• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnich Syrenach

KociMord

Zwiadowca
A ja się zastanawiam po jasnego groma jest beta?
W teorii żeby wyłapywać błędy - tylko, że chyba się nikomu nie chce nic z tym robić - na becie było zgłaszane
start eventu - jest napisane 2 linie zadań - jest jedna - potwierdzili, powiedzieli ze błąd tekstowy - u nas stoi "2 linie zadań" ...
zadanie "zrób 4 x T1 x 1dzień" - na becie zgłoszone - nawet poprawione, bo się załapałem na poprawkę - u nas napisane - "zrób 4x" wymagane 7x ...
Wiem, jest późno i jestem marudny - ale czy nie mam racji?
 

DeletedUser4269

Guest
Widzę, że rozgorzała tu żywiołowa dyskusja nad losowością w grze. Mam wrażenie, że ta żywiołowość wynika z braku zrozumienia pomiędzy adwersarzami. Otóż drodzy przeciwnicy nadmiernej losowości musicie zrozumieć drugą stronę. To nie ich wina, że nie lubią planować i opracowywanie strategii ich nuży. Trzeba zrozumieć i przyjąć z otwartością w grze, także takie osoby, które swój sposób myślenia i ogólnie poziom intelektualny dopasowały do wieloletniego układania pasjansa. Teraz postanowiły zagrać w coś innego i mają do tego prawo. Także proszę o ostudzenie emocji i więcej serdeczności w stosunku do naszych "pasjansowych" kolegów.
 

Tajniakos

Paladyn
Od zawsze używałem wszelkich udogodnień w grze oraz podpowiedzi bardziej doświadczonych graczy tu na forum... Korzystałem z list oraz z podpowiedzi dotyczących nagród jakie się pokażą danego dnia.
Ta losowość mi się za nic nie podoba z takich względów jakie opisał @chris07070707 Wtedy nastawianie produkcji zmuszało do myślenia w taki sposób aby tak rozmieścić sobie produkcję aby wszystko pasowało. Teraz zabrano nam możliwość wyboru i musimy zdać się na "losowość".
Każdy ma prawo do swojego sposobu gry i do wyboru opcji z nią związanych teraz już zostało tylko czekanie i bezmyślne nastawianie wylosowanego zadania.
Bardzo nie podobają mi się osobiste wycieczki @SandDiuna oraz @Czarna Wdowa 69 aby przekonać innych do swoich racji... nie tędy droga. Dziwi mnie też hipokryzja zwolenników losowości, którzy tak namiętnie do tej pory używali list zadań iventowych. Mi ta losowość w zadaniach się nie podoba, czy się komuś to podoba czy nie. Ma prawo mi się nie podobać tak jak Wam ma prawo się podobać.
Tego negować nie będę ale @Czarna Wdowa 69 zarzucałaś w którymś poście że jest tu grupka osób("kółko wzajemnej adoracji"), która działa wspólnie odpisując na posty a sama posiłkujesz się tutaj swoim arcy z bractwa i wtedy jak on pisze to i Ty masz jak widzę wiele do powiedzenia?. Przyganiał kocioł garnkowi ;)
@kikimora miło jest widzieć Ciebie w pełni formy :D
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe, czy zwolennicy losowosci byliby zadowoleni gdyby np. w Przygodach jedno bractwo musialo
w skonczenie 3 etapow wlozyc 2x wiecej wysilku, niz inne. Raczej watpie, czy byliby zadowoleni z
urozmaicenia i z niespodzianki, gdyby ilosc i rodzaj odznak na dana mape byly dobierane losowo.
Albo idac jeszcze o krok dalej, gdyby dopiero po zamknieciu danej kropki bylo wiadomo, jakie
produkcje beda potrzebne na nastepna. Alez bylby fun i radocha z losowosci, juz to widze ;)
 

Capricorn

Wędrowiec
1/

wyrównywanie szans... boski argument
na głównym koncie mam ponad 2k korali bez większej napinki. Na mniejszym koncie nie mam nawet 500. Ładne wyrównywanie szans. (...) gdyby losowość zadań polegała tylko na tym, że jest określona liczba zadań i pytanie tylko w jakiej określonej kolejności się trafią to ok. Taka losowość jest do zaakceptowania. Trafiasz jedno głupie zadanie, ale wiesz ze ono "wypada" z puli i drugi raz go nie trafisz. Ale tu tego nie ma! Więc jedynym hamulcem w takim evencie jest determinacja do robienia zadań


Zgadzam się całkowicie. Tylko ja dzięki temu niby super systemowi mam 700 korali, bo trafiam na zadania długotrwałe, które mnie blokują. Gdzie mi do 2k. Nie jest to absolutnie zarzut do autorki cytowanego postu bo to ani jej wina ani osiągnięcie. Po prostu farciarzom losowość sprzyja a pechowcom nie bardzo :(. A co do równania szans. Założyłam sobie osadę na innej rasie. I jeżeli nowy ludek mam zdobyć 6 k zasobów (tyle samo co zaawansowany) to będzie wyzwanie :). Jak ma być sprawiedliwiej to niech raczej dostosują zadania do poziomu gracza. Wtedy oczywiście wartość zdobycznych bonusów też mogłaby być niższa.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Sport narodowy ma się widzę dobrze. Dalej polecam poczytać co to rng. Bo część cytuję moje wiadomości dalej nie wiedząc co to za mechanizm. A czy wszyscy muszą mieć równo wszystko? Czy wszędzie musi być tak samo? Co to socjalizm? Event przez swoją nieprzewidywalnosc jest trudniejszy i wymagający. Trzeba postawić dodatkowych manu i warsztatów. Nie masz miejsca? Bo to chyba to mistrzowskie planowanie coś nie działa. Rypnalem się jeden dzień bo wczoraj miałem kończyć żywioły. Skończę je dzisiaj i będę miał plac 5x6 ekspansji pod manufaktury i warsztaty. Ja sobie zaplanowlem i zadne 1d czy 2d mnie nie przeraża. To jak wkoncu jest z tym waszym mistrzowskim planowaniem? Że będzie event letni weirny od roku no moze od konca poprzedniego.
 
To jak wkoncu jest z tym waszym mistrzowskim planowaniem?
Przynajmniej moje planowanie ma sie doskonale, na tyle na ile jest to mozliwe z tym systemem zadan..
Z uporem maniaka nie chcesz zrozumiec jednej rzeczy.
Otoz skoncze ten event z iloscia waluty, jakiej nie mialem w zadnym innym evencie, nagrody dzienne tez
sa calkiem w porzadku. Sam wynik koncowy bedzie bardzo, ale to bardzo dobry. Tyle, ze losowosc i mnie,
i wielu innym psuje przyjemnosc z samego robienia eventu. A tak przy okazji, kto jak kto, ale Ty akurat
wychodzisz na potwornego hipokryte. Jesli dobrze pamietam (a pamiec mam raczej niezla), to wlasnie Ty
byles jednym z najwiekszych narzekaczy w trakcie ktoregos z poprzednich eventow, szanowny panie
"pozytywny". A teraz smiesz wraz ze swoja kolezanka uogolniac i podsumowywac innych graczy, jacy to
oni sa be, bo raz jeden (przynajmniej w moim przypadku, 9/10 zmian w grze odbieram pozytywnie) cos im
sie nie nie spodobalo. Czysta hipokryzja, szanowny Panie.
 

Tajniakos

Paladyn
Sport narodowy ma się widzę dobrze. Dalej polecam poczytać co to rng. Bo część cytuję moje wiadomości dalej nie wiedząc co to za mechanizm. A czy wszyscy muszą mieć równo wszystko? Czy wszędzie musi być tak samo? Co to socjalizm? Event przez swoją nieprzewidywalnosc jest trudniejszy i wymagający. Trzeba postawić dodatkowych manu i warsztatów. Nie masz miejsca? Bo to chyba to mistrzowskie planowanie coś nie działa. Rypnalem się jeden dzień bo wczoraj miałem kończyć żywioły. Skończę je dzisiaj i będę miał plac 5x6 ekspansji pod manufaktury i warsztaty. Ja sobie zaplanowlem i zadne 1d czy 2d mnie nie przeraża. To jak wkoncu jest z tym waszym mistrzowskim planowaniem? Że będzie event letni weirny od roku no moze od konca poprzedniego.
@SandDiuna z uporem "maniaka" starasz nam się udowodnić, że nie mamy pojęcia o RNG. Zaznaczam,że gramy w grę MMO a IG stara się doplatać do niej system genaretora liczb losowych. Nijak się to ma do losowości i do wyrówniania szans. Nie będę Ciebie do tego przekonywał bo jak widzę nie ma to najmniejszego sensu. Skoro nie widzisz różnicy pomiędzy planowaniem iventu a losowością zadań bo z tego co zauwazyłem jeśli ktoś od poczetku trafił na losowo wybrane łatwe zadania to tak ciągnie do końca iventu... jeżeli ktoś trafił na produkcje dobowe itd to jedzie na nich do końca iventu... Gdzie tu losowość?
 
Ostatnia edycja:
Więc w czym problem Chris? Skoro będziesz miał wszystkiego więcej. Wylosujesz wiecej studni/placówek to jest glowny cel tego eventu.
Nie. Gram dla przyjemnosci, a nie po to, by miec czegos wiecej. Glownym celem jest mile spedzenie
czasu przy grze, a nie zdobycie ilus tam studni. A losowosc zadan frustruje i mi te przyjemnosc psuje.
Teraz rozumiesz, w czym problem ?
 

Tajniakos

Paladyn
Pomijacie jedna rzecz zadania są losowe Ale nigdy się nie koncza więc teoretycznie możesz mieć 10k korali.
Teoretycznie to naszym przodkiem była małpa co nie oznacza że mam po drzewach latać ;) Trafisz 3 zadania ze zwiadem po 4 dni i masz po ivencie więc co w tym jest lepszego? :D Dopiero larum się zrobi jak na studnie i placówki korali nie uzbieracie a teraz wszystko Wam pasuje :) Pogadamy po ivencie. Przy tej losowości co jest teraz a załapuję się na najdłuższe produkcje jak do tej pory to 4K korali nie uzbieram więc nie za bardzo wiem o czym piszesz.
Boli Was ze będziecie musieli się bawić w evencie przez 25 dni? Czy co?
Jak zauważyłeś zadania nie maja końca i możesz robić je przez okrągłe 25 dni nawet jak ukończysz zadania podstawowe... Pytanie czy ukończysz? ;) Jeżeli nie ukończę co nigdy mi się nie zdarzyło to będę miał powody do zadowolenia? raczej nie ;)
 

Proqrator

Rozbójnik
Skoro i tak kazdy korzysta z listy zadan to ta losowość nie daje nic innego jak tylko chaos i zamieszanie zbedne. Wiec czym sie tak cieszyc? Dalej robisz jak robiles tylko moze Cie dodatkowo przyhamowac zwiad...
Produkcje nadal sie przygotowuje tylko w ciemno wiec nic sie nie zmienia tylko dochodzi irytacja tym ze albo siw zmarnuja albo przyblokuja Cie zwiadem..
 

DeletedUser174

Guest
Produkcje nadal sie przygotowuje tylko w ciemno wiec nic sie nie zmienia tylko dochodzi irytacja tym ze albo siw zmarnuja albo przyblokuja Cie zwiadem..
zmienia się
teraz musisz robić zadania z listą w reku wg zasady co mnie moze spotkać za chwile
produkcje przygotowywane w ciemno wymagają miejsca, a nie kazdy ten luksus posiada. Nie masz miejsca jesteś ugotowany na twardo
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ja mam jedną prośbę, już kiedyś to pisałem. Macie naprawdę dużo swobody na tym forum, ale proszę nie przesadzać i prowadzić rozmowę przynajmniej na jakimś minimalnym poziomie a nie z "osobistymi wycieczkami" i obrażaniem innych. Jeśli się do tego nie zastosujecie swobody może być znacznie mniej.
Z góry dziękuję za zastosowanie się do mojej prośby.
 
Jeszcze jedna mala podpowiedz co do wykorzystania turnieju do robienia zadan. To, ze mozna wykorzystac
turniej do zbierania reliktow, zaklec i do zadan na konflikty to wiadomo, ale mozna to jeszcze udoskonalic.

Majac np. zadanie na konflikty warto rozwiazywac po 3 konflikty na turniejowa prowincje bez zamykania jej.
Tzn. wystarczy pominac czwarta walke i przejsc do nastepnej prowincji, a tam postepowac tak samo az
do zaliczenia zadania. Zadania na konflikty, relikty i zaklecia lubia chodzic parami i trojkami, wiec
postepujac w ten sposob jesli chwile pozniej rzeczywiscie dostaniemy zadanie na relikty badz zaklecia,
bedzie mozna jeszcze raz wykorzystac te same prowincje. Wystarczy juz tylko 1 walka lub uczta, by
zamknac prowincje i zebrac zaklecia badz relikty. To calkiem niezly sposob na "oszczedzanie" prowincji.
 

