• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser1470

Guest
Ja wam tylko przypomne(kolejny raz) ze tu nie chodzi o samą przygode ani o nagrody z niej, ale o to jak IG traktuje nas graczy, klientów, konsumentów bo tym dla nich jestesmy. Gra to pewna forma rozrywki, jakies hobby, jedni graja w elvenar drudzy idą na ryby ale i tak inwestują w to jak spedzaja wolny czas. Jakis czas temu byłam w EscapeRoomie podobna forma rozrywki(tyle ze na zywo) tez jakas tam gra. Tyle ze tam to obsluga byla super milutka i robila wszystko zeby zachecic graczy do wystawienia dobrej opini i wziecia udzialu poraz kolejny a tutaj? czy na prawde maja w d... nasza opinie? NIE oszukujmy sie wolny czas tez jest cenny!!! jesli mamy go poswiecac na gre to fajnie by bylo zeby nas szanowali a nie pluli w twarz!!!
 
Moje bractwo bierze udział w przygodach,ja i kilka osób było za bojkotem,lecz większość graczy z bractwa chciała brać udział,a jako,że panuje demokracja to nie mogłam im zakazać . Swoją osobą pomagam im tylko w długich produkcjach bo nie mam czasu na ślęczenie nad krótkimi zadaniami. I nadal jestem za bojkotem,udało mi się kolegę namówić,żeby diamenty przestał kupować,tak więc o jedną złotą kurę mniej......
 

DeletedUser2666

Guest
^^
jak widać jest to trudne..


Jak protest zrobi 100 osób a 100 nie to nic nie zdziałamy.. Ale jak widać polak myśleć nie potrafi i lubi być sterowany.. Gdyby mi ktoś napisał że dostane nawet 100 diaxów na koniec albo i 1000 to i tak bym powiedział że masz ich w du.. Ale zapewne masa ludzi tu by pisała jedno a poleciała by po diaxy jak pieski z wywalonym językiem..
Więcej zdzialasz jak przestaniesz grać. Piszesz o sterowaniu ludźmi a sam to robisz . A jak ktoś nie da się sterować to używasz epitetów typu buraki. Myślę też że swoimi wpisami powodujesz że duża część graczy nie poparła protestu. Do walki trzeba mieć argumenty a nie obelgi i pretensje.
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Więcej zdzialasz jak przestaniesz grać. Piszesz o sterowaniu ludźmi a sam to robisz . A jak ktoś nie da się sterować to używasz epitetów typu buraki. Myślę też że swoimi wpisami powodujesz że duża część graczy nie poparła protestu. Do walki trzeba mieć argumenty a nie obelgi i pretensje.

Argumenty nie trafiają przecie - to widac po Twojej wypowiedzi - choć sa proste - kiepskie nagrody za tyranie przez tydzień w grze - nie pojęte? Jakich chcesz jeszcze argumentów? - wiesz ile by ktos musiał zapłacić za reklamę setkom i tysięcom ludzi za tydziń klikania? A Ty robisz ten event? Robisz to za malutki budyneczek z mierną kulturką i miernymi ludkami. i pytasz o argumenty? Czy może napiszesz, odważnie, że twój czas jest tak tani, że można go kupić za wirtuale skrócenie czasu budowy wirtualnego budynku w wirtualnej grze - a może tylko tak piszesz, a nie robisz tej przygody bractw - no proszę napisz szczerze.i jasno. .
 

DeletedUser2330

Guest
ja gram na 2 światach Arendyll i Winyandor. Na Arendyll w moim bractwie gracze, którzy nie czytają wiadomości zrobili nieswiadomie falstart i odkryli 2 bazy, co dało w sumie 300pkt dla bractwa. Dlatego uważam że tych grajacych jest naprawde garstka, a te bractwa z mała ilościa pkt to falstarty.
Oczywiście na tym drugim świecie Winyandor bractwo solidarnie olało tę przygode bractw i mamy 0pkt :)
 

DeletedUser1921

Guest
Nagrody do niczego. Twórcy tej gry mają za nic graczy. Tylko się liczy to kto ile kupi diamentów,żeby tworzyć jakieś bezużyteczne twory typu aplikacja mobilna( klapa). PB cz.2 niestety zmieniły się tylko pod względem zadań i małej ikonki jaka odznaka jest do zdobycia. Twórcy z IG nie myślą pod względem nas graczy . Tylko usuwają profity, które miały dla nas znaczenie. Np. Usunięcie chodzących ludzi z miast bo na siebie wpadali. Aktualizacje co raz bardziej lipne. W przygodach owszem widać zaangażowanie całego bractwa, ale na końcu grają tylko takie osoby,które poświęcają np. diamenty za drogie odznaki w celu podniesienia rankingu. Źle są napisane. Nagrody katastrofa. Turnieje są mało opłacalne,ale ja np. biorę za każdym razem udział.
 

