• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

Poziomek

Rycerz
Czy za duzo wymagam? nie sadze. Gra jako gra juz swoje lata ma, raczej zbliza sie do emerytury niz mozna powiedziec ze jest w kwiecie wieku. Liczba graczy wciaz spada- Zalozcie zupelnie nowe konto - takie 1 dniowe zobaczycie ze wszystich graczy jest okolo 20tysiecy. Po miesiacu grania gwarantuje ze bedziecie na miejscu okolo 15tysiecznym lub nawet wyzej . Czym zatem ten tytul ma mnie zachecic lub graczy podobnych do mnie kiedy wokol widza tylko wystawiona lapke tworcow na "KUP". Naprawde te 6 tygodni robiac iglice dol gora - i nie zdobyc wszystkich artefaktow na rozbudowe 1 feniksa to bedzie zenada. Moze Wy jako gracze stazem doswiadczeni - rozumiecie to, tylko ze taki ktos jak ja przez to jak dziala ten chory system nie mam szans nie tylko gonic czolowki bo tego nie wymagam, ale tych sredniakow mi jest ciezko zlapac..Cale szczescie ze sa osoby bractwa co pomagaja nowym ,wspieraja surowcem radami - gdyby nie to wszystko to nie wiem czy nadal gralbym - bo pomimo czasu jaki spedzam , widze ze sa inne rzeczy jak owe magiczne RNG ktore nie wazne co bym robil i tak powie NIE, TY nie zdobedziesz tego i koniec.
 

Tajniakos

Paladyn
Zalozcie zupelnie nowe konto - takie 1 dniowe zobaczycie ze wszystich graczy jest okolo 20tysiecy
Po co zakładać nowe konto? Nie łatwiej z okna przewinąć sobie na ostatniego gracza na serwerze? Przez takie bezsensowne zakładanie kont wiszą na mapie trupy a nie gracze. Co do reszty się nie wypowiadam bo idealnie podsumowali to moi przedmówcy a i tak brniesz dalej w swoje wizje. Czujesz się pokrzywdzony i nic ani nikt Ciebie nie przekona więc z lekka szkoda klawiatury ;)
 

Poziomek

Rycerz
Co do reszty się nie wypowiadam bo idealnie podsumowali to moi przedmówcy a i tak brniesz dalej w swoje wizje. Czujesz się pokrzywdzony i nic ani nikt Ciebie nie przekona więc z lekka szkoda klawiatury
aha czyli jak ktos ma inna wizje tego jak mu sie gra, jak ta gra dziala - to juz jest Be - rozumiem ze Ty jestes z tych 'Moja racja jest Najmojsza" . Ja napisalem Tobie i nie tylko tobie ze swojej perspektywy jak to widze - nie jestes mna, mozesz miec inne odczucia na temat tej gry, mozesz nawet wychwalac jej tworcow ze wszystko robia prawidlowo , ze wszystko dziala wlasciwie . Jeszcze zostalo chyba ze 3 tygodnie - zobaczymy na koncu ile osob z piszacych tu na forum a jest Nas niewielu bedzie zadowolonych a ilu nie..
 

BlossomValvi

Łucznik
Czy za duzo wymagam? nie sadze. Gra jako gra juz swoje lata ma, raczej zbliza sie do emerytury niz mozna powiedziec ze jest w kwiecie wieku. Liczba graczy wciaz spada- Zalozcie zupelnie nowe konto - takie 1 dniowe zobaczycie ze wszystich graczy jest okolo 20tysiecy. Po miesiacu grania gwarantuje ze bedziecie na miejscu okolo 15tysiecznym lub nawet wyzej . Czym zatem ten tytul ma mnie zachecic lub graczy podobnych do mnie kiedy wokol widza tylko wystawiona lapke tworcow na "KUP". Naprawde te 6 tygodni robiac iglice dol gora - i nie zdobyc wszystkich artefaktow na rozbudowe 1 feniksa to bedzie zenada. Moze Wy jako gracze stazem doswiadczeni - rozumiecie to, tylko ze taki ktos jak ja przez to jak dziala ten chory system nie mam szans nie tylko gonic czolowki bo tego nie wymagam, ale tych sredniakow mi jest ciezko zlapac..Cale szczescie ze sa osoby bractwa co pomagaja nowym ,wspieraja surowcem radami - gdyby nie to wszystko to nie wiem czy nadal gralbym - bo pomimo czasu jaki spedzam , widze ze sa inne rzeczy jak owe magiczne RNG ktore nie wazne co bym robil i tak powie NIE, TY nie zdobedziesz tego i koniec.
Hmm proponuje zmienić grę, bo ta zawsze była nastawiona na specyficzna kategorie graczy i oni tu się czuja jak ryba w wodzie pomimo ze firma robi naprawdę dużo by im to obrzydzić ;)

To mniej więcej taka kategoria jak ci co się lubują oglądać filmiki jak ktoś układa 20000’ puzzle, dla normalnego widza to będzie nuda ;)

a na koniec to właśnie nazywam postawa roszczeniowa w 6 tygodni chcesz mieć możliwość by stawac w szranki z czołówką (cokolwiek to znaczy bo ilu graczy tyle celi w grze) a ja gram 4+ lata i nadal nie czuje się na siłach, ok cienki jestem

edit
aha czyli jak ktos ma inna wizje tego jak mu sie gra, jak ta gra dziala - to juz jest Be - rozumiem ze Ty jestes z tych 'Moja racja jest Najmojsza" .

to potwierdza powyższe, chcesz zmienić gre wedle swojej wizji to tak nie działa, albo coś znajdziesz w niej fajnego dla siebie albo ja zmień - szkoda nerwow
 

skrybik

Rozbójnik
W ogóle to chciałbym poprosić o znicza bo wlaśnie minęło pół roku odkąd mi po raz ostatni w iglicy poleciał dżin

[*] xD
Skoro rok ma 52 tygodnie, to jesteś już 26 bez dżina. O ile pamiętam szansa na niego to 10% , więc w 1 na 10 iglic powinieneś mieć go. Widać jaka losowość, skoro powinieneś już robić na trzeciego, a tu ani jednego.
 

