• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

Charlene

Szef kuchni
Przepraszam, czy to już jest potwierdzone info, że artefakty feniksowe będzie można wymieniać na uniwersalny standardowo 2 do 1?
Nie ma czegoś takiego jak artefakt uniwersalny. Zarówno w evencie feniksowym jak i miśkowym można było wymieniać nowe artefakty na stare, więc byłoby to bardzo dziwne, gdyby teraz tego nie było.
EDIT: niedługo się dowiemy jak jest, bo po przygodzie ruszy event na becie.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Może nie do końca się dobrze wyraziłem, chodziło mi o taki uniwersalny feniksowy (do fenka ognia, burzy i złotego) jak jest teraz w Iglicy.
Bo równie dobrze mogą zrobić (nie daj Boże) że będzie można wymieniać jedynie na artefakt do feniksa zimnego ognia - wtedy byłby smuteczek.
 

Charlene

Szef kuchni
Może nie do końca się dobrze wyraziłem, chodziło mi o taki uniwersalny feniksowy (do fenka ognia, burzy i złotego) jak jest teraz w Iglicy.
Bo równie dobrze mogą zrobić (nie daj Boże) że będzie można wymieniać jedynie na artefakt do feniksa zimnego ognia - wtedy byłby smuteczek.
Powinny być 2 opcje - wymiana artefaktów do zimnego ognia i wymiana na stare feniksy, ale mogą olać zimnego bo wiedzą, że gracze koniecznie chcą stare feniksy a zrobi im się trochę bałagan z tymi zamianami. Myślę, że za 2 tygodnie będziemy już wiedzieć, może wcześniej.
 

blazius1

Paladyn
Mam jakieś stare artefakty z tych zamian z eventu sprzed roku. Także z zachwytem (niezmiennie), czekam na szóste serie losowań oraz z niecierpliwością na event wielkanocny.

Te szóste Iglice przelecę na tych wylosowanych dotąd Zbrojmistrzach. Podobno żeby coś wylosować, nie tyle potrzeba szczęścia, co trzeba dać szansę żeby doszło do samych losowań.
Tak mówi jakaś teoria, krążąca po branży hazardowej.
 

zjadaczasu

Wędrowiec
Kolejna iglica zrobiona cała. Jak do tej pory od początku wstawienia feniksów do iglicy wylosowałam ich zero !!! Fioletowych skrzynek brak.
Bez sensu te feniksy skoro wpadają tylko wybranym.
 

djmags14

Rozbójnik
Bez sensu te feniksy skoro wpadają tylko wybranym.

Dla tych co nie mają feniksów to brak szczęści w losowaniu jest katastrofą. Zostają w tyle. Dlaczego? Są gorsi? Jakim prawem IG tak bardzo dyskryminuje graczy?

Ale jest inna grupa, która feniksy ma już od lat i jest im z tym dobrze. Oni nawet woleliby, aby takie cudenka się nie pojawiały, bo niby po co? Aby inni też mieli tak dobrze? Jak ktoś ma kompleciki na 10 poziomie to zamiast zbędnej ewolucji woli przytulić diamenty, katalizatory lub inne rzeczy. Dlatego takie komentarze są uzasadnione. Ale to na zasadzie, że nie patrzę dalej niż sięga czubek mojego nosa.

Natomiast założenia fundamentalne związane z uzyskaniem ewolucji są tragiczne. Co najwyżej można się doktoryzować w kasynie analizując różne przysłowia/reguły ludzi z nałogami. Niektórzy próbują to leczyć, ale Hans z Niemiec nie wyraża na to zgody. Ma takie prawo i kropka. Zawsze też znajdą się zwolennicy różnych dziwnych poglądów. U nich czasami odzywa się wredna natura: dobrze, że on nie ma, bo dlaczego miałby mieć tak dobrze jak ja.
 
Ostatnia edycja:
Ale jest inna grupa, która feniksy ma już od lat i jest im z tym dobrze. Oni nawet woleliby, aby takie cudenka się nie pojawiały, bo niby po co?
Zawsze też znajdą się zwolennicy różnych dziwnych poglądów. U nich czasami odzywa się wredna natura: dobrze, że on nie ma, bo dlaczego miałby mieć tak dobrze jak ja
Powyzsze stwierdzenia wydaja mi sie malo prawdopodobne. Tu na forum odezwal sie tylko jeden glos tego typu, natomiast w bractwach, w ktorych gram, takie glosy nie pojawily sie jeszcze nigdy. Ani razu. A liczac bractwa iglicowe mowa tu o ponad setce graczy, z ktorymi jestem w bractwach, w ogromnej wiekszosci wlasnie takich, ktorzy "juz maja". I jakos nie zaluja innym. Mozna wiedziec, gdzie sie spotkales z takimi glosami ? Wydaje mi sie, ze jezeli tacy gracze istnieja, to mowa raczej o skrajnych wyjatkach, a nie o jakiejs grupie czy chocby malej grupce.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Tez tak uważam, że raczej nie ma graczy którzy nie chcą dać innym Feniksa... niech sobie biorą to garściami i stawiają w tydzień trzy feniksy na maksa :) niech udostępnia te feniksy w am...
Myślę, że starsi gracze (w tym ja) mają dość tego, że co chwilę pojawią się event z feniksami w roli głównej... męczące to...
Irytujące...
Nudne...

Udostępnić to gdzieś na stałe i zabrać się za kolejne eventy nie oparte na feniksach ani miśkach ! :)
 

djmags14

Rozbójnik
Mozna wiedziec, gdzie sie spotkales z takimi glosami ?
Tutaj na forum w tym właśnie wątku.

Tak się zastanawiałem dlaczego osoby, które od dawna mają feniksy twierdzą, że obecna iglica jest w porządku? Bo przynosi inne dobra, gdy mamy wyjątkowy okres 6-tygodni i czymś faktycznie pożądanym jest właśnie ewolucja? To tak jakby mówili: "Teraz niektórzy dostają ewolucje, ale skoro Ty jej nie wylosowałeś to ciesz się z tego co masz. To musi Tobie wystarczyć. Tak właśnie jest dobrze". Skąd taka argumentacja? Jakaś przyczyna musi istnieć i próbuję ją znaleźć.

Nie ukrywam, że chciałem ożywić dyskusję, bo chyba tylko w ten sposób może coś dotrze do ludków za to odpowiedzialnych. System, gdzie pewność odebrania czegoś szczególnego po spełnieniu wszelkich możliwych warunków wynikających z gry wynosi 0 jest na wskroś chory. Ale jak ktoś go broni to musi mieć jakieś powody. Dlatego zrozumienie argumentacji takiej osoby może odsłonić jej pobudki.

Spora część graczy w tym wyjątkowym okresie zrobiła swoje maksima, a mimo to otrzymanymi nagrodami czuje się oszukana. Może niektórzy liczyli na zbyt dużo. Ty oparłeś się na rachunku prawdopodobieństwa i wskazałeś na teoretycznie uśrednioną wartość. Dla mnie ważne są fakty, a z nich wynika że gwarantowana wartość to zero (nie mylić z możliwością samego losowania wynikającą z świadomych działań podjętych w grze).


W tym tygodniu kończymy 79 Iglicę. Suma prawdopodobieństwa zdobycia magicznego warsztatu wynosi 395% + około 25% ze skrzynek (na początku występowały jako jedna z nagród w dodatkowych skrzynkach). Daje to łącznie 420%, czyli teoretycznie 4 warsztaty. Natomiast gwarancja zdobycia chociaż jednego wynosi zero. Analogicznie suma prawdopodobieństwa przy magicznej rezydencji to około 840%. Natomiast gwarancja zdobycia też jest stała i wynosi zero.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Dla tych co nie mają feniksów to brak szczęści w losowaniu jest katastrofą. Zostają w tyle. Dlaczego? Są gorsi? Jakim prawem IG tak bardzo dyskryminuje graczy?