DeletedUser2666

Guest
[
Argumenty nie trafiają przecie - to widac po Twojej wypowiedzi - choć sa proste - kiepskie nagrody za tyranie przez tydzień w grze - nie pojęte? Jakich chcesz jeszcze argumentów? - wiesz ile by ktos musiał zapłacić za reklamę setkom i tysięcom ludzi za tydziń klikania? A Ty robisz ten event? Robisz to za malutki budyneczek z mierną kulturką i miernymi ludkami. i pytasz o argumenty? Czy może napiszesz, odważnie, że twój czas jest tak tani, że można go kupić za wirtuale skrócenie czasu budowy wirtualnego budynku w wirtualnej grze - a może tylko tak piszesz, a nie robisz tej przygody bractw - no proszę napisz szczerze.i jasno. .
Oczywiście że pomagam w Pb i nie robię tego dla nagród tylko dla zabawy. Każda gra przeglądarka przynajmniej ig ma możliwość kupowania czegoś za realne pieniądze jak bym się z tym nie zgadzają nie zaczynała bym grać w nią. Miłego dnia życzę, pozdrawiam.
 

Midi67

Rozbójnik
[

Oczywiście że pomagam w Pb i nie robię tego dla nagród tylko dla zabawy. Każda gra przeglądarka przynajmniej ig ma możliwość kupowania czegoś za realne pieniądze jak bym się z tym nie zgadzają nie zaczynała bym grać w nią. Miłego dnia życzę, pozdrawiam.


@Chloe1 szkoda, że nie rozumiesz... prostej zasady - że jeżeli Ty i Twoi koledzy jednak "by nie pomagali w PB" i przyłączyli się do Bojkotu - to może za jakiś czas IG zaczęło Nas traktować inaczej a tak... będzie jak jest... "rzucą byle co" a cześć graczy (co widać) się na to rzuci .... dlaczego większość z Was nie walczy lepsze nagrody w PB oraz np. o 12 rozdział..... chyba już pokończyli 11 i od tygodni czeka na info co dalej......?

Na szczęście duża część ludzi rozumie sens protestu i InnoGames zaliczy wtopę w statystykach PB i będzie już wiedziało, że protest zawsze może sie powtórzyć...
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
Ja uważam że PB to i tak za mało.. Powinniśmy to ciągnąć jak najdłużej aby wprowadzali zmiany/pomysły jakie przedstawiają im gracze
My nie chcemy za darmo milion diaxów i żeby wszystko było łatwe ale podstawowe ulepszenia gry jak: dzwoneczek w premiowaniu osób z poza bractwa, podział zakładek w powiadomieniach, dzienny bonus za logowanie, ulepszenie czatu itp itd a oni wprowadzają bzdety o które gracze nie proszą i jeszcze mają czelność śmiać sie w tych swoich głupich filmikach i opowiadać jak to jest zajebi..
 

DeletedUser2649

Guest
Witam i widzę że co niektóre BRACTWA pisały że nie biorą udziału a jednak grają . Może następnym razem BOJKOT wyjdzie lepiej jak teraz nagrody będą lipne pozdrawiam wszystkich graczy :cool:
 

Christo

Rozbójnik
Na serwerze Arendyll szkoda gadać. Tam trochę bractw ciśnie. Na tym serwerze nie wypaliło z bojkotem.

ILLUMINATI było do przewidzenia. Tam na nic nie patrzą.. gracze diamentowcy, multikonciarze, więc trudno im jest zrozumieć o czym my tutaj mówimy :D
 

Midi67

Rozbójnik
Na serwerze Arendyll szkoda gadać. Tam trochę bractw ciśnie. Na tym serwerze nie wypaliło z bojkotem.

ILLUMINATI było do przewidzenia. Tam na nic nie patrzą.. gracze diamentowcy, multikonciarze, więc trudno im jest zrozumieć o czym my tutaj mówimy :D


Uważam, że wypaliło bez względu na brak zrozumienia części bractw / graczy dla akcji bo wielu graczy i wiele bractw nie wystartowało co będzie oznaczało i tak duży spadek w porównaniu do I części PB i to jest Nasz sukces, kto wie może za jakiś czas inni zrozumieją, że nie warto rzucać się na ochłapy....
 

DeletedUser629

Guest
Oj niedługo musiałam czekać na Waszą inną reakcję hehe ... niedawno naśmiewaliście się i drwiliście ze mnie i mojego pisania ... że chciałam cos zrobić na plus dla gry i dla Was Gracze, a zostałam "marudzącą" ... teraz role się odwróciły :D
powiem krótko ... przyszłam grać w tą grę i dobrze się przy tym bawić .... i tak robię :p polecam :)
szkoda Waszych nerw ... a nakręcacie się jedno od drugiego ... i nie miejcie pretensji do graczy którzy chcą grać ... tylko do "twórców" ... bo jak na razie to z tego co czytam to pretensje są do grających ...
"szanujcie drugiego jak Siebie Samego "
poza tym gram już w inną grę ... jeżeli nowej rasy nie będzie do grudnia ... całkowicie pożegnam się z tą grą :(
to na zakończenie moich odwiedzin i pisania na forum ... Powodzenia i Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
nie możemy potępiać tych, którzy wzięli udział w przygodzie. Część może nie wiedziało o akcji, część może podjęło decyzję świadomie - ich wybór. Prawda jest taka, ze bojkotując przygodę nic nie tracimy. Bo co mamy stracić? Gniazdo orków? Postawiłam to dziadostwo tylko po to by wywalić z inwentarza, bo zajmowało miejsce. Z chatką to samo. Bonusy na złoto i monety? Jak do tej pory nie wykorzystałam żadnego z nich. Bo i po co? Żeby książka kosztowało mnie więcej? W ocenie aktywnego gracza to są bezwartościowe nagrody i tyle... a jak wiemy IG ceni sobie "wakacyjnych" graczy i się o nich wybitnie troszczy żeby chociaż ich wioseczki nie zniknęły przez przypadek (a i diaxem im sypną żeby chociaż wrócili nagrodę odebrać to słup[ki aktywności skoczą), a tych aktywnych zlewa ciepłym moczem co wielokrotnie okazywali na wiele sposobów... I co możemy na to poradzić? Ja nie kupuję diaxów i na żadną inną produkcję IG się nie lognę - i na tym moja władza się kończy niestety

Tylko nie rozumiem zasadniczo po co robić te przygody? Te przeklikiwanie zadań, to mozolne ciułanie tych odznak... to już nawet ten event na buraki był lepszy, bo chociaz jakaś nagroda była. A tu? Ani nagrody, ani przyjemności, a pracy, wysiłku i zaangażowania co nie miara. Tym bardziej, ze ocena z poprzedniego eventu była jednoznaczna: nieadekwatne nagrody do wysiłku. Mi osobiście brakuje skali by ocenić PB. O ile nie wprowadzą wartościowych nagród będę namawiać w bractwie do zlania każdej przygody... i to nie będzie jakieś tytaniczne wyzwanie by przegłosować na "nie robimy"

a jak ktoś chce robić przygody? Cóż... koneserzy twierdzą, że ser pleśniowy jest smaczny, a mi on śmierdzi i za jedzenie tego nie uważam. Są tacy co zepsute ryby traktują jako przysmak, ale lepiej takiego "smakosza" nie częstować naszymi specjalnościami jak kapustka czy ogóreczki bo może w przyspieszonym tempie pokazać nam co zjadł... co kto lubi ;)
 

DeletedUser1256

Guest
Moje bractwo nie bierze udziału w PB bo szanujemy solidarność. Tu nawet nie chodzi o lipne nagrody, tylko o pokazanie twórcą, że nam nie podoba się co robią z grą. Akurat jest teraz najlepszy moment, by wyrazić swoje niezadowolenie, ale jak to bywa w grach ktoś pragnie być najlepszy. Obrazuje to jakie jest teraz polskie społeczeństwo. Gdy można o coś zawalczyć, coś przekazać, zawsze się znajdzie grupa ( grupy ), której coś nie pasuje. Albo widzi w tym interes albo zrobi na złość albo zwyczajnie demokratycznie ma to w dupie , bo może. Po upadku komuny dostaliśmy tyle wolności, że ludziom sodówka uderzyła do głowy. Z solidarnego narodu staliśmy się narodem kłótliwym i sprzedajnym. Nawet w głupiej gierce gdzie można coś solidarnie przekazać, ktoś widzi okazję do wybicia się, zrobienia na złość, czy pokazania jak można korzystać z demokracji.
 

DeletedUser1953

Guest
odczepcie się od turniei. Jak ktoś nie umie/nie chce się jemu - ma słabe wyniki. Kto umie/chce mu się - ma dobre. Nagrody są ok i można je bardzo dobrze wykorzystać. 5 pw to niby nic? ja robie w prowkach pow 10+. 10- 15x po 5 pw a w 5 rundzie turnieju bywa, że dam rade zrobić kolejne 10-15 prowincji x 6 pw nie licząc pw uzyskanych w prowincjach poniżej 10. Oczywiście w prowkach pow 10 żeby wojska starczyło na cały turniej muszę walczyc na manualu co kosztuje mnie sporo czasu. Prawie w ogóle nie przekupuję ponieważ rozwijam się na tyle szybko, że potrzebuję surowce na budowanie tudzież kupowanie nowych prowincji. Wojsko używam niemal wyłącznie w turniejach i dobrze mi z tym

20f92ps.jpg
 
Do góry