• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Charlene

    Portal po Ambasadach

    Chciałam sprawdzić zadania rasy na Elvengems i odkryłam, że strona zupełnie nie działa. Szkoda, że nic nie zostało, bo przydały by się stare opracowania :( jest co prawda włoska alternatywa, ale tam już nie ma napisanych nagród za zadania. Skończyłam Ambasady (chcę chwilę postać, bo idzie lato a...
  2. Charlene

    Zestawienie wydajności budynków ewolucyjnych pod manę, boskie ziarna, towary podstawowe i żywe

    ZESTAWIENIE BUDYNKÓW EWOLUCYJNYCH W grze mamy coraz więcej budynków ewolucyjnych, które oferują nam przeróżne korzyści, ale czasem pojawia się pytanie: czy warto je stawiać? zmieniać? starać się o zdobycie starego/nowego? Polecam stronę, gdzie mamy spis wszystkich budynków z efektami jaki...
  3. Charlene

    Offtop ze Spoilerów luty 2022

    To teraz będziecie wywlekać wszystkie grzechy Twórców, na dodatek które były dawno temu? Wiemy już jakie jest ich podejście i zostaje tylko to zaakceptować, albo poszukać szczęścia gdzieś indziej. Wypominanie niczego tutaj nie zmieni.
  4. Charlene

    Umieszczenie aktualnego statusu punktów bractwa w zakładce Korzyści

    Obecnie sytuacja wygląda tak, że w zakładce Korzyści mamy taki widok wybranego Perka( tak to nazwijmy) Widzimy tylko i wyłącznie aktualną pojemność magazynu danego poziomu. Chciałabym, żeby w tej zakładce pojawił się aktualny status zebranych punktów bractwa: W tym momencie widzimy zachowane...
  5. Charlene

    Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

    Jest niesamowicie ciekawa sytuacja, ponieważ mamy wtorek i nie widzę nigdzie informacji na forum, ani w trąbce w grze o starcie PB, które na 200% wypadają w czwartek. Skąd ta pewność? Oto screen z forum czeskiego: @jarq dlaczego u nas nie ma żadnej wiadomości? Czyżby ktoś zaspał, tak jak na...
  6. Charlene

    Okna produkcyjne budynków w 15-18 rozdziale

    Chciałabym bardzo poprosić osoby, które są w tych rozdziałach o zrobienie screenów ze środka budynków osady- co i z czego produkują. Przeszukałam strony, które znałam, ale brak takich informacji a są mi potrzebne( takie tam moje wyliczenia ;)) Elvenary - Akademia, Atelier, Uprawy, Fabryka...
  7. Charlene

    Naprawione Iglica nie ma nowych artefaktów

    Niestety w Iglicy mamy stare nagrody w skrzynkach przed zmianami z artefaktami. Nie ma w ogóle artefaktów Chatki z piernika :/ są elementy zestawu bibliotecznego. Byłoby miło, żeby zostało to szybko naprawione, bo mi dzisiaj gasną wzmocnienia i czemu mam być w plecy z 1 Iglicą pod kątem artefaktów?!
  8. Charlene

    Ile można czekać na nagrody z turnieju?!

    Jak w tytule- no ile można czekać?!?!? Czy tylko mi się wydawało, że nagrody były zaraz po zakończeniu turnieju? Od 2 a może nawet 3 sobót trzeba bardzo długo czekać :/ nie wiem czy trwała zmiana, czy jakiś błąd, albo tylko mi się wydaje, że jest mocne opóźnienie.
  9. Charlene

    Potwierdzone Inne wartości dodatkowych kwiatków na planszy na apce i w przeglądarce w Evencie Wróżkowym

    Właśnie się zorientowałam, że są inne wartości dodatkowych kwiatków na planszy, w zależności czy to aplikacja, czy przeglądarka na korzyść przeglądarki. Zrzuty na górze apka a na dole przeglądarka: Plansze są takie same co widać po identycznych nagrodach, ale niestety na przeglądarce...
  10. Charlene

    To nie błąd Iglica przestała działać na apce

    Po ściągnięciu nowych danych przestała się wyświetlać Iglica na apce, w przeglądarce jest normalnie. Sytuacja jest taka na każdym świecie. Błąd wygląda w ten sposób, pojawia się czarne tło: EDIT: u mnie już zostało to naprawione, teraz działa normalnie.
  11. Charlene

    Dyskusja o Zimowej promocji - Piernikowy domek

    Serio?! Mam wbitą Sowę na 10 lvl i nie mam takiej oferty ;( zresztą nie pierwszy raz... // W czym ta Piernikowa Chatka jest taka dobra? Zestaw jest fajny, ale Chatka nie daje jakiś szałowych ilości surowców. połączono//Urdur
  12. Charlene

    To nie błąd Księżycowy Niedźwiedź- niewłaściwa produkcja

    Dzisiaj przy renowacji miśka zorientowałam się, że nie produkuje tyle towaru, ile powinien. W Leśnych elfach zaczyna dawać manę i w zarówno podglądzie stadium ewolucji, jak i rozbudowie jest 9,600 many: Natomiast produkuje połowę mniej, nie nalicza bonusu z etapu ewolucji: Dodam, że Drzewo...
  13. Charlene

    Licznik odznak całego bractwa w PB

    Temat z innego wątku, który warto rozpatrzeć przez Twórców gry. Pomysłem jest stworzenie licznika, np. na mapie (jakaś boczna zakładka) który pokazywałby stan wszystkich zebranych przez bractwo odznak w przygodach. Dzięki ogólnemu licznikowi, bractwo wiedziałoby czego jeszcze brakuje, a czego...
  14. Charlene

    Pytanie o Ruiny Strażnicy

    Pytanie do graczy, którzy mają dość wysoko Ruiny Strażnicy (16-21poziom). Chodzi mi o wzrost % kultury z pomocy sąsiedzkiej a nie samego w sobie budynku, który daje kulturę. Czy udało Wam się przekroczyć granicę 170% kultury dzięki Ruinom, bo zwiększyły zysk z pomocy sąsiedzkiej do np. 200%...
  15. Charlene

    Przegląd prowincji pokazuje inne punkty rankingowe, niż są w walkach.

    Mam taką zagwostkę. Otworzyłam dalszą prowincję, żeby sprawdzić czy są w niej już orki do negocjacji i okazało się, że są. Trochę się zdziwiłam, ponieważ wg przeglądu, prowincja z orkami została oznaczona jako 10 (teoretycznie od 11 miały być orki) i wg informacji z wiki, ten numer ma być...
  16. Charlene

    Czas trwania mocy zasobów i magicznej produkcji w aplikacji

    Na przeglądarce można sprawdzić ile jeszcze czasu trwają zaklęcia rzucone na warsztaty czy manufaktury, ale na aplikacji nie ma takiej informacji i powinno być to dodane.
  17. Charlene

    Feniks ognia z Akademii- jak wygląda ewolucja?

    Chciałabym poprosić kogoś o informację, jak wygląda ewolucja feniksa, którego wyprodukowałam w Akademii? Siedzi już sporo czasu w inwentarzu, ponieważ po fakcie zorientowałam się, że potrzebne mu są artefakty, żeby rozwinąć go do 10 poziomu. Tyle, że tych artefaktów nie ma i teraz pytanie: czy...
Do góry