• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Ogród Królowej Wróżek

YCKRUL

Wędrowiec
U mnie działa, spróbujcie CTRL+F5 ('głębokie' odświeżenie).

EDIT: spróbujcie odświeżyć, może zrestartować przeglądarkę i/lub kompa.

?1.jpg2.jpg
 
Ostatnia edycja:

skrybik

Rozbójnik
Mi w sumie najbardziej pasuje budynek ( w tlumaczeniu jakiś slupek xhyba czy jak) 4x3, bedzie akurat na zamianę jeźdźca feniksa
 

blazius1

Paladyn
Serio nagroda główna może komuś dawać zwoje? To po co dali limit na Biblioteki? :mad:

Wychodzi na to, że wcale nie ze względu na zwoje...

Względnie przeliczyli (zaprognozowali?) ilości tych zwojów i wyszło im ze profil produkcyjny nowego budynku nie kłóci się z ideą limitu na Biblioteki.

Moim zdaniem dzisiejsza nagroda dzienna jest obiektywnie super nagroda w porównaniu do czegokolwiek z poprzedniego eventu. Zwłaszcza że można ją schować do Inwentarza.
 
Ostatnia edycja:

Wewe1

Zwiadowca
Niestety mam to samo bo u mnie też bonus T2 to zwoje i tu rodzi się pytanie czy warto go stawiać tylko dla nasion i PW?
 

xEasyRiderx

Rycerz
I już jest promocja na łopaty z castoramy tylko że tym razem dostałe w jednej tylko wiosce i nie to żebym zaraz leciał po nią jednak ostatnio wystawiali w każdej wiosce :)
Screenshot_2021-05-04 Elvenar - Zbuduj niezwykłe miasto w świecie fantasy.png
 

Charlene

Szef kuchni
Po prostu dali towar bonusowy T2- ja mam jedwab od budynku Wróżki. Dostaje się AW a nie PW, więc to jest różnica, bo PW jest bardziej użyteczne i można by było go postawić choćby z tego powodu. Ogólnie jest to budynek zastępujący 1 kupca pod kątem nasion + 4 kratki dające surowiec(mowa o rozdziale 12+, w niższych także zastępuje manę z kupca) Ja stawiam 2 sztuki, żeby schować 1 manufakturę jedwabiu oraz 2 kupców z miasta, natomiast nie mam zamiaru stawiać zestawu z następnego eventu, bo mi nie jest potrzebny. Uważam, że jak jest miejsce to można postawić i najwyżej skasować jak pojawi się coś fajniejszego. Jak nie ma miejsca to się trzeba zastanowić, czy ten budynek wniesie coś sensownego do miasta, bo każdy ma inne założenia i to, co się sprawdzi u kogoś, nie oznacza, że u innej osoby także będzie dobrym rozwiązaniem.
 

pikaaa-k

Wędrowiec
Choć nie lubie przychodzić tutaj i pisac.To po prostu temu nie moge się oprzeć...
Mamy zbierać "łopaty"??? Serio IG już nie stać na lepsze pomysły??To może po prostu, dać graczą odetchnąć od eventów,przygód itp.?
Jestem tu ponad 4 lata i wiele sie zbierało,ale łopaty po prostu rozwalają .... ;) :D
Główna nagroda - budynek dający zwoje....Ot,jakie miłe zaskoczenie...:D Nic tylko zabrać łopate i zakopać zwojarzy....
 

Tajniakos

Paladyn
Mamy zbierać "łopaty"??? Serio IG już nie stać na lepsze pomysły??To może po prostu, dać graczom odetchnąć od eventów,przygód itp.?
Jestem tu ponad 4 lata i wiele sie zbierało,ale łopaty po prostu rozwalają .... ;) :D
Główna nagroda - budynek dający zwoje....Ot,jakie miłe zaskoczenie...:D Nic tylko zabrać łopate i zakopać zwojarzy....
Jak dla mnie łopaty, które zbieramy są najbardziej widoczne w mieście ze wszystkich walut jakie do tej pory zagościły w ewentach i nie ma co tu na siłę doszukiwać się złej woli ze strony IG :)
Odnośnie nieszczęsnych zwoi z budynku głównego dla posiadaczy zwoi w bonusie, faktycznie było lekko niefortunnym rozwiązaniem, przez co dla mnie stał się mniej atrakcyjny :)
 

Koval92

Kapłan
Choć nie lubie przychodzić tutaj i pisac.To po prostu temu nie moge się oprzeć...
Mamy zbierać "łopaty"??? Serio IG już nie stać na lepsze pomysły??To może po prostu, dać graczą odetchnąć od eventów,przygód itp.?
Jestem tu ponad 4 lata i wiele sie zbierało,ale łopaty po prostu rozwalają .... ;) :D
Główna nagroda - budynek dający zwoje....Ot,jakie miłe zaskoczenie...:D Nic tylko zabrać łopate i zakopać zwojarzy....

Główny budynek daje to, co masz bonusowe. Ja mam jedwab i daje jedwab.
1620136337471.png
Mogłby w sumie dawać jedwab wszystkim bo by pasowało do wróżek fabularnie no ale cóż.
 
Do góry