• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozwiązanie problemu nieaktywnych graczy

Czy chcesz takich zmian, a jeśli tak to która opcja najbardziej Tobie odpowiada?


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że akurat w tym przypadku obowiązuje prawo niemieckie :p
To akurat dyskusyjne. Kwestia bowiem gdzie jest firma zarejestrowana, gdzie stoją serwery oraz gdzie jest świadczona usługa to trzy sprawy, na które przedsiębiorcy próbują się powoływać przy ustalaniu miasta i państwa, którego prawodawstwu podlegają ;)
 

DeletedUser13

Guest
Wydaje mi się, że akurat w tym przypadku obowiązuje prawo niemieckie :p (...)
Prawo niemieckie w tej kwestii nie różni się od polskiego.
Następuje zmiana 'Zasad Gry' i powinno być info o takowej, a czy Gracz ją przeczyta to już jego sprawa.
W razie konsekwencji - była podana data - trzeba się od tego terminu dostosować.

Jakoś nie widzę, sytuacji gdzie ktoś ma dostać blokadę z tytułu handlu na jednym łączu, gdzie argumentem by było "...a zmieniliśmy sobie tam kiedyś, zresztą nie ważne kiedy, ale trzeba było codziennie wchodzić na regulamin i patrzeć czy zmian nie ma to by nie było problemu..."

Litości...
 

DeletedUser161

Guest
Żartujesz chyba, codziennie sprawdzać regulamin? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee:eek:
Jak zmieni się regulamin, to proszę mnie zawiadomić, wystarczy info zbiorowe ukazujace się przy pierwszym wejściu na konto po zaistnieniu zmiany w regulaminie. wejdę do gry tego samego dnia, będę wiedziała od razu, wejdę za tydzień, będę uświadomiona z tygodniowym opóźnieniem....
Ale czytać codziennie regulamin..... o nie, nie zgadzam się, nie cierpię regulaminów, uwielbiam zdrowy rozsadek :)
 

DeletedUser14

Guest
To nie rzadko, ale najwyraźniej - niedokładnie, skoro takie kwiatki tak czy siak znajdują się na liście graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Miasta też są sprawdzane :D? W FoE potrafili przeróżne rzeczy z dróg ułożyć :mad:
 

DeletedUser14

Guest
Widząc niektóre miasta można by dać Oscara za kreatywność :p
Tutaj najbardziej rażące są nicki, wygląd miast... na razie nie :p
 

DeletedUser68

Guest
Przy takiej ilości kont, to raczej trudno sprawdzić miasta, bo w każdej chwili ktoś może coś ułożyć, co prawda ja w swoim sąsiadztwie to najwięcej mam takie, co tylko mają po 1 - 2 budynki, więc i pisać by nie mieli gdzie :p
 

DeletedUser

Guest
Jeśli coś zobaczycie to proszę o informację przez support. Niestety, wszystko muszę sprawdzać ręcznie. Nigdy się wszystkiego nie wyłapie. Miasta? :eek: ;(

Jak ja bym chciała jakąś wyszukiwarkę miast :(
 

DeletedUser14

Guest
Wystarczy wpisać jakąś część przekleństwa i z 42000 robi sie o wieleeeee mniej ;)
 

DeletedUser13

Guest
... i uważasz, że to jest jedyna rzecz, którą się zajmują?:)
 

DeletedUser80

Guest
Niestety na piechotę to żmudna praca i nudna.
Wystarczy mieć listę lepiej dostępną niż w rankingu z możliwością segregowania po czasie rozpoczęcia gry.
Wtedy systematyczna praca i mało roboty.
Pytanie czy takie narzędzie istnieje bo bez niego ....:eek:
 

DeletedUser171

Guest
Mam taki pomysł, idziesz na urlop to może wprowadzili by współdzielenie konta na czas urlopu ?
Idziesz na urlop, masz zaufanie do jakiegoś gracza, dajesz mu dostęp do swojego konta i ten gracz coś tam robi. oczywiście powinno to być w jakiś sposób zabezpieczone, aby np. nie sprzedał wszystkich surowców i tp. to już rola twórców gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry