• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

visit0r

Paladyn
mam wrazenie ze aktualizacja zepsula podglad warsztatow, jestem przekonany ze wczesniej bylo widac co jest aktualnie produkowane po najechaniu kursorem, teraz widac ilosc produkowanych narzedzi ;>upload_2019-3-7_19-37-51.png
wczesniej nie bylo napisu ze sa to zaawansowane narzedzia w ilosci jakiejs tam ?
 

DeletedUser

Guest
@visit0r to jest normalne, dopiero po zakończeniu produkcji podaje co było zrobione. Ma to sens jak wartość produkcji jest zależna od bonusu kulturowego
 

DeletedUser2262

Guest
jarq napisał:
Drodzy Ludzie i Elfy,
Niestety [....] aktywacja nowych receptur do Tworzenia zostanie przełożona na poniedziałek 11 marca. [...]
Serdecznie dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.[...]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@jarq - z tego, co widzę to wersja 1.74 jest dostępna w App Store, podobnie jak wersja 1.74.0 w Google Play.
Jak rozumiem tłumaczenie się opóźnieniami w akceptacji wersji mobilnej było po prostu kolejnym kłamstwem ze strony G (potwierdzonym piątym związanym z renowacją) ?
Kolejna żenada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z tego co pisałeś to nazwałeś firmę czy pracowników oszustami - ja się powołuję na konkretne oficjalne komunikaty, zarzucając komuś kłamstwo - tu są 4 potwierdzone:
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/dyskusja-o-aktualizacji-1-74.3632/#post-43935
W komentarzu powyżej domniemuję, że podany w dniu dzisiejszym powód opóźnienia jest nieprawdziwy, ale chętnie przeczytałbym odpowiedź.

Nikt jej oczywiście nie udzieli, co mnie tylko utwierdza w tym przekonaniu.
Poza tym o usunięcie konta z forum prosiłem kilka miesięcy temu - zgadnij , jaka była reakcja.
Więc teraz mam serdecznie gdzieś w jakim tonie będę się zwracał do pracowników G i firmy jako takiej.
Mam ich dokładnie tam, gdzie oni mnie, a jak dostanę bana to raczej nie będę płakał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
[wycięto offtop]// Hajmdal

co do renowacji jakby nie weszła dobrze że jest. Mam tylko nadzieję że zamiast 5x relikty lub kolekcja zdeformowanych koników będą się jednak te recepty pojawiać ... i to częściej niż raz na rok :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
chodzi o wrazenie ze wczesniej byly podane obie informacje, i ilosc i rodzaj, jednak pewnosci nie mam
Jestem na 90% pewien, że były obie.
Co gorsza był też aktualny stan produkcji w budynkach z produkcją ciągłą - obecnie go nie ma i to jest znacznie większy problem - brakuje ci np. 3000 ziaren do badania i teraz zgadnij po pasku postępu ile masz wyprodukowanych właśnie u kupca.
 

visit0r

Paladyn
Jestem na 90% pewien, że były obie.
Co gorsza był też aktualny stan produkcji w budynkach z produkcją ciągłą - obecnie go nie ma i to jest znacznie większy problem - brakuje ci np. 3000 ziaren do badania i teraz zgadnij po pasku postępu ile masz wyprodukowanych właśnie u kupca.
wlasnie dlatego mam silne wrazenie ze jednak aktualizacja kilka spraw skopała
 

DeletedUser174

Guest
@radiradi opłaca sie zbierać częściej bo bonus zbiorów dochodzi... ale to pewnie wiesz :)

nie sprawdzałam tego, ale mam pomysła. Czy korzystając ze skrótu >T< nie da się "wejść" na rynek i sprawdzić poziom ziaren? Bo klikając kupca od razu zaliczamy zbiór... ale jak potrzebujemy +3 to jednak warto by było wiedzieć ^^
 

sqqs00

Wędrowiec
mam wrazenie ze aktualizacja zepsula podglad warsztatow, jestem przekonany ze wczesniej bylo widac co jest aktualnie produkowane po najechaniu kursorem, teraz widac ilosc produkowanych narzedzi ;>View attachment 714
wczesniej nie bylo napisu ze sa to zaawansowane narzedzia w ilosci jakiejs tam ?
Podobnie jest z rezydencjami - pokazuje max pojemnosc monet a nie ile wyprodukowano w danym czasie
 

DeletedUser

Guest
nie sprawdzałam tego, ale mam pomysła. Czy korzystając ze skrótu >T< nie da się "wejść" na rynek i sprawdzić poziom ziaren? Bo klikając kupca od razu zaliczamy zbiór... ale jak potrzebujemy +3 to jednak warto by było wiedzieć ^^
Kupiec to pojedynczy przypadek - akurat mi się nawinął, ale tip dobry - rzeczywiście to działało już wcześniej - wejście przez ikonę handlu albo skrót klawiszowy - w pierwszej zakładce widzimy ilość bez konieczności zebrania (ikonka z ręką się chyba żółta robi jak zbiór jest możliwy).

Problem niestety dotyczy też budynków z maną , granitu na krasnoludach, produkcji farm na niziołkach, minerałów na żywiołakach itd itp.

Zdarzało mi się , że musiałem poczekać na leśnych elfach np. 20 minut, żeby wierzby dociągnęły jeszcze te kilkaset many (bo inaczej 5 godz. czekania) brakującej do badania - teraz nie wiadomo ile zbierzesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
nie sprawdzałam tego, ale mam pomysła. Czy korzystając ze skrótu >T< nie da się "wejść" na rynek i sprawdzić poziom ziaren? Bo klikając kupca od razu zaliczamy zbiór... ale jak potrzebujemy +3 to jednak warto by było wiedzieć ^^
Właśnie sprawdziłam, da się :)
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Moi drodzy, posprzątałem wątek ze zbędnego offtopu i postów z wycieczkami osobistymi, które pomimo próśb @Urdur oraz @jarq ponownie tu się pojawiły.
Proszę o uszanowanie zasad panujących na tym forum, każdy kolejny taki post nagrodzę ostrzeżeniem.
 

DeletedUser

Guest
ok, racja :) no cóż ktoś zdziwiony nowymi "udogodnieniami" nieopisanymi w aktualizacji?
 

DeletedUser

Guest
Moi drodzy, posprzątałem wątek ze zbędnego offtopu i postów z wycieczkami osobistymi
Czy komentarz w którym tłumaczyłem, dlaczego zarzucam Wam kłamstwa związane z renowacją i opóźnieniem w obecnej aktualizacji jest offtopem czy wycieczką osobistą ?

To jeszcze raz podsumowując:

https://pl.forum.elvenar.com/index....ybranych-najstarszych-budynków-wydarzeń.3010/
Kłamstwo 1:
Jak wspomnieliśmy na początku, pracujemy nad systemem rozbudowy budynków wydarzeń: nowym Zaklęciem Renowacji, które pozwoli Wam ulepszyć Wasze budynki wydarzeń jak i Magiczne Rezydencje i Magiczne Warsztaty.
Nie pozwala ulepszyć.

Kłamstwo 2:
Zaklęcie to zastąpi Schematy, które możecie zdobyć obecnie w Turniejach i również będzie znajdowało się w nagrodach Turniejowych.
Nie zastąpiło schematów.

Kłamstwo 3:
Wszystkie Schematy zdobyte do tej pory zostaną zamienione na nowe zaklęcie, które posiada zarówno dotychczasowe właściwości schematu jak i nową opcję rozbudowy
Nie są zamienione.

Kłamstwo 4:
Aby wynagrodzić Wam spadek populacji i kultury w nadchodzącej aktualizacji, zaoferujemy wszystkim nowe zaklęcie za darmo, gdy tylko zostanie dodane do gry w jednej z przyszłych aktualizacji.
Zostało dodane do gry - nikt nic nie dostał.

https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/aktualizacja-1-74.3631/
Kłamstwo 5:
Niestety, zmuszeni jesteśmy poinformować Was, że aktywacja nowych receptur do Tworzenia zostanie przełożona na poniedziałek 11 marca. W związku z tym nie zobaczycie ich w grze aż do poniedziałkowego popołudnia czasu polskiego.

Powodem tego Jest zgranie w czasie z udostępnieniem nowej wersji aplikacji wszystkim graczom, gdyż nie chcielibyśmy, by wprowadzenie tej funkcji spowodowało jakiekolwiek problemy techniczne graczom korzystającym z aplikacji.
Ponieważ proces akceptacji ze strony sklepów mobilnych zajmuje dłużej, niż oczekiwaliśmy, nowa wersja aplikacji nie będzie jeszcze dostępna w momencie aktualizacji.
Na App Store i Google Play jest dostępna wersja 1.74.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Czy komentarz w którym tłumaczyłem, dlaczego zarzucam Wam kłamstwa związane z renowacją i opóźnieniem w obecnej aktualizacji jest offtopem czy wycieczką osobistą ?
Dzięki za zwrócenie uwagi, zapędziłem się przy zaznaczaniu kolejnych wiadomości. Mea culpa. Wiadomość przywróciłem.
 

DeletedUser

Guest
@radiradi z tym nr5 czyli wersją 1.74 uważaj po tym są jeszcze buildy, czyli 1.74.0-9082-bd2 256 może sie okazać że wprowadzenie zamiany do Tworzenia będzie uznawane jako build a nie podniesienie wersji (czyli nadal będzie 1.74)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem to każdy build (czy opisany jako wersja główna czy subwersja) wymaga zarówno w App Store jak i w Google Play przejścia całego procesu akceptacji (zdaje się, że można zmienić build w obrębie tej samej wersji jeszcze w trakcie procesu ale nie po zakończeniu - wtedy trzeba po prostu wydać nową wersję)
Jeżeli obecny był zgłoszony na obu platformach do akceptacji 5 marca, zaakceptowany i opublikowany wczoraj albo dzisiaj to o jakim opóźnieniu mówimy ?
Version history na App Store głosi :
1.74.0
Mar 5, 2019

UPGRADING EVENT BUILDINGS

The brand-new Royal Restoration Spell allows you to upgrade any summonable building you may have obtained from events or through Crafting. You may win it in Tournaments.

CRAFTING
New recipes have been added for Crafting: Royal Restoration Spells (from Blueprints and Combining Catalysts)
and Ancient Knowledge (from Broken Shards and Spell Fragments).
Pożyjemy zobaczymy , czy się pojawi np. 1.74.1 - jak nie będzie zmiany to pozostanę przy swoim wytłumaczeniu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A może to nie chodzi o akceptację ze strony strony sklepu tylko przyjęcie jej przez IG ? :) wisz szef ma urlop i nie ma kto nacisnąć czerwony guziczek

Bardziej serio, w takim razie nie mam pojęcia wyjaśni się w poniedziałek, mam nadzieję że cerbery nie skasują mojego posta z buildem wtedy będzie co porównać
 
Do góry