewiele, ale ziarnko do ziarnka... Od czasu Syrenek nauczylem sie cenic wszystkie te niewygasajace budynki 4x4. Jak sie podliczy zyski ze wszystkich, to wychodza z tego naprawde pokazne ilosci pw na dobe.

No właśnie ja też to postawie dla samych pw. Poza tym platyna mi nie szkodzi, ilość nie powala ale zawsze cos.

Dzięki za odpowiedzi
 

Koval92

Kapłan
W jakie dni losujecie? Bo patrzę na te nagrody i po raz pierwszy nie ma absolutnie nic ciekawego...
Jednostki x25?
 

Nusion

Kapłan
Ja również polosuję Smocze Matki, ale też wyjątkowo tą zagrodę z niebieskim drzewkiem dzień przed matkami. Ma najwięcej kultury na na kratkę, a ja pierwszy raz od lat mam jakoś dziwnie mało kultury w mieście, więc ze 2-3 wezmę na wszelki wypadek.
 

DeletedUser3983

Guest
Ten budynek nasionami ostatniego dnia eventu 4*4 ma swoje zalety zajmuje mniej miejsca niż 2 kupce festiwalowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Jest jeden problem. Jak już będzie ten Market, to tyle ziarna nie będzie już potrzebne. Przy w miarę aktywnej grze deficyty ziaren występują raczej skokowo i tylko wtedy podpieram się słabszymi budynkami. W tym wypadku słabsze oznacza eventowe.

Strzelałem jednak w jednostki.
 

DeletedUser4737

Guest
Witam wszystkich, gram około 2 miesięcy w Elvenar i chcę przestrzec, żeby nie ulepszać tego drzewa powyżej poziomu 7, niestety skuszony rosnącymi nagrodami straciłem wszystko, tzn. fragmenty run, drzewo nadaje się do usunięcia, będę pisać do supportu ale nie wiem czy coś to zmieni, po prostu zawiodłem się na tym evencie... Po co mi 10 lvl drzewa jak nie daje nic prócz narzędzi i złota i 3 pkt wiedzy której mam pod dostatkiem, bo nie mam surowców! A runy są na wagę złota przynajmniej dla mnie.

//EDIT wysłałem zgłoszenie, albo wóz albo przewóz, ale jak znam życie nic nie da się zrobić i trzeba będzie skasować konto, bo zbyt wiele niedomówień jest tutaj! (zgłoszenie 2020-05-27 22:24:00 Drzewo Majowe BUG na ulepszenia!)
 

Załączniki

  • Screenshot_17.jpg
    Screenshot_17.jpg
    44,3 KB · Wyświetlenia: 29
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@pulchny :)
ale na co wysłałeś zgłoszenie? Że otrzymałeś zaplanowany w grze budynek? Przecież już na starcie (nie mówiąc o tym, że i wcześniej z forum można się było tego dowiedzieć) było wiadomym o co grasz, więc... chyba musisz nam tu wszystkim wyjaśnić o co Ci tak właściwie chodzi

Witam wszystkich, gram około 2 miesięcy w Elvenar i chcę przestrzec, ż
nie loguj się. Tu jest proste rozwiązanie problemu

żeby nie ulepszać tego drzewa powyżej poziomu 7,

przecież nie ma obowiązku
a/ robienia eventu
b/ stawiania drzewka
c/ ewolucji na max poziom
(wszystkie odpowiedzi są prawidłowe)

niestety skuszony rosnącymi nagrodami

jaki nagrodami??? reliktami???