Tak działa losowość...
Czasem mam wrażenie, że część ludzi zakłada, że jeśli szansa na wypadnięcie nagrody jest np. 5%, to na każde 20 losowań musi wypaść co najmniej jedna. A to tak nie działa, bo przecież każde losowanie jest przecież niezależne od siebie. Jednemu może wypaść artefakt przy każdym losowaniu, innemu może nie wypaść w ogóle. Nie oznacza to jednak, że ktoś jest "gorszy", czy "dyskryminowany"

Ale jest inna grupa, która feniksy ma już od lat i jest im z tym dobrze. Oni nawet woleliby, aby takie cudenka się nie pojawiały, bo niby po co?

Prawda o tyle, że z trzech feniksów z pierwszej serii najbardziej przydatny jest jeden, od biedy dwa. Przydatność trzeciego jest mocno dyskusyjna, Jeśli komuś udało się uzyskać dwa (a były na to dwa eventy, więc szanse całkiem spore), to obecne artefakty na wiele mu się nie zdadzą. Sam jestem w takiej sytuacji i wcale nie jestem przekonany co do stawiania trzeciego. Jakbym zdobył komplet artefaktów, to może, ale i to bez przekonania. Po prostu w moim mieście ten trzeci feniks nie przyda się za bardzo.
Tylko to mocno zależy od sytuacji gracza. Np. przy obecnym układzie mojego miasta mam nadmiar magicznych warsztatów i rezydencji, część z nich pochowałem do inwentarza. Jeśli mi się trafi rezydencja czy warsztat w iglicy też nie jestem zachwycony i autentycznie wolałbym coś innego.
Ale to nie znaczy przecież, że bronię ich komu innemu...

I oczywiście było tak, że kiedy najbardziej potrzebowałem tych budynków to nie chciały wypadać, ale to nie jest kwestia tego, że ktoś się wtedy na mnie uwziął

Natomiast założenia fundamentalne związane z uzyskaniem ewolucji są tragiczne. Co najwyżej można się doktoryzować w kasynie analizując różne przysłowia/reguły ludzi z nałogami.

Nie trzeba doktoratu, wystarczy znajomość kombinatoryki na poziomie liceum.
To zadanie w stylu "jaka jest szansa na wylosowanie czarnej kuli z zestawu 19 kul białych i 1 czarnej przy n losowań", gzie n to ilość skrzynek w których jest artefakt z prawdopodobieństwem 5%.

Natomiast to, czy losowość jako taka jest OK, czy nie, to temat na zupełnie inną dyskusję.

W tym tygodniu kończymy 79 Iglicę. Suma prawdopodobieństwa zdobycia magicznego warsztatu wynosi 395% + około 25% ze skrzynek

Prawdopodobieństwa w zdarzeniach rozłącznych nie liczy się jako sumy...
A oczekiwanie, że powinno tak być jest zwykłym niezrozumieniem jak to działa.
Nawet prawo wielkich liczb zakłada co najwyżej, że przy dużej ilości losowań ilość rzeczywistych trafień będzie się zbliżać do teoretycznej wartości (czyli przy powiedzmy 100 tysiącach prób rzeczywiście możemy liczyć na 5% trafień), ale właśnie - po pierwsze mowa o jednostkowym prawdopodobieństwie a nie sumie wszystkich losowań, a po drugie, ilość losowań musi być naprawdę duuuuża.
 