Koval92

Kapłan
Skoro rok ma 52 tygodnie, to jesteś już 26 bez dżina. O ile pamiętam szansa na niego to 10% , więc w 1 na 10 iglic powinieneś mieć go. Widać jaka losowość, skoro powinieneś już robić na trzeciego, a tu ani jednego.

Ja miałem 6 fioletowych skrzynek w ciągu 2 iglic (5 w jednej 1 w drugiej) szansa 30% na artefakt feniksa z każdej i miałem 5 portalówek i 1 zbrojmistrza, a z 6 bossów pod rząd portalówki

Ja już nie wierzę od 2019 roku w losowość w tej grze
Losowość wyjątkowo mnie nie lubi ale kij z nią
 

Koval92

Kapłan
Zbrojmistrza ?? To gratuluje, do tej pory tylko Chuck Norris potrafil wylosowac Zbrojmistrza z fioletowej skrzynki... :D

Przepraszam to musiało mi się ze złotą skrzynką pomylić, to były 3 teleporty ale na pewno wcześniej było 5 portalówek

Na samym początku jeszcze miałem w drugiej iglicy 3 fioletowe i tam miałem 9 teleportów i też żadnego artefaktu i 2 złote i też żadnego

2 artefakty jakie mi wpadły z iglic wpadły z normalnych skrzynek z szansą 5% (w połowie 1 piętra)
 

Koval92

Kapłan
1-0-0-1-0

3 iglica z 5 bez artefaktu, czuję się beznadziejnie.

Brakowało 6 artefaktów do złotego feniksa (chciałem mieć 3 feniksy w mieście) i będę czekać do 2022 jeżeli nie walnę tej gry w kąt.
 

Poziomek

Rycerz
1-0-0-1-0

3 iglica z 5 bez artefaktu, czuję się beznadziejnie.

Brakowało 6 artefaktów do złotego feniksa (chciałem mieć 3 feniksy w mieście) i będę czekać do 2022 jeżeli nie walnę tej gry w kąt.
Czekaj jak to ludkowie mi pisali - za duzo wymagasz
U mnie byl jakis cud bo byl 1 caly artefakt i nawet magiczna rezydencja, co nie zmienia faktu ze dopiero 4 artefakty od czasu kiedy one weszly.
 

skrybik

Rozbójnik
Bardzo mnie ciekawi, ile artefaktów na dzień dzisiejszy ma osoba, która zdobyła te 5 podczas pierwszej
 

Koval92

Kapłan
Czekaj jak to ludkowie mi pisali - za duzo wymagasz
U mnie byl jakis cud bo byl 1 caly artefakt i nawet magiczna rezydencja, co nie zmienia faktu ze dopiero 4 artefakty od czasu kiedy one weszly.

Rzeczywiście. Uzbroję się w cierpliwość.
Szczerze to biorąc pod uwagę ilość miejsca jaką mamy w mieście, to te budynki ewolucyjne to powoli są grą o pietruszkę.
Jeżeli w wyższych rozdziałach znacząco nie wzmocnią ich pop/kultu to niektóre trzeba będzie zacząć wywalać.
 

DeletedUser4983

Guest
Przepraszam, ale pogubiłem się rachunkach.
Ile będzie jeszcze iglic z możliwością wylosowania artefakty feniksa?

Dziękuję :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
To już piąte próby w tym cyklu?

Zero artefaktów, dwie Iglice.

Jakieś Zbrojmistrze czasem wpadają, także jestem ... eee ...zachwycony.

Cholernie jestem zachwycony.
Odwrotnie proporcjonalnie zachwycony jestem do tych marudzących. Którzy nie powinni w zasadzie odzywać się w tym wątku, ponieważ, jak czytamy, ci zaniżają swoim marudzeniem statystki obejmujące zachwyconych.

Mam Zbrojmistrzów na następny taki cykl. Będę ich stawiał po trzy już pewnie. Losowości tym nie zmienię, ale ograniczę koszty.

Także do zobaczenia za rok w kolejnym losowaniu.
 

Poziomek

Rycerz
ja zdobylem 4, zakladajac super optymistyczny wariant ze z ostatniej wypadna az 2..bedzie to 6 (ale moze wypasc 0 lub 1) takze czy to dobry wynik? - jak dla mnie "Super" jestem takze "zachwycony" - Takze z niecierpliwoscia czekam na kolejne 'zbyt duzo wymagam, trzeba byc cierpliwym etc' ..
 

Charlene

Szef kuchni
ja zdobylem 4, zakladajac super optymistyczny wariant ze z ostatniej wypadna az 2..bedzie to 6 (ale moze wypasc 0 lub 1) takze czy to dobry wynik? - jak dla mnie "Super" jestem takze "zachwycony" - Takze z niecierpliwoscia czekam na kolejne 'zbyt duzo wymagam, trzeba byc cierpliwym etc' ..
Będzie event za jakiś miesiąc to zdobędziesz resztę artefaktów i będziesz miał fenka na 10 lvl, czy to nadal Cię nie zadowala?
 
Do góry