straciłem wszystko, tzn. fragmenty run,

yyy... jak tego dokonałeś??? w evencie nie da się nic stracić... no chyba, ze troch surki na konflikty, ale te i tak trzeba odklikać choćby na obowiązkowe prowincje do drzewka

drzewo nadaje się do usunięcia,

jak kazdy budynek w grze, który stracił swoja ważność... pytanie po co go stawiałeś skoro Ci nie jest potrzebny twoim zdaniem

będę pisać do supportu ale nie wiem czy coś to zmieni,

nie, to nic nie zmieni. To Ty zrobiłes błąd, a nie gra, więc suport Ciebie nie naprawi

po prostu zawiodłem się na tym evencie... Po co mi 10 lvl drzewa jak nie daje nic prócz narzędzi i złota i 3 pkt wiedzy której mam pod dostatkiem, bo nie mam surowców! A runy są na wagę złota przynajmniej dla mnie.

jeżeli nie masz surowców to zamiast biadolić zastanów się co robisz źle. Osobiście widze kilka błędów, ale z poprawności politycznej nie będę rozwijać wątku

Akurat złoto i młotki na początkowych fazach gry sa bardzo potrzebne. Na iglicy idą ich tony. A pw też są akurat bardzo wartościowym dobrem w tej grze

lubisz sobie ponarzekać. Ja też. Ale pomiedzy psioczeniem, a skomleniem jest duża różnica.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
@kikimora
Straciłem runy, może dla ciebie to nic wielkiego, mam budynek z eventu, który tylko daje złoto i narzędzia, nic więcej. Support niestety nic tu nie może, więc na przyszłość będę wysyłać przed każdym ulepszeniem ticket z pytaniem o zmiany. Problem jest w tym, że jest napisane: "Dodatkowa produkcja" a nie że bonus ulega zmianie. Surowców, narzędzi i złota mam pełno, tak dla twojej wiadomości. Miałem 12 warsztatów, obecnie zmieniłem na manufaktury, bo z budynków eventowych mam narzędzia. Umiem sobie radzić, głupio zrobiłem, że ulepszyłem to drzewo na 8lvl :( Ale skąd mogłem wiedzieć, że słowo dodatkowa produkcja oznacza zmianę / zastąpienie ? Uczono mnie, że dodatkowo jeśli coś otrzymam to reszta jest bez zmian. Za kilka dni zburzę tą dekorację, mówi się trudno, wyciągnę wnioski, porażkę biorę na klatę. Dobrze, że dowiedziałem się też, że support nic nie może prócz odpowiedzi na pytanie i żąda oceny, a po za tym nie ma na co liczyć. Pozdrowionki.
 

Koval92

Kapłan
@kikimora
Straciłem runy, może dla ciebie to nic wielkiego, mam budynek z eventu, który tylko daje złoto i narzędzia, nic więcej. Support niestety nic tu nie może, więc na przyszłość będę wysyłać przed każdym ulepszeniem ticket z pytaniem o zmiany. Problem jest w tym, że jest napisane: "Dodatkowa produkcja" a nie że bonus ulega zmianie. Surowców, narzędzi i złota mam pełno, tak dla twojej wiadomości. Miałem 12 warsztatów, obecnie zmieniłem na manufaktury, bo z budynków eventowych mam narzędzia. Umiem sobie radzić, głupio zrobiłem, że ulepszyłem to drzewo na 8lvl :( Ale skąd mogłem wiedzieć, że słowo dodatkowa produkcja oznacza zmianę / zastąpienie ? Uczono mnie, że dodatkowo jeśli coś otrzymam to reszta jest bez zmian. Za kilka dni zburzę tą dekorację, mówi się trudno, wyciągnę wnioski, porażkę biorę na klatę. Dobrze, że dowiedziałem się też, że support nic nie może prócz odpowiedzi na pytanie i żąda oceny, a po za tym nie ma na co liczyć. Pozdrowionki.

Przykro mi, że się zawiodłeś tym. Ale to był tylko fragment runy. Całe runy zdobywasz z turniejów i fragmenty też, to jest główne źródło run.
Będziesz jeszcze mieć zatrzęsienie tych run, a PW nigdy nie ma dość, bo cuda pożerają tony. Rozważ nieusuwanie, jeżeli to darmowe PW.
 
Do góry