Tajniakos

Paladyn
@PMprzemek jednak event bardziej mnie emocjonował wcześniej :) Miałem radochę z nastawiania odpowiednich produkcji :) Nawet jak się pomyliłem i nastawiłem przez nieuwagę mniej niż powinienem to nie denerwowało tak, jak teraz brak możliwości wyboru. Nawet puszczenie zwiadu można było jakoś zsynchronizować z nastawionymi produkcjami... teraz to loteriada ;)
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Jako, że pojawił się problem z przekroczeniem dopuszczalnej ilości znaków, moja LISTA ZADAŃ ląduje tutaj :) A w starym temacie zostawię tylko listę z gemsów.

Okazuje się, że lista zadań tym razem nie ma końca!
Udało mi się rozkminić system, więc zadania nie będą aż tak losowe, jak się na początku wydawało :D
Zadania podzielone są na *****Grupy w oparciu o ilość korali, które za nie dostaniemy.

Pierwsza grupa (30 korali) to 10 zadań, które u każdego będą takie same, bez losowości.
Drugiej grupy (36 korali) nie rozgryzłam do końca... ;) chyba po prostu jest jaka jest.
Wszystkie kolejne grupy natomiast są ułożone według jednego schematu.
Zadania w grupach podzielone są na dwie lub trzy identyczne tury (które rozdzieliłam ====)

Każde (lub prawie każde) z zadań ma dwie (lub czasem trzy) opcje (rozdzielone ///) i tylko tu losowość - nie wiadomo, która nam się trafi.
Mam nadzieję, że uda mi się skompletować wszystkie opcje, na razie trochę mi jeszcze brakuje

Nieocenioną pomocą w skleceniu tej zakręconej listy był mi kolega z bractwa na becie, który niestrudzenie podsyłał mi swoją wersję zadań. Wielkie dzięki MariusD :)

*****Grupa za 30 korali
1. Zdobądź 1000 monet
2. Zamieść 2 oferty handlowe
3. Przenieś 1 budynek
4. Wyprodukuj Trunki 3x (warsztat 5min)
5. Zdobądź 700 zasobów
6. Wyprodukuj Proste Narzędzia 5x (warsztat 15min)
7. Zdobądź małą ilość bonusowego surowca 1 grupy
8. Zdobądź sporą ilość monet
9. Zaakceptuj 1 ofertę handlową gracza lub hurtownika
10. Zdobądź LUB użyj 1 zaklęcie

*****Grupa za 36 korali
11. Wyprodukuj Trunki 5x (warsztat 5min)
12. Zainwestuj 10PW w cud LUB kup 5PW /// Ukończ prowincję
13. Wyszkol jednostki /// Wydaj 10PW
14. Zdobądź 1 Łączący Katalizator LUB 7 reliktów
15. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// 5x (bonus 1d) /// 4x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 4x (warsztat 9h)
16. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 9h) /// 3x (bonus 1d) /// 5x (bonus 9h)

*****Grupa za 42 korale
17. Zdobądź 6000 zasobów
18. Użyj 1x Karmy dla Zwierzaka LUB zaklęcia
19. Zdobądź 5 Mgieł Wizji /// Rozwiąż 3 konflikty na mapie LUB 15 w turnieju
20. Zdobądź 300 Fragmentów Zaklęć /// Zdobądź 3 zaklęcia
21. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 14 lub wyższego
22. Wyprodukuj Kosz Zakupów 4x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Chleb 6x (warsztat 1h)
23. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 5x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h)
==========
24. Zdobądź 6000 zasobów
25. Użyj 1x Karmy dla Zwierzaka LUB zaklęcia
26. Zdobądź 5 Mgieł Wizji /// Rozwiąż 3 konflikty na mapie LUB 15 w turnieju
27. Zdobądź 300 Fragmentów Zaklęć /// Zdobądź 3 zaklęcia
28. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 14 lub wyższego
29. Wyprodukuj Kosz Zakupów 4x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Chleb 6x (warsztat 1h)
30. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 5x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h)

