• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

Tajniakos

Paladyn
Poprzednia iglica na S3 (bo tylko tu gram aktywnie) była dla mnie mniej łaskawa ale za to ta odwdzięczyła się trzema artefaktami, magiczną rezydencją i dwoma zbrojmistrzami więc jestem zdecydowanie zadowolony :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
1 tydzień: 0, 0, 0
2 tydzień: 1, 0, 1
Czyli rozkręca się, bardzo powoli :)
Z tym, że w 2 tygodniu trochę mi brakło czasu i zrobiłem wszystkie trzy Iglice tylko na 10 z 12 pięterek.
Więc druga hipoteza jest taka, że im mniej się robi, tym więcej nagród :rolleyes:
 

Charlene

Szef kuchni
Życzę powodzenia wszystkim w nadchodzącej iglicy. Mam nadzieję, że się wam poszczęści i przestaniecie narzekać
Ciekawe jaki byłby Twój post, gdybyś grał aktywnie i potrzebował fenka ognistego, ale czekasz na niego już 10 miesiąc, przez ten czas robiąc tydzień w tydzień wszystkie poziomy w Iglicy i teraz nie dostajesz żadnego artefaktu? Fajnie, że ktoś miał szczęście, ale zarazem rozumiem frustrację graczy, bo jest już 3 Iglica a ktoś mimo mocnych starań, nie dostaje dość ważnej nagrody w tej grze.
 

blazius1

Paladyn
W zasadzie powtórzę się tylko.

To nie jest strategia. Tak się nie buduje gry chwalonej jako gra strategiczna z elementami planowania.

Ważny element gry, który uruchamia element strategiczny, czyli artefakty do silnego Feniksa Ognistego, wrzucili do maszyny losującej jaką jest Iglica.

Losowość stała się problemem już w niektórych eventach. A teraz jeszcze ten pasztet z artefaktami.
 

BlossomValvi

Łucznik
W zasadzie powtórzę się tylko.

To nie jest strategia. Tak się nie buduje gry chwalonej jako gra strategiczna z elementami planowania.

Ważny element gry, który uruchamia element strategiczny, czyli artefakty do silnego Feniksa Ognistego, wrzucili do maszyny losującej jaką jest Iglica.

Losowość stała się problemem już w niektórych eventach. A teraz jeszcze ten pasztet z artefaktami.

W zasadzie tez się powtórzę ten cytat mogę zastosować do każdej strategii komputerowej poza szachami ... np w serii HoMM uznanej za klasykę strategii to byłby odpowiednik losowania zdolności bohatera, które stanowiło być lub nie być w rozgrywce...

a co do reszty... ja bym popatrzył ze szklanka jest do połowy pełna bo tylko feniksy doczekały się nomen omen reinkarnacji artefaktów w jakiejś postaci. Ja to traktuje jako taki niepisany ewent i ukłon od iG ze „dodatkowo” możesz coś jeszcze trafic

PS nie sądziłem ze będę bronił iG...
 

R Y C E K

Wędrowiec
Ukłoń IG ? Doskonale sobie zdają sprawę ,że nowi gracze w turniejach klęczą.Maja dosłownie pod górkę.Jedynie wioski iglicowe(o czym oni zapewne nie wiedzą) maja racje bytu w tych niskich etapach. Jak trudno to rezygnują ,znajda sobie inną,łatwiejsza gierkę,co najważniejsze z perspektywami logicznego rozwoju. Więc nie piszmy tu o ich ukłonie a o próbie ratowania swojej kasy.
 

BlossomValvi

Łucznik
Czyli gramy w różne gry, bo moja nie jest trudna tylko raczej „powolna” w sensie rozgrywki poza tym nie polega tylko na turnieju i potem tylko darcie szat. A jak na razie to gra ma coraz więcej ułatwień, wiec raczej zbyt mało wymagająca rozrywka powoduje odpływ ludzi (jeśli taki jest)
Tak czy inaczej co to ma do nowej iglicy to nie wiem wiec kończę ten offtop
 

djmags14

Rozbójnik
Ewolucja feniksa jest bardzo ważnym elementem gry. Dodatkowo czymś rzadko występującym. Oczywiście bez pozostałych elementów układanki sama w sobie nie stanowi dużej wartości. Dlatego zamiar jej zdobycia jest chyba najlepszym wyznacznimiem jej wartości. I tytuaj IG się pogubiło.

Wszyscy dostają taką samą szanse wylosowania ewolucji. Warto zaznaczyć, że nie jest to szansa zdobycia ewolucji, tylko samego losu. Element gry strategicznej występuje do momentu zdobycia losu. A potem to już witamy w kasynie. Z racji krótkiego czasu występowania możliwości zdobycia losu (tylko 6 tygodni, około 600% szans) oczywistym jest fakt, że wynik losowania się nie uśredni. I to powoduje, że część graczy otrzyma więcej korzyści niż pozostali. Wynika to z założenia i czystej matematyki. Ale decyduje o tym los, a nie strategia. IG się pogubiło, bo inaczej opisywało założenia wprowadzenia tej zmiany. Świadomie kłamali lub totalnie zatracili się w losowości, co świadczy o poważnych brakach w zrozumieniu podstaw matematyki.
 

Koval92

Kapłan
Pytają się młodziki z bractwa co mają zrobić bo im brakuje jednego budynku do zestawu iglicy (zwoju) i nie ma żadnych informacji czy zestaw w ogóle wróci i kiedy wróci i mają problemy z questami na katalizatory itd. Takie informacje powinny być z wyprzedzeniem czy będzie inny zestaw dający katalizatory (albo jakis ewolucyjny z iglicy co ma duzo poziomów co sugerowałem) żeby mogli olać zestaw biblioteki.
 

Suvetar

Wędrowiec
Artefakty po 4 iglicach: 0 - 2 - 0 - 0. :confused: Na zachętę sypie skrzynkami, ale oczywiście niebieskimi. Dzisiaj sypnęło rekordowo, było ok. dziewięciu.
 

Koval92

Kapłan
Artefakty po 4 iglicach: 0 - 2 - 0 - 0. :confused: Na zachętę sypie skrzynkami, ale oczywiście niebieskimi. Dzisiaj sypnęło rekordowo, było ok. dziewięciu.

Oni to powinni zatrzymać po pierwszej iglicy juz jak było narzekanie, żeby nie dopuścić do pozostałych pięciu iglic nie-fair.
Przeżyli by ludzie te artefakty z pierwszej iglicy, bo potem by było fair i każdy by coś ugrał.
Niektórzy mogą już mieć dwucyfrowe ilości.

W 2019 roku za 1-2 artefakty płaciło się 80 zł.
To był mój pierwszy i ostatni zakup w tej grze. Byłem głupi.
Tak InnoGames szanuje swoich oddanych graczy.
Tylko nowych chcą, starzy mogą odejść.

Niech dalej team siedzi cicho to na pewno się coś zmieni.
 

Poziomek

Rycerz
przez ten caly czas od kiedy pojawily sie artefakty w iglicy mam ich cale 3..cale 3..Jak tak dalej pojdzie to mysle ze zatrzymam sie na maxymalnie 5-6:(. i dlatego wciaz bede wracal do pomyslu aby byla inna droga zdobycia artefaktow do budowli dostepna caly czas 365dni w roku (oczywiscie z zachowaniem RNG) ale musi byc..
Dodatkow do Sowy nie spodziewam sie jakos predko, Sanie - tez watpie aby udalo sie zlozyc na maksa..Bieda.
 
Do góry