• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Ogród Królowej Wróżek

Poziomek

Rycerz
a jest jakas strona ktora pokazuje kompletna liste dziennych nagrod? bo w linku sie konczy na ktoryms dniu.
 

Poziomek

Rycerz
to musisz napisać do twórców tej strony żeby zaktualizowali nagrody dzienne :)
i to jest wlasnie amatorszczyzna ze strony IG. Ja musze szukac po jakichs fan site'ach aby dowiedziec sie co bedzie jaka nagroda, jakby IG jako tworcy nie mogli tego opisac i przy okazji zyskac kilkaset/kilkatysiecy/kilkaset tysiecy odwiedzajacych strony aby to obadac.
Ciekawi mnie dlaczego tak jest? Tajemnica/Niespodzianka? czy zwyczajne lenistwo.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
A ja akurat uważam, że dobrze, że IG niepublikuje listy zadan czy tam listy nagród :) zadania są banalne i powtarzają się co event wiec po co wcześniej czytać te zadania... dla mnie szkoda czasu..
A co do listy nagród to zdecydowanie wolę niespodziankę chodź jak wiadomo pewnie będzie słabe nagrody dzienne i skonczy sie na tym, że cała walutę eventowa poświęcę na AW :)
 

ryjuwka

Rozbójnik
witam.
Moje zdanie jest następujące:
Jak ktoś chce grać "w ciemno" czyli nie wiedzieć jakie są zadania i nagrody to wystarczy, że nie będzie szukał tych informacji.
Natomiast uważam, że informacje o poszczególnych zadaniach oraz nagrodach dnia powinny być dostępne przed rozpoczęciem ewentu.
 

Charlene

Szef kuchni
Nie mogę się doczekać :)) bardzo odpowiada mi graficznie i fabularnie. W końcu będzie dobrze widać łopaty rozrzucone po mieście, bo mam wrażenie, że są większe niż zazwyczaj. Z dziennych planuje 1 budynek, a tak to skupiam się na głównej. Nowa zdrapka mi odpowiada.
to jest wlasnie amatorszczyzna ze strony IG. Ja musze szukac po jakichs fan site'ach aby dowiedziec sie co bedzie jaka nagroda, jakby IG jako tworcy nie mogli tego opisac i przy okazji zyskac kilkaset/kilkatysiecy/kilkaset tysiecy odwiedzajacych strony aby to obadac.
Ciekawi mnie dlaczego tak jest? Tajemnica/Niespodzianka? czy zwyczajne lenistwo.
Nie ma eventu bez Twojego wiecznego marudzenia i szukania problemu na siłę. Dlaczego tak jest? Bo takie są założenia tej gry. Jak ktoś chce, to poszuka informacji, a jak ktoś nie chce to nie. Tu nie ma wszystkiego wyłożonego na tacy i niech dojdzie to w końcu do Ciebie, że Twórcy nie będą pod Ciebie zmieniać swojej gry, tylko to Ty się pod nią dostosowujesz.
 

Nusion

Kapłan
a jest jakas strona ktora pokazuje kompletna liste dziennych nagrod? bo w linku sie konczy na ktoryms dniu.

Masz tu link @Poziomek, sprawdź sobie resztę nagród i przestań zaśmiecać wątek eventowy pretensjami do IG.
Twój pierwszy post był na temat, wszystkie pozostałe to offtop nie wnoszący nic do tematu obecnego eventu.

(u mnie po włączeniu translatora z jakiegoś powodu nie działa przycisk do rozwinięcia informacji o budynkach)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Poziomek prawie zgadłeś z opisami Eventów: ma to być niespodzianka(mam na myśli informacje o budynkach itp.). Dlatego lista zadań jest ukryta i o statystykach budynków przed rozpoczęciem wydarzenia rozmawia się w temacie o spoilerach. Na Wiki informacje też nie mogą pojawić się przed Eventem. Przypominam też, że już przytrafiło się, że budynki na live były inne niż na becie.
 

Koval92

Kapłan
1 dnia jest z tego co widze bardzo ciekawy budynek "z pszczolkami"

Ktoś używa pszczółek do czegoś? (serio pytam) Lekkie w zwarciu to chyba najgorsze z całej gry, na pewno cerbery się czasem przydają w iglicy.
Pszczółki mi wszystko przegrywaly. Nie wiem czemu oni tak forsują te lekkie jednostki.
I tak nie ma na nic miejsca w miastach pomimo mądrości pewnej pani która mnie stalkuje nawet na becie.
 

Tajniakos

Paladyn
Ktoś używa pszczółek do czegoś? (serio pytam) Lekkie w zwarciu to chyba najgorsze z całej gry,
Ja czasem je używam na wabika i dobrze się w tej roli sprawdzają.