*****Grupa za 48 korali
31. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
32. Zdobądź 400 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
33. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego /// Wydaj 15PW
34. Rozwiąż 4 konflikty na mapie LUB 20 w turnieju /// Zdobądź 5 Mgieł Wizji
35. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 6x (warsztat 9h)
36. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (bonus 1d) /// 4x (bonus 9h)
==========
37. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
38. Zdobądź 400 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
39. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego /// Wydaj 15PW
40. Rozwiąż 4 konflikty na mapie LUB 20 w turnieju /// Zdobądź 5 Mgieł Wizji
41. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 6x (warsztat 9h)
42. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (bonus 1d) /// 4x (bonus 9h)

*****Grupa za 51 korali
43. Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
44. Zdobądź 3 zaklęcia /// Zdobądź 400 Fragmentów Zaklęć
45. Zdobądź 1 Łączący Katalizator LUB 9 reliktów
46. Ukończ 1 prowincję /// Zainwestuj 20PW w cud
47. Rozwiąż 5 konflikty na mapie LUB 25 w turnieju /// Zdobądź 7 Mgieł Wizji
48. Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
49. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 8x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Chleb 6x (warsztat 1h)
==========
50. Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
51. Zdobądź 3 zaklęcia /// Zdobądź 400 Fragmentów Zaklęć
52. Zdobądź 1 Łączący Katalizator LUB 9 reliktów
53. Ukończ 1 prowincję /// Zainwestuj 20PW w cud
54. Rozwiąż 5 konfliktów na mapie LUB 25 w turnieju /// Zdobądź 7 Mgieł Wizji
55. Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
56. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 8x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Chleb 6x (warsztat 1h)

*****Grupa za 54 korale
57. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5min)
58. Wydaj 20PW /// Wyszkol jednostki
59. Kup 15PW /// Zdobądź wielką ilość zasobów
60. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj jedną technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 14 lub wyższego
61. Zdobądź 500 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
62. Wyprodukuj Trunki 13x (warsztat 5min) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 4x (warsztat 9h)
63. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 6x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 3h) /// 7x (bonus 1d)
64. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 3h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 9h)
==========
65. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5min)
66. Wydaj 20PW /// Wyszkol jednostki
67. Kup 15PW /// Zdobądź wielką ilość zasobów
68. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj jedną technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 14 lub wyższego
69. Zdobądź 500 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
70. Wyprodukuj Trunki 13x (warsztat 5min) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 4x (warsztat 9h)
71. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 6x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 3h) /// 7x (bonus 1d)
72. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 3h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 9h)

*****Grupa za 57 korali
73. Zamieść 3 oferty
74. Użyj 2x Karmy dla Zwierzaka LUB 2 zaklęcia
75. Wydaj 20PW /// Przeprowadź 1 zwiad LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 16 lub wyższego
76. Ukończ 2 prowincje /// Zainwestuj 25PW w cud
77. Zdobądź 4 zaklęcia /// Zdobądź 600 Fragmentów Zaklęć
78. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 2d) /// 6x (bonus 9h)
79. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// 7x (bonus 1d)
==========
80. Zamieść 3 oferty
81. Użyj 2x Karmy dla Zwierzaka LUB 2 zaklęcia
82. Wydaj 20PW /// Przeprowadź 1 zwiad LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 16 lub wyższego
83. Ukończ 2 prowincje /// Zainwestuj 25PW w cud
84. Zdobądź 4 zaklęcia /// Zdobądź 600 Fragmentów Zaklęć
85. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 2d) /// 6x (bonus 9h)
86. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h) /// 5x (bonus 3h) /// 7x (bonus 1d)