Ostatnia edycja:

zjadaczasu

Wędrowiec
Jak będę chciała grać w grę polegającą na losowaniu, to włączę sobie jednorękiego bandytę. A że nie mam takich ciągotek, to weszłam w Elvenar. Jednak gra idzie w takim kierunku, który zniechęca mnie i wielu innych graczy. Chyba znowu wpiszę w opisie Urlop i poczekam czy coś się zmieni.
Wiosna idzie, czasu coraz mniej będzie. Dobrze, że mnie zniechęca Elvenar do gry. Mój organizm na tym skorzysta.
Dziękuję za zniechęcanie do gry :)
 

Poziomek

Rycerz
Tak działa losowość...
Czasem mam wrażenie, że część ludzi zakłada, że jeśli szansa na wypadnięcie nagrody jest np. 5%, to na każde 20 losowań musi wypaść co najmniej jedna. A to tak nie działa, bo przecież każde losowanie jest przecież niezależne od siebie. Jednemu może wypaść artefakt przy każdym losowaniu, innemu może nie wypaść w ogóle. Nie oznacza to jednak, że ktoś jest "gorszy", czy "dyskryminowany"



Prawda o tyle, że z trzech feniksów z pierwszej serii najbardziej przydatny jest jeden, od biedy dwa. Przydatność trzeciego jest mocno dyskusyjna, Jeśli komuś udało się uzyskać dwa (a były na to dwa eventy, więc szanse całkiem spore), to obecne artefakty na wiele mu się nie zdadzą. Sam jestem w takiej sytuacji i wcale nie jestem przekonany co do stawiania trzeciego. Jakbym zdobył komplet artefaktów, to może, ale i to bez przekonania. Po prostu w moim mieście ten trzeci feniks nie przyda się za bardzo.
Tylko to mocno zależy od sytuacji gracza. Np. przy obecnym układzie mojego miasta mam nadmiar magicznych warsztatów i rezydencji, część z nich pochowałem do inwentarza. Jeśli mi się trafi rezydencja czy warsztat w iglicy też nie jestem zachwycony i autentycznie wolałbym coś innego.
Ale to nie znaczy przecież, że bronię ich komu innemu...

I oczywiście było tak, że kiedy najbardziej potrzebowałem tych budynków to nie chciały wypadać, ale to nie jest kwestia tego, że ktoś się wtedy na mnie uwziął



Nie trzeba doktoratu, wystarczy znajomość kombinatoryki na poziomie liceum.
To zadanie w stylu "jaka jest szansa na wylosowanie czarnej kuli z zestawu 19 kul białych i 1 czarnej przy n losowań", gzie n to ilość skrzynek w których jest artefakt z prawdopodobieństwem 5%.

Natomiast to, czy losowość jako taka jest OK, czy nie, to temat na zupełnie inną dyskusję.



Prawdopodobieństwa w zdarzeniach rozłącznych nie liczy się jako sumy...
A oczekiwanie, że powinno tak być jest zwykłym niezrozumieniem jak to działa.
Nawet prawo wielkich liczb zakłada co najwyżej, że przy dużej ilości losowań ilość rzeczywistych trafień będzie się zbliżać do teoretycznej wartości (czyli przy powiedzmy 100 tysiącach prób rzeczywiście możemy liczyć na 5% trafień), ale właśnie - po pierwsze mowa o jednostkowym prawdopodobieństwie a nie sumie wszystkich losowań, a po drugie, ilość losowań musi być naprawdę duuuuża.
Wiesz, mozna naprawde rozwiazac problem feniksow miskow i innych takich ewolucyjnych w sposob mysle dosc prosty -
a )poprzez wrzucenie itemow do rozbudowy do akademi magii badz innego budynku na stale (z pewna mala , ale jednak szansa wylosowania) czyli moglbym o ile bede mial super szczescie miec szanse powiedzmy 4 x dziennie
b) ustalic nagrode gwarantowana czyli 100% z 3 bossa - jako pewny feniks- a pozostale nie zmieniac, czyli nawet ktos narzekajacy, lub za duzo wymagajacy robiac przez 6 tygodni iglice zgarnalby ich minimum 6..a przy szczesciu moze i nawet z 15.

Apropo Feniksow ktos napisal tam kiedys ze pod koniec marca bedzie znowu cos z feniksami. Super znowu bede mogl liczyc na magiczne RNG - co jesli znowu zdobede tylko ze 3-4? - mam czekac nastepne pol roku?. I pamietajmy ze jest to tylko 1 feniks a nie ukrywam ze chcialbym miec takze innego koloru (tego od surowcow). czyli +- aby zdobyc 2 pelne feniksy musze grac minimum ze 2 lata. A gdzie inne budowle ktore sa/byly fajkne i tez potrzebowaly rozwoju jak np moja Sowa? Nadal ktos uwaza ze za duzo wymagam, albo ze trzeba byc cierpliwym?.
Pisalem juz nie raz czasy sie zmienily, klient czyli gracz jest bardziej wymagajacy. Wy ci z iglicowkami na 3 swiatach robiacy je gora dol- lub majacy 3 normalne swiaty moze nie kupujecie paczek - diamentow, ale jesli nowy klient przykladowo Ja ktory od czasu do czasu kupuje - zauwazy ze jest walony w pompon pomimo wydawania kasy- ze rng wyraznie mu nie sprzyja, to zacznie sie zastanawiac na kij mi ten kaktus , po co mam sie uzerac pojde do innej gry.
Ta gra jak i tysiace podobnych zyje bo ktos kupuje paczki/diamenty - wiekszosc z Was jest samowystarczalna diamenty wpadaja z dzinow iglic studni etc..Jesli ktos nie kupuje tego z czego zyje tworca to jest targetem nizszej kategorii-tak to widze.
 

Charlene

Szef kuchni
Wiesz, mozna naprawde rozwiazac problem feniksow miskow i innych takich ewolucyjnych w sposob mysle dosc prosty -
a )poprzez wrzucenie itemow do rozbudowy do akademi magii badz innego budynku na stale (z pewna mala , ale jednak szansa wylosowania) czyli moglbym o ile bede mial super szczescie miec szanse powiedzmy 4 x dziennie
b) ustalic nagrode gwarantowana czyli 100% z 3 bossa - jako pewny feniks- a pozostale nie zmieniac, czyli nawet ktos narzekajacy, lub za duzo wymagajacy robiac przez 6 tygodni iglice zgarnalby ich minimum 6..a przy szczesciu moze i nawet z 15.

Apropo Feniksow ktos napisal tam kiedys ze pod koniec marca bedzie znowu cos z feniksami. Super znowu bede mogl liczyc na magiczne RNG - co jesli znowu zdobede tylko ze 3-4? - mam czekac nastepne pol roku?. I pamietajmy ze jest to tylko 1 feniks a nie ukrywam ze chcialbym miec takze innego koloru (tego od surowcow). czyli +- aby zdobyc 2 pelne feniksy musze grac minimum ze 2 lata. A gdzie inne budowle ktore sa/byly fajkne i tez potrzebowaly rozwoju jak np moja Sowa? Nadal ktos uwaza ze za duzo wymagam, albo ze trzeba byc cierpliwym?.
Pisalem juz nie raz czasy sie zmienily, klient czyli gracz jest bardziej wymagajacy. Wy ci z iglicowkami na 3 swiatach robiacy je gora dol- lub majacy 3 normalne swiaty moze nie kupujecie paczek - diamentow, ale jesli nowy klient przykladowo Ja ktory od czasu do czasu kupuje - zauwazy ze jest walony w pompon pomimo wydawania kasy- ze rng wyraznie mu nie sprzyja, to zacznie sie zastanawiac na kij mi ten kaktus , po co mam sie uzerac pojde do innej gry.
Ta gra jak i tysiace podobnych zyje bo ktos kupuje paczki/diamenty - wiekszosc z Was jest samowystarczalna diamenty wpadaja z dzinow iglic studni etc..Jesli ktos nie kupuje tego z czego zyje tworca to jest targetem nizszej kategorii-tak to widze.
Tak, będziesz czekał kolejny rok na kolejny event feniksowy chyba, że wcześniej dodadzą te artefakty.
Zdobędziesz 3-4 artefakty jeśli ruszysz swoje szanowne 4 litery i przygotujesz się wcześniej do zrobienia zadań eventowych a sam przyznałeś, że jesteś leniwy, więc wiecznym narzekaniem niczego nie osiągniesz. Podpowiedź- skoro wydajesz kasę to możesz sobie dokupić walutę eventową i wylosować wszystkie artefakty jakie chcesz. Chyba nie myślałeś, że Inno je będzie rozdawało na darmo, skoro wiedzą jak bardzo ich gracze pragną. Uświadomię Cię - Inno w swoich grach ma 200 mln graczy( dane z Wikipedii) i naprawdę nie ma różnicy czy wydasz 50 zł czy 2000 zł, bo Twoje marudzenie nie obchodzi Twórców bo już coś tam zainwestowałeś I możesz sobie iść, ponieważ w Twoje miejsce pojawi się kilku nowych, którzy może też coś tam zainwestują. Nie ma żadnego znaczenia ile kasy wydasz, tutaj nie ma specjalnego traktowania klientów ,, premium”,to tylko Twoja chęć ułatwienia sobie gry i nic więcej.
 

Poziomek

Rycerz
Nie wiem o jakich zadaniach eventowych mowisz - Jesli beda nagrody gwarantowane cos jak turniej przygody bractw to je robie - i idzie dobrze, ale jesli wchodzi do gry RNG tak jak w przypadku iglicy to chocbys sie staral i robil kazda iglice gora dol na kazdym swiecie na koncu RNG moze powiedzec Ci NIE. Zreszta spojrz strony wyzej bo ludzie co jakis czas wklejaja swoje odpowiedzi - ile swiatow i ile artefaktow - jak widac nie wszystkim sprzyja szczescie,. Ty nazywasz to marudzeniem, a ja wypowiadaniem opini o produkcie o evencie , siedzac cicho - nie spowoduje ze cos sie poprawi, bo Tworcy uznaja ze skoro nikt nic nie pisze to wszyscy sa zadowoleni.. Jest cos takiego jak feedback -jest Facebook mozna tam takze opiniowac komentowac , pisac do supportu - nie liczy sie moj glos pojedynczy, ale jesli glosow bedzie wystarczajaco wiele takich ktore uwazaja ze jest jednak nie tak jak powinno to moze cos z tym zrobia.
Dawno temu gralem w taka karcianke Ubisoftu Duel of champion - tez oparta na mikroplatnosciach i wiesz co sie z nia stalo? Ubisoft zamknal projekt, nie moge powiedziec wprost ze z powodu niskiej zarabialnosci tytulu, slabego udoskonalania jej - fakt jest faktem ze gra przegrala z popularniejszym Hearthstonem. Teraz od lat kilku gram w gry Wargamingu - i podobnie jak wyzej czesc z ich projektow po prostu "padla" lub praktycznie ledwie zipie , z roznych powodow, oczywiscie w to miejsce powstaly nowe projekty ale te tysiace ludzi co gralo zostalo praktycznie z dnia na dzien z niczym inwestujac mase czasu a niekiedy i pieniedzy
Na koniec kolejny przyklad lineage od ncsoftu inny typ gry bo to mmo z abonamentem ale wciaz gra - gra zdechla, zdycha, co jakis czas- tworza jej nowe warianty restartujac servery , ale Ja jako klient ktory mozna powiedziec zostal kopniety przez tworcow w tylek nie wrocilem do zadnej gry z ich katalogu. Mysle ze kazdy ma lub mial podobnie. Przyciagnac klienta do jakiejs gry nie jest tak trudno , wieksza trudnoscia i problemem jest zeby go utrzymac na dluzej , a zeby go utrzymac produkt musi byc rozwijany i 'powiedzmy uczciwie prowadzony"
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Nie wiem o jakich zadaniach eventowych mowisz - Jesli beda nagrody gwarantowane cos jak turniej przygody bractw to je robie - i idzie dobrze, ale jesli wchodzi do gry RNG tak jak w przypadku iglicy to chocbys sie staral i robil kazda iglice gora dol na kazdym swiecie na koncu RNG moze powiedzec Ci NIE. Zreszta spojrz strony wyzej bo ludzie co jakis czas wklejaja swoje odpowiedzi - ile swiatow i ile artefaktow - jak widac nie wszystkim sprzyja szczescie,. Ty nazywasz to marudzeniem, a ja wypowiadaniem opini o produkcie o evencie , siedzac cicho - nie spowoduje ze cos sie poprawi, bo Tworcy uznaja ze skoro nikt nic nie pisze to wszyscy sa zadowoleni.. Jest cos takiego jak feedback -jest Facebook mozna tam takze opiniowac komentowac , pisac do supportu - nie liczy sie moj glos pojedynczy, ale jesli glosow bedzie wystarczajaco wiele takich ktore uwazaja ze jest jednak nie tak jak powinno to moze cos z tym zrobia.
Dawno temu gralem w taka karcianke Ubisoftu Duel of champion - tez oparta na mikroplatnosciach i wiesz co sie z nia stalo? Ubisoft zamknal projekt, nie moge powiedziec wprost ze z powodu niskiej zarabialnosci tytulu, slabego udoskonalania jej - fakt jest faktem ze gra przegrala z popularniejszym Hearthstonem. Teraz od lat kilku gram w gry Wargamingu - i podobnie jak wyzej czesc z ich projektow po prostu "padla" lub praktycznie ledwie zipie , z roznych powodow, oczywiscie w to miejsce powstaly nowe projekty ale te tysiace ludzi co gralo zostalo praktycznie z dnia na dzien z niczym inwestujac mase czasu a niekiedy i pieniedzy
Na koniec kolejny przyklad lineage od ncsoftu inny typ gry bo to mmo z abonamentem ale wciaz gra - gra zdechla, zdycha, co jakis czas- tworza jej nowe warianty restartujac servery , ale Ja jako klient ktory mozna powiedziec zostal kopniety przez tworcow w tylek nie wrocilem do zadnej gry z ich katalogu. Mysle ze kazdy ma lub mial podobnie. Przyciagnac klienta do jakiejs gry nie jest tak trudno , wieksza trudnoscia i problemem jest zeby go utrzymac na dluzej , a zeby go utrzymac produkt musi byc rozwijany i 'powiedzmy uczciwie prowadzony"
Osłabiasz mnie... teraz jest końcówka eventu i nie wiesz jak się robi zadania? Na dodatek one są wstawiane wcześniej na forum, zarówno główne jak i dziennie. Event feniksowy będzie wyglądał tak samo, więc w czym tkwi problem? Zrozum w końcu, że to nie jest taka sama gra jak te które wymieniłeś i jest to zupełnie inne podejście do klienta. Ilośc a nie jakość
 

Poziomek

Rycerz
Osłabiasz mnie... teraz jest końcówka eventu i nie wiesz jak się robi zadania? Na dodatek one są wstawiane wcześniej na forum, zarówno główne jak i dziennie. Event feniksowy będzie wyglądał tak samo, więc w czym tkwi problem? Zrozum w końcu, że to nie jest taka sama gra jak te które wymieniłeś i jest ty zupełnie inne podejście do klienta. Ilośc a nie jakość
Jesli mowisz o evencie obecnym 71/74 - 9 lvl san. Ja odnosilem sie do eventu Feniksowego. Jesli bedzie wygladal jak ten czyli nagrody gwarantowane to go zrobie , tak mysle bo na niektore zadania trzeba czasu i nie da sie tak latwo ich przeskoczyc.
 
Do góry