I tak nie ma na nic miejsca w miastach pomimo mądrości pewnej pani która mnie stalkuje nawet na becie.

@Koval92 Wyluzuj troszkę bo Cię mania prześladowcza już chyba dopada... Mógłbyś zaprzestać stosowania tych dla Ciebie typowych prowokacji? My tu chcemy rozmawiać o grze a nie czytać o tym, kto dementuje bzdury o, których piszesz na becie, nazywając je stalkowaniem...
 
Ostatnia edycja:
I tak nie ma na nic miejsca w miastach pomimo mądrości pewnej pani która mnie stalkuje nawet na becie.
Przy madrym planowaniu miast miejsca jest w nich wystarczajaco wiele, co probowala ci uswiadomic na becie nie tylko jedna pani, ale rowniez wiele innych pan i panow.

Dla mnie ten event na becie byl bezproblemowy (Lesne Elfy). Zadania byly podobne do tych z kilku poprzednich eventow, czyli wiekszosc z nich mozna bylo robic przy okazji normalnych czynnosci w grze, uwzgledniajac robienie turniejow i Iglicy. Nagroda glowna jest moim zdaniem w porzadku, daje przyzwoite ilosci populacji i kultury i instant 3 AW, a oprocz tego inne dobra, zalezne od rozdzialu. Nagrody dzienne bez szalu, ale i tu raczej kazdy znajdzie cos przyzwoitego dla siebie, rowniez jesli chodzi o budynki pop/kul, np. Ludowy Zespol Niziolkow o wielkosci 4x4. Najwiekszym plusem jest system losowania nagrod, czyli znienawidzona kiedys przez nas zdrapka, ktora po modyfikacjach okazala sie jednak swietnym systemem zarowno na losowanie nagrod dziennych, jak i na levelowanie nagrody glownej. Ten system zapewnia wiecej kontroli nad wlasnymi poczynaniami, niz jakikolwiek inny i w znacznej mierze eliminuje czynnik losowosci. W trakcie robienia eventu na becie nie znalazlem praktycznie niczego, do czego moglbym sie przyczepic, co raczej rzadko sie zdarza ;)
 

Poziomek

Rycerz
@Poziomek prawie zgadłeś z opisami Eventów: ma to być niespodzianka(mam na myśli informacje o budynkach itp.). Dlatego lista zadań jest ukryta i o statystykach budynków przed rozpoczęciem wydarzenia rozmawia się w temacie o spoilerach. Na Wiki informacje też nie mogą pojawić się przed Eventem. Przypominam też, że już przytrafiło się, że budynki na live były inne niż na becie.
a czy jak event JUZ wystartuje to pojawi sie pelen opis/budynkow i zadan? - czy nadal bedzie on niespodzianka dla graczy.
Tylko Jezeli zalezy Wam na tym aby to byla niespodzianka to takie fan sit'ey psuja wam robote - bo lista zadan i lista budynkow jest dostepna sporo wczesniej- zatem jaki to me sens, gdzie tu logika. No ale widac moj rozumek nie musi wszystkiego pojmowac.
a idac dalej rozmawiajac merytorecznie. To wlasnie podajac wszystko na tacy - ludzie moga dyskutowac ktory budynek lepszy, porownujac parametry/ilosc kratek zajmowanych do dostarczanych dobr (jak np post powyzej).
 

blazius1

Paladyn
Gdyby dane dot. budynków były podane na tacy przez IG tzn. że byłby dodatkowa podstawa dla planowania. Gracze, przede wszystkim mniejsi, mieliby lepsze podstawy do planowania jak, a niektórzy nawet, czy w ogóle, rozegrać event.

Skoro budynki mają być niespodzianką, tzn. że IG nie chce gry w której się dużo planuje. Albo za dużo. nie wiem dlaczego taka jest strategia. Widocznie taka się twórcom opłaca.

Natomiast stronki fanowskie są dla tych, którzy nie lubią takich niespodzianek. IG taki stan rzeczy toleruje. Nie psuje im to roboty najwidoczniej.

Co do budynku z pierwszego dnia - strzelam że na dłuższą metę to budynek najlepszy. Zdarzy się rebalans jednostek i Pszczelarze zrobią się nagle mocniejsi. Albo postawi cud do małych jednostek i tez będą w porządku. Albo Cerbery zrobią się słabsze i Pszczelarze jak znalazł będą. A innym budynkiem Pszczelarza nie zastąpisz. Jest jedyny w swoim rodzaju. Nie bez przyczyny jest dnia pierwszego jak rozumiem. Pofarmić na zaś na pewno warto.
 
Ostatnia edycja:
Do góry