*****Grupa za 60 korali
87. Zaakceptuj 4 oferty gracza albo hurtownika
88. Rozwiąż 6 konfliktów na mapie LUB 30 w turnieju /// Zdobądź 9 Mgieł Wizji
89. Wydaj 25PW /// Wyszkol jednostki
90. Zdobądź wielką ilość zasobów /// Kup 15PW
91. Zdobądź 2 Łączące Katalizatory LUB 12 reliktów
92. Wyprodukuj Proste Narzędzia 15x (warsztat 15min)
93. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 9x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
94. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 6x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 8x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 6x (warsztat 1d)
==========
95. Zaakceptuj 4 oferty gracza albo hurtownika
96. Rozwiąż 6 konfliktów na mapie LUB 30 w turnieju /// Zdobądź 9 Mgieł Wizji
97. Wydaj 25PW /// Wyszkol jednostki
98. Zdobądź wielką ilość zasobów /// Kup 15PW
99. Zdobądź 2 Łączące Katalizatory LUB 12 reliktów
100. Wyprodukuj Proste Narzędzia 15x (warsztat 15min)
101. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 9x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
102. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 6x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 8x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 6x (warsztat 1d)
==========
103. Zaakceptuj 4 oferty gracza lub hurtownika
104. Rozwiąż 6 konfliktów na mapie LUB 30 w turnieju /// Zdobądź 9 Mgieł Wizji
105. Wydaj 25PW /// Wyszkol jednostki
106. Zdobądź wielką ilość zasobów /// Kup 15PW
107. Zdobądź 2 Łączące Katalizatory LUB 12 reliktów
108. Wyprodukuj Proste Narzędzia 15x (warsztat 15min)
109. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 9x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Chleb 7x (warsztat 1h)
110. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 6x (warsztat 3h) /// Wyprodukuj Kosz Zakupów 8x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 6x (warsztat 1d)

*****Grupa za 62 korale
111. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5min)
112. Zdobądź 700 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 9x (warsztat 1h)
113. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 16 lub wyższego
114. Zdobądź 11 Mgieł Wizji /// Rozwiąż 7 konfliktów na mapie LUB 35 w turnieju
115. Zdobądź 2 Łączące Katalizatory LUB 14 reliktów
116. Zainwestuj 30PW w cud /// Ukończ 2 prowincje
117. Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h)
118. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
119. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 5x (warsztat 1d) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 1d)
==========
120. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5min)
121. Zdobądź 700 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 9x (warsztat 1h)
122. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 16 lub wyższego
123. Zdobądź 11 Mgieł Wizji /// Rozwiąż 7 konfliktów na mapie LUB 35 w turnieju
124. Zdobądź 2 Łączące Katalizatory LUB 14 reliktów
125. Zainwestuj 30PW w cud /// Ukończ 2 prowincje
126. Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h)
127. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
128. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 5x (warsztat 1d) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 1d)
==========
129. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5min)
130. Zdobądź 700 Fragmentów Zaklęć /// Wyprodukuj Chleb 9x (warsztat 1h)
131. Zdobądź wielką ilość monet /// Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 16 lub wyższego
132. Zdobądź 11 Mgieł Wizji /// Rozwiąż 7 konfliktów na mapie LUB 35 w turnieju
133. Zdobądź 2 Łączące Katalizatory LUB 14 reliktów
134. Zainwestuj 30PW w cud /// Ukończ 2 prowincje
135. Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h)
136. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 3h) /// Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
137.Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 5x (warsztat 1d) /// Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 1d)

*****Grupa za 64 korale
138. Wyprodukuj Proste Narzędzia 19x (warsztat 15min)
139. Wyprodukuj Trunki 25x (warsztat 5min)
140. Zdobądź 6 zaklęć /// Zdobądź 900 Fragmentów Zaklęć
141. Zainwestuj 40PW w cud /// Ukończ 2 prowincje
142. Przeprowadź 1 zwiad LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 16 lub wyższego /// Wydaj 30PW
143. Rozwiąż 10 konfliktów na mapie LUB 50 w turnieju /// Zdobądź 15 Mgieł Wizji
144. Wydaj 30PW /// Wyszkol jednostki
145. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 3h) /// 9x (bonus 9h)
146. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (bonus 1d) /// 5x (bonus 2d)
147. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 3h) /// 9x (bonus 1d)

I tu wracamy do zadania 138... i tak w kółko.
Na tym polega "niekończąca się" lista zadań.

Lista zadań na podstawie strony elvengems znajduje się >>TUTAJ<<

koszt/nagroda
20. Artefakt
40. Studnia
60. Artefakt
80. Biblioteka
100. Artefakt
120. Pomnik Antycznej Wiedzy
140. Artefakt
160. Diabelski Młyn
180. Artefakt
200. Studnia
220. Artefakt
240. Biblioteka
260. Artefakt
280. Pomnik Antycznej Wiedzy
300. Artefakt
320. Diabelski Młyn
340. Artefakt
360. Studnia
.

nagrody itp
https://elvengems.com/mermaids/daily-prizes/
w 58 zadaniu jest jeszcze opcja wyprodukuj 4 wielkie globusy (bonus 1 dzien)
 
Do góry